EN

"Tornado" krepšinio mokyklos komandos galėjo džiaugtis atnaujintu sezonu, bet ne pergalėmis

"Tornado" krepšinio mokyklos komandos galėjo džiaugtis atnaujintu sezonu, bet ne pergalėmis

Pagaliau atsinaujinusiame Lietuvos moksleivių krepšinio lygos sezone praėjusią savaitę buvo sužaisti trys susitikimai. Deja, bet “Tornado” krepšinio auklėtiniams iškovoti pergalių nepavyko. 2005 m. gimimo vaikinų I ir II komanda susitiko su savo grupių lyderiais ir žaidė namuose. Tuo tarpu tornado KM-“Envija” komanda vyko žaisti į Klaipėdą ir iš jos jau tradiciškai grįžta su labai piktu vyriausiuoju treneriu Donatu Mikuliavičiumi.

Pirmieji atnaujintame sezone į aikštelę žengė Tornado KM II (2005 m.) komandos žaidėjai žaidžiantys U16 B divizione, kur jų laukė pogrupio lyderių Kauno KM “Perkūno” egzaminas. Prieš pralaimėjimo kartėlio dar nepatyrusius priešininkus Tornado KM II komandos žaidėjai tris kėlinius atrodė pranašesni, tačiau rungtynėms artėjant prie pabaigos, vis sunkiau sekėsi rasti kelių prie varžovų krepšio ir pelnyti taškus. Rungtynės pralaimėtos rezultatu 58:70.

“Po tokio ilgo laiko ir žinant situaciją, jau vien žaisti MKL rungtynes yra labai smagu, – po rungtynių pasakojo komandos treneris Tomas Rakauskas. - Tikrai gerai pradėjome rungtynes ir pirmą kėlinį gana užtikrintai laimėjome. Tačiau po to vis sunkiau ir sunkiau pelnydavome taškus. Visada yra lengva žaisti, kai pataikai metimus kuriuos susikuri. Pirmajame kėlinyje taip ir buvo. Po to atsirado per daug klaidų, vienas kitas nepataikytas metimas ir varžovai ne tik sugrįžo į rungtynes, bet ir pabaigoje įgijo dviženklę persvarą. Pralaimėjome grupės lyderiams, bet tikrai atkaklioje kovoje ir tikrai nedemonstruodami savo geriausio krepšinio. Todėl linkiu vaikinams nenuleisti rankų, sunkiai dirbti toliau ir siekti pergalės jau ateinančiose rungtynėse”.

    Rezultatyviausi mūsų komandoje buvo: R. Sąženis ir M. Uselis po 13 tšk, K. Juozaitis 11 tšk.

 Sekmadienį savo kovas atnaujino ir Tornado KM - "Alburnus" (1-3) komanda, savo aikštelėje priėmusi svečius iš Vilniaus Sostinės KM-“Drakonai” (4-0) komandą. Mūsiškiams nepavyko atlaikyti varžovų pasiūlyto tempo ir rungtynės buvo pralaimėtos rezultatu 48:73.


 “Liūdna po tokių rungtynių, nebuvome savimi, gal dėl karantino, gal dėl to, kad varžovas buvo labai stiprus,
- po rungtynių pralaimėjimo priežasčių bandė ieškoti komandos treneris Šarūnas Zablockis.Žaidėme prastai, priiminėjome blogus sprendimus. Kaip treneris po tokių rungtynių jaučiuosi blogai. Teks viską pergalvoti, išanalizuoti, komandos žaidimas turi pagerėti. Žaidėjams neturiu jokių priekaištų, visi labai gerai dirba per treniruotes. Dabar tą gerą darbą mano užduotis perkelti į rungtynes. Šiose rungtynėse tik kliuvo kova dėl kamuolių, o šiam komponentui pagerinti reikia tik noro”.
    Rezultatyviausi mūsų komandoje buvo: M. Mažeika 11 tšk., E. Baltrimavičius 10 tšk.

Ypač skaudų pralaimėjimą savaitgalį patyrė ir Tornado KM-“Envija” (0-3) komanda, kuri Klaipėdoje nusileido vietos V.Knašiaus KM-„Jumex“ (2-1) komandai rezultatu 66:103.

“Varžovai žaidė su malonumu, atliko 37 rezultatyvius perdavimus, o mes suklydome net 30 kartų ir noro žaisti nemačiau. Labai dažnai į gynybą grįždavo vos vienas mūsų žaidėjas, o jų bėgdavo du trys, atakos baigdavosi dėjimais,- po rungtynių žaibais svaidėsi komandos treneris Donatas Mikulevičius.Mes nekovojame, vienu metu net norėjau pats išbėgti į aikštelę, bet to padaryti negaliu. Čia U17 čempionatas, visi nori žaisti, bet ar visi duoda naudos aikštelėje? Neieškosiu kažko pozityvaus po tokio pralaimėjimo, noriu tik vieno, kad aikštelėje kautųsi visi žaidėjai, o ne vienas ar du”.
    Rezultatyviausi mūsų komandoje buvo: M. Jasinauskas 15 tšk. ir N. Adomavičius 14 tšk.

    Naujoje savaitėje reabilituotis galės visos trys komandos, nes jų laukia antrosios rungtynės atnaujintame sezone. Prie jų taip pat prisijungs ir 2003 bei 2007 m. gimimo komandos ir tikimės sezonas įsisiūbuos pergalingai.