Tornadukai startavo 2013/2014 m. MKL sezone

mkl

Jau praėjusią savaitę „Tornado“ KM auklėtiniai startavo naujajame 2013/2014 m. Moksleivių krepšinio lygos sezone. Šiemet mokyklai MKL atstovauja net vienuolika komandų. Penkios iš jų gina „Tornado“ KM garbę aukščiausio lygio – pirmajame divizione, viena – antrajame, trys - trečiajame ir dvi komandos dalyvaus „Pirmojo iššūkio“ čempionate.

www vici lt

Pirmieji naujajame sezone į krepšinio aikštelę išbėgo Šarūno Zablockio auklėtiniai. Tornado KM – „Viči“ išvykoje susitiko su Panevėžio KKS – I TM komanda. Nors pirmajame kėlinyje tornadukams ėjosi gana sunkiai, vėliau jie išlygino rezultatą ir išsiveržę į priekį savo pranašumą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Namo Tornado KM – „Viči“ krepšininkai grįžo įveikę varžovus rezultatu 49:67. Rezultatyviausi komandoje buvo Karolis Babušis (18 tšk., 8 atk.k., 1 rez.p., 1 per.k.), Tautvydas Kupstas (16 tšk., 4 atk.k., 1 rez.p., 2 per.k.) ir Nedas Kancleris (10 tšk., 13 atk., 2 rez.p., 3 per.k., 4 bl.)

admenPirmąsias rungtynes Lietuvos čempionate sužaidė Tornado KM – „AdMen“ (2001 m.), namuose priėmusi Marijampolės ŽSM ekipą. Andriaus Macijausko auklėtiniai nuo pat rungtynių pradžios paliko priešininkus užnugary ir užbaigė pirmąsias savo MKL rungtynes pergale, rezultatu 57:40. „Puikus startas MKL III diviziono varžybose. Komanda labai darbšti, kovinga ir draugiška. Šiomis savybėmis skinamės kelią į priekį ir greitai tobulėjam. Laukiam kito varžovo“, - mintimis po rungtynių dalijosi komandos treneris. Daugiausiai taškų komandai pelnė Mykolas Vaitekūnas (11 tšk.), Paulius Budvytis (10 tšk) ir Povilas Sareikis (10 tšk.).

sostena bannerPernai „Pirmojo iššūkio“ varžybose dalyvavusi Tornado KM – „Sostena“, šiemet kovas pradėjo Vaikų berniukų „B“ (gim. 2001 m.) čempionato I divizione. Šeštadienį jų laukė susitikimas su Šiaulių KA „Saulė“ ekipa. Pastarieji nuo pat rungtynių pradžiose kelių taškų skirtumu pabėgo į priekį, priversdami tornadukus visas rungtynes juos vytis. Treneris Andrius Macijauskas rungtynėmis, nors ir pralaimėtomis, patenkintas: „į komanda puikiai įsiliejo naujokai atėję iš antros komandos. Jie tapo ne šiaip statistais, bet rimtais ramsčiais komandoje. Ypač po krepšiu. Tačiau prisijungus jiems šiek tiek išsibalansavo komandos žaidimas ir tenka susižaisti iš naujo. Kiekvienos rungtynes vis geresnes. Antradienį žaisim rungtynes KKML, penktadienį rimta treniruotė ir šeštadienį kelione i Klaipėdą. Galvoje tik pergalė. Taip pat trūksta komandos lyderio, kuris kaip ir pati komanda, kol kas dar nerodo savo tikrojo žaidimo, kurį demonstravo praėjusiame sezone“. Rezultatyviausi Tornado KM – „Sostena“ ekipoje buvo Naurius Kavaliauskas (21 tšk., 4 atk.k., 1 rez.p., 2 per.k.) ir Gytis Mačionis (20 tšk., 4 atk.k., 2 rez.p.).

asfina

Jaunių vaikinų „A“ (1996 m. g.) čempionato III divizione debiutavo ir Modesto Gailiūno treniruojama Tornado KM – „Asfina“ ekipa. Pastarieji išvykoje susitiko su Kaišiadorių KKSC krepšininkais. Jau po pirmojo kėlinio aikštelės šeimininkai įrodė savo pranašumą ir išsiveržė į priekį 14 taškų skirtumu. Po ilgosios pertraukos komandas jau skyrė 24 taškai. Tornado KM – „Asfinai“ pasivyti varžovų nepavyko ir Kaišiadorių KKSC laimėjo susitikimą rezultatu 70:39. Daugiausiai taškų „Tornado“ KM auklėtinių gretose pelnė M. Marcinkevičius (8 tšk.), L. Jokubynas ir M. Mišeikis (6 tšk).

paskolosjums resized

Savaitės MKL kovas užbaigė dar vieni III diviziono debiutantai – Tornado KM – „Sigirė“ (2000 m.). J. Dobkevičiaus vidurinėje jie priėmė Šakių JKSC krepšininkus. Nors pirmasis kėlinys gerokai „patampė“ trenerio Šarūno Zablockio nervus, po antrojo kauniečiai gerokai pabėgo į priekį. Po ilgosios pertraukos šakiečiai dar bandė vytis savo varžovus, tačiau per paskutines dešimt minučių Tornado KM – „Sigirė“ krepšininkai tik užtvirtino savo pranašumą, nebepalikdami priešininkams vilčių. Pergalę rezultatu 56:39 šventė tornadukai. Nesustabdomas komandoje buvo D. Sėmėnas, pelnęs net 30 taškų. 8 taškus prie pergalės pridėjo A. Balčiūnas, 6 taškus – komandos kapitonas M. Zaremba.