Tornado KM -"AKS Projektai" jau antrajame divizione

tornado km aks projektai resize Sekmadienį Tornado KM žaidė rungtynes su Vilniaus KM II komanda. Jau per pirmą kėlinį vilniečiai buvo pasiųsti į nokdauną 12:31. Visi likę kėliniai taip pat laimėti. Galutinis rungtynių rezultatas 57:97 (P.Šatkus 18, M.Lauraitis 16, J.Furmanavičius 12, R.Janickas ir A.Jasinskas po 10 taškų).

Antrose rungtynėse pasipriešinimo taip pat nesulaukta. Kauniečiai laimėjo ir antras serijos rungtynes rezultatu 101:73. Šios rungtynės nebuvo tokio kokybinio lygio kaip pirmosios, tačiau kaip sakoma tokiais atvejais, svarbiausia, kad iškovota pergalė. Rezultatyviausiai tornadiečių gretose žaidė M. Lauraitis pelnęs 25 taškus, R. Janickas pelnė 21 tašką, J. Valčiukas pridėjo 18.

Artėjantį savaitgalį mūsų mokyklos jauniai žais  atkrintamąsias rungtynes su KM „Aisčiai“ komanda. Serijos iki dviejų pergalių nugalėtojas pateks į II diviziono finalinio ketverto varžybas. Mūsų komandai reikės jūsų palaikymo.