Svaitės pradžioje į pergalių kelią grįžti nepasisekė...

seputis

Įpusėjus paskutinei vasario savaitei jau sužaistos trejos MKL rungtynės, deja, kol kas visos baigėsi svečių pergalėmis. Labiausiai intriguojančiu, turbūt galima pavadinti, A. Grigaliūno auklėtinių susitikimą su Kretingos SM – „Stakreta“, kai likus pusei minutės iki rungtynių pabaigos komandas skyrė vos keli taškai. Gaila, įveikti žemaičių nepavyko.

asfina banner

Antroje turnyrinės lentelės vietoje esanti Kretingos SM – „Stakreta“ ekipa tikriausiai nesitikėjo tokios įtemptos kovos prieš Tornado KM – „Asfina“ krepšininkus. Nors po pirmojo kėlinio kretingiškiai pirmavo 9 taškų skirtumu, A. Grigaliūno treniruojami vaikinai stengėsi išnaudoti kiekvieną žaidimo minutę, kad tik sumažintų svečių pranašumą. Vos tik tornadukai priartėdavo prie svečių, pastarieji turėdavo mesti visas pastangas, kad galėtų atsiplėšti nuo kauniečių. Paskutinę rungtynių minutę A. Grigaliūno auklėtinius nuo išsiveržimo į priekį ir galbūt pergalės skyrė vos trys taškai. Deja, komandai pataikyti nepasisekė. Bandymai prasižengti paskutinėmis sekundėmis baigėsi svečių taškais ir jie šventė pergalę rezultatu 65:69. „Pritrūko sėkmės. Rungtynių pradžioje daug netaiklių metimų iš po krepšio bei gerų padėčių, o rungtynių gale nusisuko fortūna. Taip pat pralaimėjimą lėmė neatkovoti kamuoliai po savo krepšiu. Varžovai turėjo daug antrų šansų. Liko dvejos reguliaraus sezono rungtynės, nuo kurių priklausys, ar turėsime namų pranašumą atkrintamose rungtynėse. Vaikinai tai supranta ir nusiteikę kovoti dėl pergalių“, -mintimis dalijosi komandos treneris. Rezultatyviausi G. Narušis - 21 tšk., M. Valentukonis - 9 tšk., A. Bakutis - 8 tšk.

gd

Antradienį G. Žibėno treniruojama Tornado KM – „Glass Drive“ susitiko su pernykščiais šios amžiaus grupės MKL čempionais Palangos SC – „Lalila“. „Rungtynes pradėjome labai pakiliai ir žaidimą kontroliavime iki antrojo kelinio vidurio, kai buvome nubausti technine pražanga, - pasakojo komandos treneris G. Žibėnas. Ją varžovai išnaudojo maksimaliai: sumetė 4 baudas, įsūdė tritaškį ir rezultatas tapo 32:38 Palangos naudai. Lietuvos čempionams to ir tereikėjo, žaisdami prie :pliuso jie jaučiasi kaip žuvys vandenyje. Čempionatas tęsiasi - mes kausimės“. Rungtynės baigėsi Palangos SC – „Lalila“ pergale, rezultatu 78:103. Tornado KM – „Glass Drive“ gretose sėkmingiausiai pasirodė V. Mitalauskas (22 tšk., 9 atk.k., 2 rez.p., 7 naud. b.), M. Ragauskas (17 tšk., 2 atk.k., 6 rez.p., 2 per.k., 18 naud.b.) ir E. Kuzabavičius (19 tšk., 5 atk.k., 3 rez.p., 3 per.k., 14 naud.b.).

sostena 125 49

Trečiadienį Tornado KM – „Sostena“ namų aikštelėje priėmė pernykščius antros vietos nugalėtojus Kauno KM – „Perkūnas“ krepšininkus. Rungtynių pradžia palankesnė buvo tornadukams – kelios tikslios ir gerai užbaigtos atakos ir aikštelės šeimininkai išsiveržė į priekį. Tornado KM – „Sostena“ pirmavo iki antrojo kėlinio vidurio. Deja, pasinaudoję tuo, jog antrasis penketas buvo silpnesnis, KM – „Perkūnas“ išsiveržė į priekį ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 9 taškai. Antrojoje rungtynių pusėje situacija nesikeitė, o skirtumas tik didėjo. Nuaidėjusi finalinė sirena skelbė Kauno KM – „Perkūnas“ pergalę rezultatu 47:59. Treneris A. Macijauskas nebuvo patenkintas pasirodymu: „Rungtynės nesusiklostė taip, kaip norėjosi...Trūko komandinio žaidimo, o ir pats krepšinis nebuvo kokybiškas“. Rezultatyviausi komandoje buvo dvigubą dublį atlikęs R. Jasiulevičius (14 tšk., 11 atk.k., 1 per.k., 14 naud.b.), M. Šeputis (9 tšk., 3 rez.p., 1 per.k., 7 naud.b.) ir N. Kavaliauskas (8 tšk., 3 atk.k., 1 rez.p.)