EN

Tornadiečiai vaikų berniukų "B" čempionate kol kas žengia 6-i

berniuku b cempionatas geras    Įsibėgėjus vaikų berniukų „B“ (gim. 1999 m.) krepšinio čempionato „Manija“ antrajam ratui, Tornado KM -SCANDAGRA krepšinio auklėtiniai užima 6 – ąją vietą tarp 10 – ies pirmajame divizione dalyvaujančių komandų.

Antrasis ratas prasidėjo svarbia pergale prieš pirmojo rato skriaudikus Sabonio KC – XGSM krepšininkus. Rungtynės vyko labai permainingai, po pirmojo kėlinio rezultatas (14:16), po dviejų (33:30).

Trečiajame kėlinyje spurtavome ir įgijome 16 tšk., persvarą nors atrodė kad jau galime atsipūsti, bet priešininkai neleido mums lengvai kvėpuoti ir ketvirtąjme kėlinyje pradėjo tirpdyti skirtumą, tačiau laiko jiems neužteko pasiekta pergalė 70:66. Rezultatyviausiai žaidė: Mantas Bruzga 18tšk. (19/6 dvit., 6 atk. kam., 5 kl., 2 rez.,perd.), Aidas Bakutis 13tšk. (8/4 dvit., 8/5 baudos, 2kl., 3 per.kam.), Tautvydas Kupstas 12tšk.(5/3 dvit., 3/2 trit., 4 per.kam.). Ši pergalė buvo labai svarbi emociškai, nors padarėme nemažai klaidų, bet jauniesiems Tornado auklėtiniams tai buvo psichologiškai reikalinga pergalė.
    Rytojaus dieną vykome sostinėn į Šarūno Marčiulionio akademiją, varžybos prasidėjo nervingai 4 min., nesugebėjome pelnyti taškų, tačiau po truputėlį įsivažiavome ir po pirmo kėlinio pralaiminėjome (12:10), po dviejų ir toliau sąlygas diktavo marčiulioniukų greitasis puolimas pralaimėta (37:28). Trečiasis kėlinys nieko gero nežadėjo puolimas strigo, o tuo puikiai naudojosi varžovai. Ketvirtajame kėlinyje pavyko varžovus prisivyti, bet pergalei to neužteko pralaimėta 62:53. Rezultatyviausiai žaidė: Aidas Bakutis 16tšk. (14/5 dvit., 10/6 baudos, 3kl.), Mantas Bruzga 12tšk. (10/2 dvit., 8/6 baudos, 7 atk. kam., 5 kl., 4 rez.,perd.), Lukas Trakimas 6tšk.(8/3 dvit., 12 atk. kam.). Pasak komandos trenerio G.Daugėlos, pagrindinės pralaimėjimo priežastys, daug taškų praleidome po greitų atakų ir patys labai prastai atakavome iš vidutinio nuotolio.