Tornado KM – „Sostena“ užsitikrino I divizioną MKL kitam sezonui

sos jon

„Tornado“ krepšinio mokyklos auklėtiniai praėjusią savaitę ne kartą pradžiugino savo sirgalius. Jauniausieji Tornado KM – „Sostena“ krepšininkai du kartus įveikė varžovus iš Jonavos ir užsitikrino sau vietą I divizione Moksleivių krepšinio lygoje kitam sezonui, o Tornado KM – „Glass Drive“ iškovota pergalė prieš V. Knašiaus KM siunčia Giedriaus Žibėno ekipą atgal į Klaipėdą, kur jų laukia kelialapiai į MKL finalo ketverto varžybas.

www easting lt

Tokiomis geromis žiniomis negali pasigirti tik Aivaro Grigaliūno treniruojama 2002 m. gimusių berniukų Tornado KM – „Easting Transline“ komanda. Praėjusią savaitę jie du kartus susitiko su metais vyresniais Kauno KM – „Aisčiai“ I krepšininkais. Deja, R. Zakrio auklėtiniai buvo visa galva stipresni už jaunuosius tornadukus. Pirmosios rungtynės Prekybos ir verslo mokykloje baigėsi rezultatu 50:101. Rezultatyviausi tornadukų gretose buvo Kristupas Viršilas (13 tšk.), Laurynas Virbalas (8 tšk.) ir Paulius Bacevičius (7 tšk.). Antrosios poros rungtynės buvo sužaistos po kelių dienų ir rezultatas mažai kuo skyrėsi nuo pirmųjų. Susitikimą laimėjo aikštelės šeimininkai KM „Aisčiai“ krepšininkai 82:36 . Pralaimėjimas prieš Kauno KM „Aisčiai“ I Aivaro Grigaliūno ekipai užvėrė duris į MKL II divizioną 2013/2014 m. sezone.

logo glassdrive

Nelabai sėkmingai Tornado KM – „Glass Drive“ prasidėjo atkrintamosios kovos su V. Knašiaus KM ekipa. Pirmosios poros rungtynės buvo sužaistos Klaipėdoje. Susitikimo pradžia buvo labai permaininga, o antrajame kėliny Giedriaus Žibėno auklėtiniai išsiveržė į priekį ir išlaikė pranašumą iki pat trečiojo kėlinio vidurio. Tada rezultatą išlygino ir į savo pusę persvėrė „knašiukai“. Tornado KM – „Glass Drive“ nebesugebėjo išsiveržti į priekį ir pergalę šventė krepšininkai iš pajūrio. Susitikimas baigėsi rezultatu 71:60. Rezultatyviausi komandoje buvo Matas Ragauskas (19 tšk., 3 atk. k., 5 rez.p., 3 per.k.), Lukas Piliponis, atlikęs dvigubą dublį (11 tšk., 15 atk.k., 1 rez.p., 1 per.k.) ir Valentinas Mitalauskas (11 tšk., 8 atk.k, 1 per.k.). Antrosios poros rungtynės buvo sužaistos sekmadienį, Prekybos ir verslo mokykloje. Pirmąjį kėlinį komandos sužaidė lygiosiomis, tačiau G. Žibėno komanda nebuvo nusiteikusi atiduoti rakto į finalinį ketvertą V. Knašiaus auklėtiniams. Antrojo kėlinio pradžioje taškas po taško pradėjusi didinti skirtumą, Tornado KM – „Glass Drive“ sugebėjo jį išlakyti iki finalinės sirenos. Rungtynės baigėsi rezultatu 86:76. Rezultatyviausi komandoje buvo Valentinas Mitalauskas (19 tšk., 13 atk.k., 2 rez.p., 1 per.k., 2 bl.), Lukas Piliponis (15 tšk., 13 atk. k., 1 rez.p.) ir Matas Ragauskas (15 tšk., 5 atk.k., 7 rez.p., 2 per.k.). Dabar laukia trečiosios poros rungtynės, o jų laimėtojas pateks tiesiai į finalo ketverto varžybas.

sostena mazas

Sėkmingiausia savaitė buvo Andriaus Macijausko treniruojamiems Tornado KM – „Sostena“ krepšininkams. Pirmosios poros rungtynės su Jonavos KKSC buvo sužaistos svečiuose pas jonaviečius. Po pirmojo kėlinio tornadukai pirmavo vos vienu tašku. Antrasis kėlinys buvo tikrai sėkmingesnis: gražūs reidai po krepšiu ir taiklūs metimai, leido A. Macijausko auklėtiniams įgyti jau dviženklį pranašumą. Po ilgosios pertraukos jaunieji „Tornado“ KM auklėtiniai toliau žaidė puikų krepšinį ir padidino skirtumą iki 20 taškų. Vis tik, kaip paminėjo treneris, pergale jie patikėjo per anksti ir jonaviečiai sugebėjo skirtumą sušvelninti. Susitikimas baigėsi rezultatu 56:68. Antrosios rungtynės buvo žaidžiamos Kaune. Situacija beveik tokia pati kaip ir Jonavoje: po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus, po antrojo Tornado KM – „Sostena“ išsiveržė į priekį 18 taškų. Likusį rungtynių laiką A. Macijausko auklėtiniai skirtumą tik didino ir susitikimas baigėsi triuškinančiu rezultatu 72:43. Rezultatyviausi komandoje buvo Rokas Jasiulevičius (26 tšk.), Gytis Mačionis (17 tšk.) ir Naurius Kavaliauskas (14 tšk.). Šios dvi pergalės užtikrino Tornado KM - "Sostena" ekipai vietą MKL I divizione 2013/2014 m. Vaikų berniukų "B" čempionate. Dabar jaunieji krepšininkai ruošiasi rungtynėms su Šiaulių "Saulė Šiauliai Corny" komanda.

Rungtynių foto galerija

Rungtynių video reportažai: iš Jonavos ir  iš Kauno

{flike} {fcomment}

Normal 0 19 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Sėkmingiausia savaitė buvo Andriaus Macijausko treniruojamiems Tornado KM – „Sostena“  krepšininkams. Pirmosios poros rungtynės su Jonavos KKSC buvo sužaistos svečiuose pas jonaviečius. Po pirmojo kėlinio tornadukai pirmavo vos vienu tašku. Antrasis kėlinys buvo tikrai sėkmingesnis: gražūs reidai po krepšiu ir taiklūs metimai, leido A. Macijausko auklėtiniams įgyti jau dviženklį pranašumą. Po ilgosios pertraukos jaunieji „Tornado“ KM auklėtiniai toliau žaidė puikų krepšinį ir padidino skirtumą iki 20 taškų. Vis tik, kaip paminėjo treneris, pergale jie patikėjo per anksti ir jonaviečiai sugebėjo skirtumą sušvelninti. Susitikimas baigėsi rezultatu 56:68. Antrosios rungtynės buvo žaidžiamos Kaune. Situacija beveik tokia pati kaip ir Jonavoje: po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus, po antrojo Tornado KM – „Sostena“ išsiveržė į priekį 18 taškų. Likusį rungtynių laiką A. Macijausko auklėtiniai skirtumą tik didino ir susitikimas baigėsi triuškinančiu rezultatu 72:43. Rezultatyviausi komandoje buvo Rokas Jasiulevičius (26 tšk.), Gytis Mačionis (17 tšk.) ir Naurius Kavaliauskas (14 tšk.).

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}