Tornado KM - "Viči" nesunkiai įveikė pernykščius trečiosios vietos laimėtojus

kupstas triple2Prasidėjus pirmajai kovo savaitei, pergalių seriją pratęsė Šarūno Zablockio auklėtiniai, Tornado KM – „Viči“ komanda. Berniukai namuose susitiko su pernykščiais trečios vietos nugalėtojais Kupiškio SM – „Devold“ krepšininkais.

www vici lt

Ketvirtojoje turnyrinės lentelės vietoje esantys Tornado KM – „Viči“ krepšininkai nesunkiai įveikė paskutinėje vietoje atsidūrusius kupiškėnus. Jau po pirmojo kėlinio komandas Š. Zablockio auklėtiniai pabėgo į priekį beveik 20 taškų. Antrasis penketas sužaidė ne ką prasčiau ir padidino skirtumą iki 22. Nesugebėjo K. Miciūno auklėtiniai pasipriešinti tornadukams ir antrojoje rungtynių pusėje. Susitikimas baigėsi triuškinančiu rezultatu 106:57. Treneris Šarūnas Zablockis džiaugiasi iškovota pergale: „Manau, esame stipresnė komanda, tą ir įrodėme aikštėje. Liko dar trys reguliaraus sezono rungtynės, kurias stengsimės laimėti, kad užsitikrintumėme ketvirtąją vietą turnyrinėje lentelėje. O ketvirtoji vieta užtikrintų aikštelės pranašumą atkrintamosiose varžybose“. Šiose rungtynėse įspūdingai sužaidė Tautvydas Kupstas, atlikęs trigubą dublį (20 tšk., 22 atk.k., 12 rez.p., 1 per.k., 2 bl., 50 naud.b.), E. Legezo, atlikęs dvigubą dublį (22 tšk., 10 atk.k., 1 rez.p., 1 per.k., 30 naud. b.) ir Benjaminas Koveras (14 tšk., 4 atk.k., 11 naud.b.)