Tornado KM - "Glass Drive" Prancūzijoje iškovojo sidabro medalius

zibas pranc

Tornado KM – "Glass Drive" komanda dalyvavo tarptautiniame 13-jame krepšinio turnyre Vienne mieste Prancūzijoje. Turnyre dalyvavo 4 vietinės prancūzų komandos, čekai, latviai ir dvi komandos iš Lietuvos.

Pirmas rungtynes tornadiečiai žaidė prieš Chorale de Roanne komandą ir nugalėjo ją rezultatu 52-40. Rezultatyviausi mūsų komandoje buvo M. Ragauskas – 14 tšk., V. Mitalauskas – 11 tšk., A. Borodinas ir E. Kudrevičius po 7 tšk.
   Kitas rungtynės buvo žaidžiamos su Union LYON Sud komandą. Tornadiečiai pastarąsias pralaimėjo rezultatu 62-36. Rezultatyviausi mūsų komandoje buvo J. Klimavičius – 8 tšk. Po dviejų sužaistų rungtynių paaiškėjo, kad visos žaidusios pogrupio komandos turi po vieną pergalę. Tad tie kas norės kautis dėl aukščiausių vietų, trečiąsias rungtynės privalėjo laimėti.
    Tos dienos trečias rungtynės tornadiečiai žaidė su kaimynais – latvių krepšininkais. Nuo pat pradžių su didele energija pradėję rungtynės tornadiečiai jas laimėjo rezultatu 67-47. Rezultatyviausi komandoje buvo J. Klimavičius – 22 tšk., V. Mitalauskas – 16 tšk.
Po šių rungtynių, jau kitos dienos ryte, pusfinalyje mūsų komanda susitiko su Asvel komanda. Pailsėję ir rungtynių pirmus kėlinius sužaidę su didele energija ir užsivedimu, prieš ilgąją pertrauką tornadiečiai turėjo 8 tšk. persvarą. Po trijų kėlinukų tornadiečiai jau turėjo 13 tšk. pranašumą, bet su trečio kėlinio pabaigos sirena pataikytas prancūzų tritaškis pakėlė juos į lemiamą šturmą. Visą ketvirtą kėlinį kvėpavę tornadiečiams į nugaras Asvel krepšininkai galų gale turėjo pripažinti Tornado KM – Glassdrive komandos pranašumą rezultatu 47-38. Rezultatyviausi buvo M. Ragauskas – 14 tšk., V. Mitalauskas – 13 tšk., E. Kuzabavičius – 9 tšk.
    Laimėję šias rungtynes tornadiečiai pateko į turnyro finalą, kuriame susitiko su jau vieną kartą juos nuskriaudusiais Union LYON Sud komandos krepšininkais.
    Prieš turnyro finalą G. Narušis dalyvavo tritaškių konkurse, tačiau atrankinio barjero neperšoko.
    Finale, už savo kovingumą žiūrovų palaikomi tornadiečiai, kibo į atlapus Asvel krepšininkams. Be kompromisinės kovos atomazga įvyko žaisti likus kiek daugiau nei 3 sekundėms. M. Ragauskas stojo mesti baudų, o Tornado KM – Glassdrive komanda atsilikinėjo 3 taškais. Pirmoji bauda buvo įmesta, antroji specialiai pramesta ir V. Mitalauskui atkovojus kamuolį, bei įmetus du taškus, komandos turėjo žaisti pratęsimą. Pratęsimą 88-81 laimėjo Asvel krepšininkai. Tačiau Tornado KM auklėtiniai atsiimdami apdovanojimus pilnutėlėje žiūrovų salėje, jautėsi kaip nugalėtojai, girdėdami garsiai skanduojamą jų komandos pavadinimą.

Foto iš Tornado KM - "Glass Drive" kelionė mūsų Facebook puslapyje.