EN

Tornado KM – „Viči“ nepagailėjo V. Knašiaus KM auklėtinių ir atkeršijo už jų pergales prieš draugus

zibas piktas

Nors jau įpusėjo nauja savaitė ir vėl krūva rungtynių lipa ant kulnų, bet dar tikrai ne per vėlu prisiminti tai, kas vyko krepšinio aikštelėse prieš keletą dienų. Kad ir kaip norėtųsi, jog visos komandos švęstų pergales, taip būna ne visada. Antradienį Tornado KM – „Glass Drive“ patyrė skaudų pralaimėjimą prieš V. Knašiaus KM auklėtinius, o kitą dieną kiek jaunesni „knašiukai“ sutriuškino Tornado KM – „Scandagra“ ekipą. Galiausiai sekmadienį, už visus per savaitę patirtus pralaimėjimus V. Knašiaus auklėtiniams atkeršijo Tornado KM „Viči“ krepšininkai.

logo glassdriveAntradienį, 17:00 val. V. Knašiaus krepšinio mokykloje nuaidėjo teisėjo švilpukas skelbiantis rungtynių pradžią tarp tos pačios mokyklos auklėtinių ir Tornado KM – „Glass Drive“. Susitikimo pradžia kiek sėkmingesnė buvo kauniečiams, kurie per pirmąsias žaidimo minutes įgijo pranašumą, tačiau neilgai. Besibaigiant pirmajam kėliniui, rimtai nusiteikę pajūrio krepšininkai pavijo tornadukus ir persvėrė rezultatą į savo pusę ir išlaikę jį iki rungtynių pabaigos. Rungtynės baigėsi rezultatu 81:64. Po susitikimo pakalbintas treneris Giedrius Žibėnas pabrėžė: „Komanda per lengvai pradėjo rungtynes, kas yra nepateisinama žaidžiant išvykoje“. Treneris pasigedo ir vaikinų charakterio, nors kaip minėjo, jie dažniausiai dėl to bėdų neturi. V. Knašiaus treneris pažymėjo, jog laimėti padėjo tai, kad pirmąkart per sezoną susirinko visi krepšininkai, o taip pat turėjo ūgio persvarą prieš tornadukus. Rezultatyviausiai kauniečių gretose sužaidė Emilis Kuzabavičius (17 tšk., 3 atk.k., 3 rez.p., 5 per.k., 1 bl.) ir Matas Ragauskas (11 tšk., 2 atk.k., 3 rez.p., 1 per.k.). Gal treneriui vertėtų vėl pradėti auginti barzdą, juk tada, kaip matėme, komandai sekėsi tikrai geriau!!!

Trenerių interviu po rungtynių

logo3Trečiadienį vėl laukė susitikimas su V. Knašiaus KM auklėtiniais, tik kiek jaunesniais – 1999 m. g. Tornado KM – „Scandagra“ buvo pasiryžusi laimėti, tačiau jau nuo rungtynių pradžios geresnį žaidimą demonstravo pajūrio krepšininkai. A. Kaniavos treniruojami berniukai su kiekviena minute didino pranašumą, skandindami G. Daugėlos viltis džiaugtis pergale. Stipriai pralaimėję kovą dėl atšokusių kamuolių, bei negalėję pasigirti aukštu metimų pataikymo procentu, tornadukai atdavė pergalę V. Knašiaus KM auklėtiniams. Rungtynės baigėsi rezultatu 56:79. Rezultatyviausi komandoje buvo Aidas Bakutis (17 tšk., 1 atk.k., 2 rez.p., 3 per.k.) ir Redas Jakubauskas, atlikęs dvigubą dublį (13 tšk., 10 atk.k., 3 per.k.).

www easting ltNesėkmingas tornadukams buvo ir šeštadienis. Tornado KM – „Easting Transline“ namuose pralaimėjo Vilniaus KM I krepšininkams ir dar labiau sukomplikavo savo padėtį turnyrinėje lentelėje. Iki pat trečiojo kėlinio vidurio pirmavusius vilniečius tornadukai buvo trumpam sustabdę ir išlyginę rezultatą, bet sostinės krepšininkai spurtavo, sumetę iš eilės 7 taškus ir skirtumas vėl tapo dviženklis. Traumų išretintaD. Mikulevičiaus ekipa turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 76:87. Rezultatyviausiai sužaidė Arnas Tilindė, atlikęs dvigubą dublį ( 20 tšk., 12 atk.k., 2 rez.p., 1 per.k.) ir Aurimas Plytnikas (14 tšk., 2 atk.k., 2 rez.p., 2 per.k.).

asfinaSekmadienį laukė trejos rungtynės. Sirgaliai jau nuo ryto sėdėjo sporto salėje svajodami patenkinti savo pergalių troškulį. Pirmieji į aikštelę išbėgo Tornado KM – „Asfina“ krepšininkai nsiteikę įveikti Mažeikių SM komandą. Rungtynių pradžia buvo gan sunki, kol galiausiai pasipylė taškai, deja, daugiau jų pelnė žemaičiai. Antrasis kėlinys A. Grigaliūno auklėtiniams buvo sėkmingesnis. Evaldo Nešukaičio dėka, komanda nors ir neišsiveržė į priekį, bet gerokai pasivijo savo varžovus ir sušvelnino skirtumą iki 3 taškų. Po ilgosios pertraukos kauniečiai „įkrito į duobę“. Pralaimėję trečią kėlinį rezultatu 7:18, tornadukai nebepajėgė pavyti varžovų ir ketvirtajame ketvirty. Rungtynės baigėsi rezultatu 54:63. Daugiausiai taškų komandai pelnė Aidas Bakutis (16 tšk.) ir Evaldas Nešukaitis (15 tšk.).

www vici ltIš karto po pirmųjų rungtynių, į aikštelę subėgo Tornado KM – „Viči“ krepšininkai. Jie namuose priėmė V. Knašiaus KM I ekipą. Nors rungtynės buvo tikrai įtemptos, bet didžiąją dalį laiko pirmavo Š. Zablockio auklėtiniai. Tik antrajame kėlinyje knašiukams pavyko pavyt ir trumpam išsiveržti į priekį, bet keletas jų klaidų leido vėl į priekį išsiveržti tornadukams. Po ilgosios pertraukos, metęs į aikštelę visus pajėgiausius krepšininkus, Š Zablockis netrukus galėjo džiaugtis ir dviženkle persvara, kurią jo auklėtiniai išlaikė beveik iki susitikimo pabaigos. Laimėję mačą rezultatu 51:43, tornadukai atkeršijo knašiukams visas per savaitę laimėtas rungtynes prieš „Tornado“ KM komandas. Po rungtynių pakalbintas krepšininkas Martynas Zaremba pasakojo: „jog pergalės pasiekti padėjo atkovoti kamuoliai. Taip pat trenerio nurodymų laikymasis spausti per visą aikštelę ir atsitverti žaidėjus“. Rezultatyviausi komandoje buvo Nedas Kancleris (18 tšk., 5 atk.k., 1 rez.p., 3 per.k.) ir Tautvydas Kupstas, atlikęs dvigubą dublį (15 tšk., 13 atk.k., 4 rez.p., 4 per.k., 1 bl.).

Martyno Zarembos komentaras

Rungtynių foto galerija

logoSekmadienį vainikavo Tornado KM – „Alburnus“ mačas su Vilniaus KM I – „Perlas“. Nuo pat rungtynių pirmosios minutės sostinės krepšininkai įgijo pranašumą jį išlaikė iki pat finalinės sirenos. Nors K. Naruševičiaus auklėtiniai suklydo mažiau kartų, tačiau gynyboje pralaimėta kova dėl atšokusių kamuolių, bei žemas pataikymo procentas lėmė, jog šįkart stipresni buvo Vilniaus KM krepšininkai. Rungtynės baigėsi rezultatu 65:80. Rungtynes pakomentavo Mantas Navalinskas: „Norėčiau padėkoti komandai už darbą, nes visi kovojo ir stengėsi. O pralaimėjimo priežastys buvo, tokios, kad iš pat pradžių varžovus paleidome, o paskui visas rungtynes vijomės. Daug ką lėmė nesumesti metimai iš po krepšio“. Mantas Navalinskas pažadėjo, kad komanda stabilizuosis ir kitose rungtynėse viskas bus gerai. Rezultatyviausi komandoje buvo Karolis Šarukas (20 tšk., 7 atk.k., 1 rez.p., 3 per.k.) ir Vladislovas Razumovas (11 tšk., 2 atk.k., 4 rez. p., 5 per.k.).

Manto Navalinsko komentaras

sostena mazasTornado KM – „Sostena“ toliau iš kelio šluoja visus pasitaikiusius priešininkus. Nepatyrusi nei vieno pralaimėjimo ši komanda antrąjį kartą nepasigailėjo ir Jonavos KKSC II ekipos. Šįkart A. Macijauskas leido pailsėti vienam iš pagrindinių komandos lyderių Rokui Jasiulevičiui, bet susitikimas vis tiek baigėsi tornadukų pergale rezultatu 46:79. Daugiausiai taškų komandai pelnė Samsung karto dalyviai Matas Makauskas (16 tšk.) ir Gytis Mačionis (13 tšk.).

admenNe toks sėkmingas susitikimas su Jonavos KKSC I buvo Tornado KM – „AdMen“ komandai. Jau pirmajame rate įrodžiusi savo pranašumą, Jonavos komanda pasistengė ir šį kartą priminti apie save taip, kad jaunieji kauniečiai nepamirštų ilgai. Rungtynės baigėsi rezultatu 70:34. Daugiausiai taškų tornadukų gretose pelnė Povilas Sareikis (11 tšk.) ir Deividas Pundzius (8 tšk.).