EN

„Tornado” krepšinio mokyklos visuotinėje treniruotėje apsilankęs K. Maksvytis: ši mokykla tapo tvaria Lietuvos krepšinio sistemos dalimi

„Tornado” krepšinio mokyklos visuotinėje treniruotėje apsilankęs K. Maksvytis: ši mokykla tapo tvaria Lietuvos krepšinio sistemos dalimi
   Vasaros pabaigą ir naujo sezono pradžią „Tornado” krepšinio mokykloje simbolizuoja visuotinė treniruotė atvirame ore, kurios metu gausiai susirinkusius tornadukus aplanko žinomi svečiai. Ne kartą tokioje treniruotėje lankėsi sezonui besiruošiantys Kauno „Žalgirio” krepšininkai. Šiais metais mokyklai minint savo veiklos 20 metų jubiliejų, svečiai taip pat buvo išskirtiniai.

    Prie Lietuvos krepšinio namų, kuriuose įsikūrusi šimtmetį mininti Lietuvos krepšinio federacija, esančioje krepšinio aikštelėje susirinko virš 300 įvairaus amžiaus „Tornado” krepšinio mokyklą lankančių krepšininkų ir jų tėvelių. Visas būrys tornadukų aikštelėje išsirikiavo į simbolinį skaičių 20 ir tokiu būdu pasveikino jubiliejų mininčią mokyklą.

    Visus susirinkusius su sezono pradžia pasveikinti nepasikuklino Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis ir rinktinės žaidėjas Rokas Giedraitis. Vaikai galėjo jiems užduoti klausimus, pabendrauti, gauti patarimų. Rokas Giedraitis sutiko su vienu laiminguoju pasivaržyti ir krepšinio aikštelėje, kur metimų rungtyje su kaupu įrodė kodėl žaidžia Lietuvos vyrų krepšinio rinktinėje.

    „Džiaugiuosi, kad „Tornado” krepšinio mokykla tapo tvaria Lietuvos krepšinio sistemos dalimi ir kiekvienais metais rodo puikius rezultatus,- po susitikimo sakė Lietuvos vyrų krepšinio vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis. – Šią mokyklą mačiau nuo pat jos įsikūrimo. Nors ir buvom konkurentai man dirbant kitoje krepšinio mokykloje Kaune, bet visada buvo smagu pabendrauti su šios mokyklos kolektyvu. Prisipažinsiu, kad pradžioje tai atrodė, kaip jaunatviška avantiūra, bet vėliau pasimatė, kad jie nusiteikę labai rimtai ir tai rodo rezultatai pasiekti per 20 metų.”

    Pasibaigus klausimams svečiai kantriai dalino autografus, fotografavosi, o vėliau įsiamžino ir bendroje nuotraukoje. Visi susirinkę išlydėdami svečius palinkėjo sėkmės Europos krepšinio čempionate.

    Susirinkę tornadiečiai išvykus svečiams išsibarstė po atnaujintus Santakos stadiono aikštynus, kur mokyklos treneriai pravedė treniruotes, kurių metu vaikai galėjo laimėti simbolinius „Tornado” krepšinio mokyklos prizus.