Tornado KM ‒ „Sharp“ turnyre Kaišiadoryse iškovojo pirmąją vietą

Šeštadienį, balandžio 23 d. Kaišiadoryse vyko tarptautinis krepšinio turnyras Kaišiadorių KKSC taurei laimėti.

Turnyre dalyvavo Minsko „Tsmoki“, Kauno KM „Aisčiai“, Kaišiadorių KKSC ir Tornado KM – „Sharp“ komandos.

Jau pati kelionė vaikinams kėlė nuotaiką, nes į Kaišiadorius važiavome kiek neįprastai – traukiniu. Mūsų komandą papildė keturi trenerio Modesto Gailiūno auklėtiniai iš antrosios komandos.

Pirmosiose rungtynėse Tornado KM – „Sharp“ susitiko su turnyro šeimininkais Kaišiadorių KKSC ekipa. Nors rungtynių pradžioje varžovai pirmavo net septyniolika taškų, antrajame kėlinyje aktyvios gynybos dėka, mūsų vaikinai išlygino rezultatą. Po dviejų kėlinių kaišiadoriečiai pirmavo tik vienu tašku, o rungtynes rezultatu 76:65 laimėjo mūsų mokyklos auklėtiniai.

Finale dėl I – osios vietos susitiko MKL turnyrinės lentelės „kaimynai“ Kauno KM „Aisčiai“ ir Tornado KM – „Sharp“ komandos. Rungtynės buvo įtemptos ir įdomios. Pirmavo tiek viena, tiek kita komanda. Tik paskutiniame kėlinyje „aikštės“ gynybos dėka, mūsiškiams pavyko atitrūkti. Rungtynes laimėjome rezultatu 77:65.

Vaikinai žaidė  be savo lyderio M. Bruzgos, tad lyderio vaidmens ėmėsi keletas žaidėjų.  Turnyre gerai žaidė Robertas Jonaitis, sumaniai komandai vadovavo Ignas Pikas, kamuolius „rinko“ Rokas Radžiūnas, pavyzdį ginantis rodė Povilas Kacucevičius, o atakas taikliais tritaškiais užbaigdavo Ignas Jasiulevičius. Beje, pastarasis gavo geriausio komandos žaidėjo prizą. Dar komandoje žaidė V. Gudelevičius, K. Budreika, I. Bielskis, P. Biriukovas, E. Sodaitis, A. Čekavičius ir D. Tyminas.

„Manau, kad turnyras buvo naudingas, - jau grįžęs į Kauną pasakojo treneris R. Ragauskas. - Daugiau žaidė žaidėjai, kurie mažiau laiko praleisdavo aikštelėje MKL čempionato metu. Kai kuriems žaidėjams trūksta pasitikėjimo savimi, o tokiose varžybose jie gali labiau atsiskleisti.