Tornado KM - "AKS Projektai" nuo savo kelio nušlavė ir KM Aisčius

valciukas2 Praėjusį savaitgalį vyko laikinosios sostinės derbis tarp mūsų ir KM „Aisčiai“ komandų. Serijoje iki 2 pergalių pranašesni buvo tornadiečiai, abu kartus įveikę savo varžovus.

Pirmosios rungtynės vyko KM „Aisčiai“ komandos salėje. Tačiau tornadiečiai jautėsi kaip namie. Nuo pat rungtynių pradžios jie pradėjo rodyti kietą gynybą ir greitą, aštrų bei stiprų žaidimą puolime. Pirmasis ketvirtis laimėtas 17:31. Antrajame gynybos gniaužtai dar labiau susipaudė, 15:21 tornadiečių naudai. Po ilgosios pertraukos nebuvo jokių atsipalaidavimo požymių ir „Aisčiai“ toliau nerado kelių link mūsų krepšio. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkams buvo grįžusi viltis įsikabinti į rungtynes ir skirtumas sumažintas iki 17 taškų, tačiau galutinis rungtynių rezultatas 63:89. Klausimo kas stipresnis nebuvo. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Justas Furmanavičius pelnęs 21 tašką. Rungtynių atradimu tapęs Karolis Šarukas pelnė 16 taškų, Justas Valčiukas ardė varžovų gynybą aštriais reidais ir tiksliais perdavimais bei pelnė 14 taškų. Mantas Lauraitis pridėjo 13 taškų.

Antrąsias rungtynes tornadiečiai pradėjo taip pat ryžtingai. Jau rungtynių pradžioje įgyta 12 taškų persvara. Tačiau nuo kėlinuko vidurio  pradėjo šlubuoti gynyba ir puolime neišnaudotos kelios šimtaprocentinės progos pelnyti taškus. Po pirmojo ketvirčio 1 taško mūsų persvara. Antrasis kėlinys jau priklausė „Aisčių“ krepšininkams. Didžiausios bėdos buvo ginantis vienas prieš vieną ir kėlinys pralaimėtas 15:21. Po dviejų kėlinių -5 taškai. Po didžiosios pertraukos tornadiečiai grįžo į rungtynes ir tiesiogine ir perkeltine prasme. Tornadiečiai žaidė taip pat galingai kaip ir praeitose rungtynėse. Antra rungtynių pusė laimėta 47:30. Galutinis rungtynių rezultatas 87:75. Ir vėl nesustabdomas buvo Justas Valčiukas, kuris šį kartą buvo ir rezultatyviausias pelnęs 23 taškus, Mantas Lauraitis pelnė 21 tašką, neįveikiamas puolime buvo ir Paulius Šatkus įmetęs 19 taškų, Justas Furmanavičius pridėjo 15 taškų.

Komanda dėkoja palaikiusiems ir laukia dar didesnio palaikymo finalinio ketverto metu. Pusfinalio varžovai paaiškės artimiausiu metu.