Tornado KM – „Easting Transline“ išsikovojo kelialapį į ketvirtfinalį!

kudre

Praėjusią savaitę Donato Mikulevičiaus treniruojama Tornado KM – „Easting Transline“ pradėjo rungtynių seriją su Akmenės SC krepšininkais dėl patekimo į ketvirtfinalį. Serijoje iki dviejų pergalių, 1997 m. gimimo vaikinams teko sužaisti visas trejas rungtynes, kol paaiškėjo galutinis šio etapo nugalėtojas.

Į pirmąsias rungtynes tornadukai atėjo nusiteikę laimėti bet kokia kaina. Tai atsispindėjo ir žaidimo eigoje. Nuo pat pirmojo kėlinio, įgiję pranašumą, didino jį iki pat rungtynių pabaigos, kol nuaidėjus finalinei sirenai galėjo atsipūsti ir pasidžiaugti pergale. Pirmasis susitikimas baigėsi rezultatu 99:60. Rezultatyviausi Tornado KM - „Easting Transline“ gretose buvo E. Kudrevičius, atlikęs dvigubą dublį (26 tšk., 15 atk.k., 1 rez.p., 2 per.k., 2 bl.), A. Tilindė (16 tšk., 8 atk.k., 1 rez.p., 2 per.k.) ir J. Šlapikas (14 tšk., 7 atk.k., 1 rez.p., 1 per.k., 2 bl.).

Sekmadienį tornadukų laukė kelionė į Akmenę. Kaip parodė rezultatas, po pirmųjų gana lengvų rungtynių, vaikinai į kelionę vyko atsipalaidavę, lyg būtų užtikrinti pergale. Deja, viskas susiklostė ne taip, kaip tikėjosi žaidėjai ir treneris. Pirmajame kėlinyje dar žaidę taškas į tašką, antrąsias dešimt minučių D. Mikulevičiaus auklėtiniai leido aikštelės šeimininkams įgyti dviženklį pranašumą. Paskutiniame ketvirtyje tornadukams pavyko sumažinti skirtumą iki trijų taškų, tačiau Akmenės SC krepšininkai nebuvo nusiteikę lengvai atiduoti pergalės ir likus trim minutėm iki rungtynių pabaigos vėl padidino savo pranašumą iki 10 taškų. Tornado KM – „Easting Transline“ krepšininkams pavyti akmeniškių nepavyko ir susitikimas baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 91:78. Rezultatyviausi mūsų mokyklos auklėtinių gretose buvo E. Kudrevičius (23 tšk., 9 atk.k., 1 rez.p., 1 bl.), A. Plytnikas (12 tšk., 4 atk.k., 2 rez.p.) ir P. Dovydas (11 tšk., 4 atk.k., 2 rez.p., 3 per.k.).

Galiausiai, balandžio 15 d. buvo žaidžiamos lemiamos poros rungtynės. Pergalė užtikrina vietą tarp aštuonių stipriausių šio amžiaus grupės komandų. Pradžia tornadukams buvo tikrai nelengva. Pirmasis kėlinys labiau priminė „bėgu – metu“, negu krepšinį, nes po jo rezultatas buvo 32:29. Antrasis ketvirtis taip pat buvo palankesnis D. Mikulevičiaus auklėtiniams, todėl ilsėtis pastarieji išėjo turėdami 9 taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos, Tornado KM – „Easting Transline“ grįžo į aikštelė su nauja jėga ir per dešimt minučių sugebėjo įgauti 21 taško persvarą. Vis tik Akmenės SC krepšininkai nepasidavė iki paskutinės susitikimo minutės ir per paskutinįjį rungtynių ketvirtį sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 8 taškų, bet įveikti mūsų mokyklos ekipą pritrūko laiko. Lemiama kova baigėsi tornadukų pergale rezultatu 98:90. Rezultatyviausi šiose rungtynėse buvo E. Kudrevičius, vėl atlikęs dvigubą dublį (26 tšk., 18 atk.k., 2 rez.p., 1 per.k.), J. Klimavičius (24 tšk., 4 atk.k., 3 rez.p., 1 per.k.) ir A. Plytnikas (19 tšk., 4 atk.k., 2 rez.p., 1 per.k.).

Po visos serijos rungtynių treneris D. Mikulevičius džiaugsmu netryško: „Tikrai negaliu pasidžiaugti žaidimu. Esu labai nepatenkintas vaikinų gynyba ir teisingų sprendimų stoka. Varžovų lyderis buvo pristabdytas, tačiau vis tiek puikiai į žaidimą įtraukė komandos draugus, kurie pridarė nemažai žalos. Galiu pasidžiaugti tuo, kad buvo gerų greitų atakų, kurios leido įgyti pranašumą, ypač paskutinėse rungtynėse. Vis tik noriu pabrėžti, jog norint laimėti ketvirtfinalio kovas, turėsime nemažai padirbėti ir užtaisyti gynybos spragas“.

Ketvirtfinalyje Tornado KM – „Easting Transline“ susitiks su Sabonio KC „Selteka“.