Tornado KM – “Fudo” užsitikrino vietą MKL I divizione kitam sezonui

fudoAivaro Grigaliūno treniruojama Tornado KM – „Fudo“ ekipa užsitikrino vietą MKL I divizione 2014/2015 m. sezone, du kartus įveikusi Sabonio KC II ekipą. Sekdami jaunesniųjų pavyzdžiu, svarbią pergalę iškovojo ir 1998 m. gimimo vaikinai Tornado KM – „Asfina“, o Giedriaus Žibėno auklėtiniai – Tornado KM – „Glass Drive“ nusileido Š. Marčiulionio KA I – „Blancomet“.

fudo res

„Pirmojo iššūkio“ čempionate žaidžianti Tornado KM – „Fudo“ svarbiausias kovas dėl patekimo į MKL I divizioną kitų metų sezonui pradėjo šeštadienį. Varžovas – Sabonio KC II ekipa. Pirmosios rungtynės buvo žaidžiamos išvykoje, antrosios – namuose. „Nors ir metais jaunesni varžovai, tačiau abejose rungtynėse reikėjo aktyviai kovoti su saboniukais, - mintimis dalijosi treneris A. Grigaliūnas. Pirmosiose rungtynėse teko du kėlinius vytis varžovus. Norėčiau išskirti Matą Makauską, kuris per pirmąjį susitikimą buvo tikras komandos lyderis, tempęs ją į priekį. Visa komanda džiaugėsi, kad laimėjome ir patekome į MKL I divizioną. Vis tik tai dar nėra komandos sezono tikslas, jis yra didesnis, bet kol kas garsiai apie jį nešnekame, o stengiamės daug dirbti treniruotėse, kad jį pasiektume. Visa komanda nori padėkoti tėveliams už palaikymą rungtynėse ir tikisi dar didesnio palaikymo kitame etape“. Pirmąsias rungtynes Tornado KM – „Fudo“ laimėjo 44:59. Rezultatyviausi M. Makauskas - 25 tšk., L. Virbalas - 11 tšk., K. Viršilas - 9 tšk. ir K. Bartuška - 7 tšk. Antrąjį susitikimą su Sabonio KC II tornadiečiai laimėjo 75:58. Daugiausiai taškų komandai pelnė M. Makauskas - 19 tšk., L. Virbalas - 17 tšk., P. Bacevičius - 13 tšk.

asfina

Toliau aukštyn turnyrinėje lentelėje kyla ir Tornado KM – „Asfina“ (1998 m.). Trenerio A. Grigaliūno auklėtiniai pirmadienį įveikė Š. Marčiulionio KA III – „Electrolux“. „Rungtynės su marčiulioniukais buvo svarbios dėl pozicijos turnyrinėje lentelėje, - po rungtynių pasakojo komandos treneris. Susitikimo pradžia buvo sunki, pramesta daug patogių metimų, neatsikovoti kamuoliai po savo krepšiu, o tai kainavo mums taškus. Antrajame kėlinyje, pakeitus gynybos sitemą, varžovai sutriko ir komanda tuo pasinaudojusi susikrovė persvarą. Likusius du kėlinius žaidėme apylygiai, tačiau įgyta persvara iki ilgosios pertraukos leido mums laimėti rungtynes. Liko paskutinis mačas su Kauno KM „Perkūnas“ komanda. Laimėjus jį, užsitikrintumėme namų pranašumą atkrintamosiose rungtynėse“. Rungtynes Tornado KM – „Asfina“ laimėjo rezultatu 75:62. Rezultatyviausi G. Narušis - 20 tšk., A. Jusevičius - 15 tšk., M. Bruzga - 15 tšk.

gd

Antradienį G. Žibėno auklėtiniai susitiko su Š.Marčiulionio KA I - „Blancomet“ ekipa. „Pirmojoje rungtynių pusėje komanda atlaikė aukštą tempą ir nuolat pirmavo, - mintimis dalijosi komandos treneris. Antroje rungtynių pusėje, atsiradus pirmiesiems nuovargio požymiams ir begalei klaidų, rungtynių svarstyklės pakrypo varžovo pusėn. Pabrėžčiau sėkmingą J.Šlapiko įsiliejimą į komandą, kuris davė itin daug naudos, ypač po savuoju krepšiu, tačiau labai trūko E.Kuzabavičiaus, kuris sužaidęs vos 13min. buvo priverstas palikti aikštelę dėl 5 pražangų“. Rungtynės Tornado KM – „Glass Drive“ – Š.Marčiulionio KA I - „Blancomet“ baigėsi rezultatu 74:98. Rezultatyviausi komandoje buvo M. Ragauskas (24 tšk., 3 atk.k., 6 rez.p., 3 per.k., 23 naud. b.), Valentinas Mitalauskas, atlikęs dvigubą dublį (20 tšk., 10 atk.k., 2 rez.p., 3 per.k., 1 bl., 20 naud.b.) ir A. Tilindė (8 tšk., 2 rez.p., 1 per.k., 2 naud. b.).