EN

Apie mus

Tornado" krepšinio mokykla kasmet sulaukia vis didesnio būrio berniukų ir vaikinų, norinčių žaisti krepšinį. Šiuo metu mokykloje sportuoja daugiau nei 850 vaikų. "Tornado" KM dirba patyrę treneriai, ne vienerius metus ugdantys krepšininkus nuo pirmųjų žingsnių krepšinio aikštelėje.

Didelį dėmesį „Tornado“ KM skiria trenerių kvalifikacijai tobulinti ir kelti. Treneriai kasmet dalyvauja seminaruose, įvairiuose susitikimuose su žymiais krepšinio pasaulio žmonėmis, semiasi žinių mitybos, sveikos gyvensenos klausimais. 

     

Kasmet "Tornado" krepšinio mokyklos auklėtiniai iškovoja vis daugiau žymių pergalių dėka puikaus trenerių darbo ir efektyvaus paruošimo nelengvoms krepšinio kovoms. „Tornado“ krepšinio mokykla yra tarp šešių stipriausių krepšinio mokyklų/klubų Lietuvoje iš beveik penkiasdešimties reitinguotų Lietuvos Moksleivių krepšinio lygoje. Kone visos "Tornado" krepšinio mokyklos auklėtinių ekipos varžosi Kauno mėgėjų krepšinio lygose, tarptautiniuose turnyruose užsienyje ir Lietuvoje, o patys mažiausi žaidžia „Tornadukų taurės“ turnyre. Talentingiausi žaidėjai kasmet kviečiami prisijungti į Lietuvos jaunimo rinktines, su kuriomis vaikinai tampa Europos čempionatų ir tarptautinių turnyrų prizininkais. 

„Tornado“ KM – socialiniai atsakinga įstaiga. Mokykla kasmet suorganizuoja po keletą socialinių akcijų, kurios įtraukia ne tik čia dirbantį kolektyvą, bet ir visą bendruomenę. „Tornado“ KM stengiasi sudaryti kuo palankesnes sąlygas sportuoti sunkiai besiverčiančių, socialiai remtinų šeimų vaikams. Treneriai seka visų auklėtinių mokymosi rezultatus, stengiasi ugdyti jų atsakomybės jausmą ir padėti vaikams užaugti kuo geresniais žmonėmis. 

"Tornado" KM puoselėdama savo tradicijas kiekvienais metais rengia du tarptautinius vaikų krepšinio turnyrus: masiškiausią Lietuvoje – kalėdinį "Christmas cup" ir rudenį didelio dėmesio sulaukiantį "Kaunas Cup". Abiejuose turnyruose dalyvauja bendraamžių komandos iš užsienio: Rusijos, Suomijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos, Slovėnijos, Čekijos, Vokietijos, Olandijos, Danijos.


Mūsų auklėtiniai dalyvauja ir kasmetinėse "Sezono atidarymo", "Sezono uždarymo - išleistuvių" šventėse. "Tornado" krepšinio mokykla yra vienintelė Kaune, organizuojanti "Sezono atidarymo" ir "Sezono uždarymo - išleistuvių" šventes.

Mes išskirtiniai, nes:

  1. Krepšinio treniruotės vyksta Kauno mieste, Kauno rajone, bet svarbiausia – arti namų!
  2. Mes ne tik ieškome jaunųjų talentų, tačiau taip pat rūpinamės mūsų mokyklą lankančių vaikų ugdymu bei užimtumu.
  3. Organizuojame seminarus, susitikimus su įžymiais krepšininkais.
  4. Dalyvaujame įvairiose socialinėse akcijose, skatiname užimtumą neturtingų šeimų ar beglobių vaikų tarpe.
  5. „Tornado“ KM treneriai ugdo vaikus siekdami ilgalaikių, o ne trumpalaikių "forsuotų" rezultatų.

Mes siekiame išugdyti stiprius, veržlius ir protingus krepšininkus, kurie garsintų mokyklos ir visos šalies vardą, tiek šalies čempionatuose tiek ir užsienio varžybose.

  Akimirkos iš Tornado krepšinio mokyklos gyvenimo: