EN

Tornado KM-„Meistro kodas” komanda iš turnyro Klaipėdoje grįžo be pergalių

Tornado KM-„Meistro kodas” komanda iš turnyro Klaipėdoje grįžo be pergalių

    „Tornado” krepšinio mokyklos komandos pradėjo pasiruošimą Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) kovoms.
   
    Savaitgalį Klaipėdoje vykusiame turnyre susitiko keturios komandos besiruošiančios MKL U15 A diviziono kovoms. Dvi iš jų: Kauno KM „Perkūnas“-„Vytrita“ bei Šiaulių KA „Saulė“-SG – pernai metų finalinio ketverto dalyvės.
    
    Pirmą turnyro dieną Tonado KM-„Meistro kodas“ komandą suvedė su pernai metų bronzos medalininkais KM „Perkūnas“-„Vytrita“ krepšininkais. Susitikimas pralaimėtas rezultatu 72:86. Antrąją dieną nusileista šeimininkams rezultatu 71:74 ir šiauliečiams rezultatu 65:71. Taigi iš turnyro Tomo Rakausko vadovaujama komanda grįžo be pergalių, bet treneris dėl pralaimėjimo pasiruošimo etape tragedijos nedaro ir pozityviai žvelgia į ateitį.
    
    „Nors ir nepavyko pasiekti pergalių tikrai džiaugiuosi, kad sudalyvavome šiame turnyre,- po turnyro pasakojo komandos treneris. - Pamačiau tikrai kol kas daug minusų. Truputį keičiasi žaidimo taisyklės, pradedame žaisti vienu penketuku, galimi įvairesni gynybos variantai. Turnyre žaidėme su vienomis stipriausių Lietuvos komandų, neturėjome kelių labai svarbių savo žaidėjų, todėl tragedijos tikrai nedarau, bet yra daug taisytinų dalykų ir laukia daug darbo, nes sezono pradžia jau ne už kalnų“.
    
    Būtent Tornado KM-„Meistro kodas“ komanda bus pirmoji, kuri pradės kovas MKL čempionate. Spalio 1 d. ji namuose priims varžovus iš Vilniaus, Vilniaus KM komandos krepšininkus.