Trys "Tornado" KM auklėtiniai atstovaus Kauno "Žalgiris" ekipai Eurolygos jaunių (iki 18 m.) atrankos turnyre

eurolyga 2014

2014 m. vasario 7 - 9 dienomis, Kauno "Žalgirio" arenoje įvyks Eurolygos jaunių (iki 18 m.) atrankos turnyras. Aštuonios komandos: Vilniaus "Lietuvos Rytas" (LTU),BBA Liudwigsburg (GER), Kijevo Budivelnik  (UKR), Maskvos CSKA  (RUS), Vladyslavovo SMS Pzkosz (POL), Prahos UKS Future Stars (CZE), Rygos VEF (LAT) ir Kauno "Žalgiris" (LTU) susigrums dėl vienintelio kelialapio į Milane vyksiantį finalinį turnyrą. Kauno "Žalgiris" ekipai šiemet atstovavaus net trys mūsų mokyklos auklėtiniai - Valentinas Mitalauskas (1996 m.), Matas Ragauskas (1996 m.) ir Justas Klimavičius (1997 m.).

Valentinas Mitalauskas šį sezoną ne tik atstovauja "Tornado" KM Lietuvos Moksleivių krepšinio lygoje, bet ir žaidžia Nacionalinėje krepšinio lygoje Šakių "Zanavykas" ekipoje. V. Mitalauskas MKL viduyiniškai žaidžia po 36 minutes, pelno po 18,3 taško, atkovoja po 9,5 kamuolio, atlieka beveik 4 rezultatyvius perdavimus ir perima beveik 2 varžovų kamuolius. Vidutinis žaidėjo efektyvumas sieka 22 balus.

Matas Ragauskas taip pat atstovauja "Tornado" KM MKL ir žaidžia NKL Šakių "Zanavykas" ekipoje. MKL M. Ragauskas vidutiniškai aikštelėje praleidžia 33 minutes, pelno po 16 taškų, atkovoja beveik 4 kamuolius ir atlieka beveik 5 rezultatyvius perdavimus. Matas perima po 1,5 kamuolių ir blokuoja po 1 metimą. Vidutinis efektyvumas MKL sieka 13 balų.

Justas Klimavičius - jauniausias iš visų trijų vaikinų. Šiemet jis ne tik gina mokyklos garbę MKL, bet ir atstovauja Kauno "Žalgiris-2" NKL.   J. Klimavičius MKL rungtynėse vidutiniškai žaidžia po 33 minutes, pelno po 23 taškus, atkovoja po 8 kamuolius, atlieka po 1,6 rezultatyvius perdavimus, ir perima po 2 varžovų kamuolius. Vidutinis J. Klimavičiaus efektvumas - 20,9 balai.

Linkime visiems vaikinams asmeninės sėkmės ir komandos pergalių!

Turnyro rungtynių tvarkaraštį parsisiųskite čia.