Tornado KM "Scandagra" dalyvavo krepšinio turnyre Anykščiuose

anyksciai 99 turn

Rugpjūčio 21 – 23 d. Tornado KM – „Scandagra“ komanda (1999 m. gimimo), treniruojama Gintaro Daugėlos, dalyvavo Anykščių krepšinio lygos ir KKSC krepšinio turnyre „Centro Taurė – 2013“. Sporto ir laisvalaikio centre „Nykščio“ namai susirinko 10 komandų iš Lietuvos bei Latvijos. „Tornado“ KM auklėtiniai po įtemptų kovų džiaugėsi penktąja vieta.

Pirmąją pergalę G. Daugėlos auklėtiniai iškovojo prieš Anykščių KKSC ekipą. Deja, vakare aikštelėje susitikę su Kauno „Aisčiai“ krepšininkais turėjo pripažinti jų pranašumą. Visas rungtynes atsilikinėję 14 – 15 taškų skirtumu, paskutiniame kėlinyje varžovus pavijo, tačiau persverti rezultato laiko nepakako. Antrąją turnyro dieną tornadukai susitiko su 1999 m. gimimo Latvijos čempionais Rigos BC. Pirmus du kėlinius prastai sužaidę Tornado KM – „Scandagra“ krepšininkai, žaidimą pradėjo demonstruoti tik antrojoje rungtynių pusėje. Gaila, situacija susiklostė panaši kaip su Kauno „Aisčiai“ ekipa ir persverti rezultato į savo pusę nepavyko. Vakare laukė mačas su Vilniaus „Sostinė“ komanda. Kaip treneris G. Daugėla minėjo, su šia ekipa dar turėjo „nesuvestų sąskaitų“ iš NEYBL turnyro, tad pergalė dviženkliu skaičiumi buvo ypač saldi. Pabaigai laukė rungtynės su Kėdainių SM. Jų metu buvo išaiškinta kelintą vietą turnyre iškovos „Tornado“ KM ugdytiniai. Visą žaidimą atsilikinėję 15 – 20 taškų, paskutinį kėlinį sužaidė puikiai ir išplėšę pergalę 2 taškų skirtumu, Tornado KM – „Scandagra“ džiaugėsi penktąja vieta.

Treneris šiuo turnyrą vertina vidutiniškai: „Bet kokie turnyrai komandai yra gerai, vien tai, jog visi susiburia į „kumštį“, pagerėja mikroklimatas. Iš sportinės pusės, patikrinome komandos žaidimą vienu penketu, stengėmės atlikti kuo daugiau perdavimų, propaguoti greitą krepšinį. Galiu pasidžiaugti gynėjais, kurie sužaidė tikrai gerai, o bendrai kalbant, visa komanda parodė savo charakterį tada, kai reikėjo. Vis tik buvo ir neigiamų dalykų. Daugelyje rungtynių blogai sužaidėme pirmus du kėlinius, vaikinai nesilaikė iš anksto numatyto žaidimo plano ir nelaikė šio turnyro kaip rimto išbandymo, o toks nusiteikimas įtakojo ir komandos rezultatus“

Šiuo metu Tornado KM – „Scandagra“ Kaune ruošiasi artėjančiam Moksleivių krepšinio lygos sezonui. G. Daugėlos auklėtiniai žais Jaunučių vaikinų „B“ čempionato I divizione.