Tornado KM - "Fudo" jau MKL finaliniame ketverte!

fudo-2002

Praėjęs savaitgalis džiaugsmingas buvo tik Aivaro Grigaliūno auklėtiniams Tornado KM – „Fudo“, kovojantiems dėl patekimo į „Pirmojo iššūkio“ čempionato finalinį ketvertą. Jie nesunkiai įveikė V. Knašiaus KM IV ekipą. Visoms kitoms komandoms teko pripažinti varžovų pranašumą.

www vici ltPenktadienį Tornado KM – „Viči“ pralaimėjo Kauno KM „Perkūnas“ krepšininkams. Nors tai neturėjo įtakos galutiniams turnyrinės lentelės rezultatams, treneris Š. Zablockis komandos žaidimu patenkintas nebuvo: „Sužaidėme vienas prasčiausių rungtynių sezone. Toks vaizdas, kad truputėlį „išseko baterijos“. Priešininkų komanda atrodė žymiai gyvesni, greitesni bei užsivedę. Gerai, kad pralaimėjimas nieko nelėmė. Turime tris savaites pasiruošti ketvirtfinaliui. Tikiuosi viskas eisis sklandžiai“. Susitikimas baigėsi rezultatu 64:56. Rezultatyviausi komandoje buvo T. Kupstas (13 tšk., 8 atk.k., 4 per.k., 14 naud.b.) ir J. Ramanauskas (10 tšk., 6 atk.k., 2 rez.p., 3 per.k., 9 naud.b.).

ET PNG MAZAS

Šeštadienį nesėkmę patyrė Donato Mikulevičiaus treniruojama Tornado KM – „Easting transline“ komanda. Kone visas rungtynes pirmavusi prieš Š. Marčiulionio KA II – „Schuco“ komandą, paskutinėmis minutėmis prarado pranašumą ir pralaimėjo rezultatu 67:70. „Paleido pergalę iš savo rankų, - po rungtynių sakė komandos treneris. Pirmas ir trečias kėlinukai buvo pradėti agresyviai tiek gynyboje, tiek puolime. Bėdos prasidėjo, kai perlaikydavom kamuolį, kai nesugebėjome greitai užpulti, nesusitvarkėm su „mažais“, kurie išardydavo mūsų gynybą savo gerais atmetimais. Varžovams leisdavom mesti patogius metimus, o jie tuo ir pasinaudojo. Prieš zoninę gynybą nesugebėjom atlikti gerų perdavimų ir gerų metimų. Varžovas visada buvo šalia. O pabaigoje...neatlaikėm įtampos. Sprendimai buvo nekokie, trūko šalto mastymo. Gaila, kad paleidom pergalę...“ Rezultatyviausi komandoje buvo J. Klimavičius (21 tšk., 7 atk.k., 1 rez.p., 1 per.k., 9 naud.b.), A. Tilindė (10 tšk., 7 atk.k., 5 rez.p., 1 bl., 15 naud.b.) ir P. Dovydas (9 tšk., 4 atk.k., 1 rez.p., 1 per.k., 10 naud.b.). Taip pat galima paminėti A. Malakauską, kuris ne tik įmetė 7 taškus, bet atliko 11 rezultatyvių perdavimų!

scan png

Šeštadienį Tornado KM - „Scandagra“ komanda sužaidė paskutines reguliaraus sezono varžybas svečiuose su Š. Marčiulionio KA I – „Electrolux“. Rungtynės prasidėjo dideliu tempu tiek gynyboje, tiek puolime. Po prasto kėlinio kurį tornado auklėtiniai pradėjo 25:7, antrajame kėlinyje bandė atsigauti, bet nesėkmingai 41:18. Po ilgosios pertraukos žaidimas šiek tiek stabilizavosi ir išsilygino, didelis skirtumas mažėjo, nors ir varžovai jau nebeskubėjo. Kaip ir kiekvienose varžybose koją ir vėl pakišo didelis klaidų skaičius bei atkovoti kamuoliai. Treneris po varžybų sakė, kad reguliarusis sezonas baigtas, bet ne čempionatas, todėl turime toliau kovoti iki galo. Rezultatyviausi komandoje buvo M. Bruzga (25 tšk., 5 atk.k., 2 rez.p., 5 per.k., 15 naud.b.), A. Bakutis (14 tšk., 8 atk.k., 6 rez.p., 3 per.k., 1 bl., 12 naud.b.) ir P. Kapralov (11 tšk., 3 atk.k., 1 rez.p., 9 naud.b.).

gdSekmadienį pasirodymą MKL užbaigė ir Giedriaus Žibėno treniruojama Tornado KM – „Glass Drive“. 1996 m. g. vaikinai sužaidė paskutines rungtynes su V. Knašiaus KM ekipa. Deja, paskutinės rungtynės baigėsi tornadiečių pralaimėjimu rezultatu 85:70. „Pirmoje sezono pusėje praradome pasitikėjimą savo jėgomis, - kalbėjo komandos teneris G. Žibėnas. Visą sezoną žaidėme po vieną, o lemiamose rungtynėse neatsirado lyderio. Nesugebėjau žaidėjams "įpusti" komandines dvasios, nesugebėjau sudominti paskutiniuoju - pačiu įdomiausiu jaunių čempionatu. Už komandos pasirodymą pilnai prisiimu visa atsakomybę“. Rezultatyviausi paskutinėse rungtynėse buvo A. Tilindė (24 tšk., 8 atk.k., 1 rez.p., 1 per.k., 28 naud.b.), L. Piliponis (13 tšk., 7 atk.k., 1 rez.p., 13 naud.b.) ir M. Ragauskas (13 tšk., 5 atk.k., 5 rez.p., 2 per.k., 13 naud.b.). Tornado KM – „Glass Drive“ pasibaigus reguliariam sezonui užėmė dešimtąją turnyrinės lentelės vietą.

fudo res

Na ir pabaigai galime pasidžiaugti jauniausiųjų mokyklos auklėtinių pirmaisiais pasiekimais. Aivaro Grigaliūno treniruojama Tornado KM – „Fudo“ ekipa šeštadienį žaidė pirmąsias, o vakar antrąsias ketvirtfinalio rungtynes prieš V. Knašiaus KM IV ekipą. Pirmosiose rungtynėse namuose tornadukai greitai įgijo pranašumą ir išlaikė jį iki rungtynių pabaigos įveikdami varžovus rezultatu 72:56 (M. Makauskas - 19 tšk., K. Viršilas - 13 tšk., A. Štreimikis - 10 tšk.). Vakar rungtynės Klaipėdoje buvo kiek sunkesnės, prireikė net pratęsimo. Vis tik Tornado KM – „Fudo“ įveikė jaunuosius „knašiukius“ rezultatu 51:60 (M. Makauskas ir L.Čepas po 17 tšk., L. Virbalas – 13 tšk.) ir užsitikrino vietą MKL „Pirmojo iššūkio“ čempionato finaliniame ketverte. „Noriu pasidžiaugti berniukais, kurie padarė didelį darbą, ypač antrosiose rungtynėse, kurios buvo įtemptos ir laimėtos tik po pratęsimo - gražių žodžių komandai negailėjo treneris A. Grigaliūnas. Aikštelėje žaidėjai nepanikavo, kai varžovai buvo priekyje, žaidė drausmingai ir kantriai. Dabar laukia finalinis ketvertas. Ruošimės. Stengsimės. Ačiū visiems, kas tikėjo ir palaikė“.