Tornado KM "Sostena" MKL keliauja be pralaimėjimų: savaitės rungtynių apžvalga

nauriusĮsisiautėjus gripui, savaitės viduryje buvo atidėti du I diviziono komandų susitikimai ir iš keturių planuotų, sužaista tik pusė: Tornado KM – „Easting Transline“ grįžo į pergalių kelią pasipriešinusi Š. Marčiulionio KA II "Schuco" ekipai, o Tornado KM – „Viči“ nesugebėjo pasipriešinti pernykščiams savo amžiaus grupės čempionams Š. Marčiulionio KA I – PZU. Taip pat sužaistos net septynios „Pirmojo iššūkio“ rungtynės. Pergalę pavyko iškovoti trijuose susitikimuose.

Pirmadieadmennį nesėkmingu pasirodymu savaitę pradėjo Tornado KM – „AdMen“ komanda. Andriaus Macijausko treniruojama 2001 m. antroji ekipa pritrūko vos kelių taškų iki pergalės prieš Sabonio KC II. Rungtynės baigėsi rezultatu 58:42.

Kitą dieną, antradienį, ta pati Tornado KM – „AdMen“ ekipa namuose priėmė Kėdainių SM „Pikenrolas“ krepšininkus. Jau nuo pirmųjų minučių kėdainiečiai pabėgo į priekį ir jaunieji tornadukai nesugebėjo jų pavyti ir liko toli užnugary. Susitikimas baigėsi rezultatu 34:68. Rezultatyviausi komandoje buvo Gytis Budreika (9 tšk.), Augustas Ruolia (6 tšk.) ir Rėjus Urbštanaitis (5 tšk.).

Šeštadienį jaunųjų A. Macijausko auklėtinių laukė dar vienas mačas su Jonavos KKSC I. Pastarieji taipogi buvo gerokai stipresni ir jau pirmajame kėlinyje pasistengė įgyti dviženklį skirtumą. Dar antrajame kėliny tornadukai bandė „spardytis“, tačiau antrojoje rungtynių pusėje jonaviečiai užgesino visas „Tornado“ KM auklėtinių viltis. Susitikimas baigėsi rezultatu 33:73. Rezultatyviausi tornadukų tarpe buvo komandos kapitonas Paulius Budvytis (6 tšk.), Gytis Budreika (5 tšk.). Rungtynių foto galerija.

www easting lt

Daug sėkmingesnės rungtynės buvo Aivaro Grigaliūno Tornado KM – „Easting Transline“ auklėtiniams, kurie namuose priėmė Šakių JKC ekipą. Nors pirmasis kėlinys baigėsi viso labo kelių taškų persvara tornadukų naudai, antrosios dešimt minučių, ko gero, šakiečiams buvo lemiamos. Antrasis A. Grigaliūno penketas nepagailėjo svečių ir padidino skirtumą iki 20 taškų. Po ilgosios pertraukos situacija aikštelėje nesikeitė ir tornadiečiai sėkmingai didino skirtumą. Paskutinį ketvirtį komandos pelnė beveik po lygiai taškų ir nuaidėjus finalinei sirenai švieslentėje degė rezultatas – 78:47. Pakalbinti po rungtynių jaunieji krepšininkai sakė, jog treneris nelabai patenkintas žaidimu, nes jis buvo per daug individualus. Rezultatyviausi Tornado KM – „Easting Transline“ ekipoje buvo komandos kapitonas Kristupas Viršilas (17 tšk.), Vytautas Čepas (12 tšk.) ir Laurynas Virbalas (10 tšk.). Jaunųjų krepšininkų komentaras.

Šeštadienio susitikimas su Sabonio KC I A. Grigaliūno auklėtiniams jau nebuvo tokios sėkmingas. Jautėsi, jog saboniukai metais vyresni ir stipresni visa galva. Tornadukams sunkiai sekėsi atakuoti, berniukai dažnai klydo, o tai lėmė, jog priešininkai laimėjo susitikimą rezultatu 48:91. Daugiausiai taškų Tornado KM – „Easting Transline“ ekipoje pelnė Kristupas Viršilas ir Aurimas Štreimikis (po 13 tšk.), Arūnas Griškus (8 tšk.). Rungtynių foto galerija.

Šeštadienį į pergalių kelią pagaliau grįžo ir I divizione žaidžianti Donato Mikulevičiaus Tornado KM – „Easting Transline“ (1997m.) ekipa. Vilniuje po įtemptos kovos vaikinai iškovojo svarbią pergalę prieš Š. Marčiulionio KA II "Schuco". Žaidimas iki antrojo kėlinio 6 minutės vyko taškas į tašką. Lūžis įvyko prieš pat besibaigiant antrajam kėliniui, kai tornadukai pelnė tritaškį metimą ir taip po truputį atitrūko nuo varžovų. Po ilgosios pertraukos iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos D. Mikulevičiaus auklėtiniai pirmavo beveik dešimties taškų skirtumu. Tada keletas kauniečių klaidų ir taiklūs šeimininkų metimai sumažino skirtumą iki 4 taškų, tačiau rungtynių laikas baigėsi ir Tornado KM – „Easting Transline“ šventė pergalę rezultatu 55:59. Naudingiausi ekipoje buvo Enrikas Kudrevičius, atlikęs dvigubą dublį (16 tšk., 10 atk. k., 1 per. k.), Arnas Malakauskas (11 tšk., 4 atk.k., 1 rez. p., 2 per.k.) ir Karolis Avlasenok (10 tšk., 8 atk.k., 2 bl.). Sužaidusi 13 rungtynių (5 pergalės, 8 pralaimėjimai) komanda šiuo metu užimą 6 – ąją turnyrinės lentelės vietą.

sostena mazas

Šeštadienį po pietų Tornado KM „Sostena“ be didesnio pasipriešinimo įveikė Jonavos KKSC II ekipą. Kauniečiai buvo gerokai stipresni už varžovus, todėl susitikimas baigėsi triuškinančiu rezultatu 93:24. Daugiausiai taškų komandoje pelnė Naurius Kavaliauskas (25 tšk.) Jaunasis krepšininkas pataikė net 5 tritaškius metimus. 15 taškų įmetė Rokas Jasiulevičius, po 12 taškų pelnė Gytis Mačionis ir Mantas Šeputis. Rungtynių foto galerija.

Sekmadienį Andriaus Macijausko auklėtiniai aikštelėje susitiko su Marijampolės ŽSM ekipa. Tornadukai buvo daug stipresni tiek individualiai, tiek kaip komanda, todėl marijampoliečiai pasipriešinti neturėjo galimybių. Treneris komandos žaidimu patenkintas: „Berniukai demonstruoja gražų komandinį žaidimą. Per ataką atliekami 7 – 8 perdavimai. Žaidimas laisvas ir įvairiapusiškas. Vaikai mėgaujasi varžybomis, tačiau supranta, kad svarbiausios kovos dar prieš akis“. Rungtynės baigėsi rezultatu 25:97. Komandai daugiausiai taškų pelnė Naurius Kavaliauskas (24 tšk.), Gytis Mačionis (18 tšk.) ir Mantas Šeputis (14 tšk.).

www vici lt

Savaitę vainikavo Tornado KM – „Viči“ rungtynės su pernykščiais čempionais Š. Marčiulionio KA I – PZU. Tornadukai priešinosi vos keletą pirmojo kėlinio minučių, vėliau marčiulioniukai taškas po taško negailestingai ėmė didinti skirtumą. Galutinį rezultatą – 51:90 – lėmė beveik dvigubai didesnis svečių dvitaškių pataikymo procentas ir dvigubai daugiau atkovotų kamuolių. Tornado KM „Viči“ turnyrinėje lentelėje užima 4-ąją vietą (13 rungt., 6 perg., 7 pralaim.). Naudingiausi komandoje buvo Erikas Legezo (14 tšk., 8 atk.k., 2 rez.p., 3 per.k.), Karolis Babušis (13 tšk., 1 atk.k., 1 rez.p., 1 per.k.) ir Justinas Ramanauskas (11 tšk., 1 atk.k.). Rungtynių foto galerija.