Sezonas baigėsi trims Tornado KM komandoms

karolis avl

Praėjusi savaitė Tornado KM sirgaliams atnešė ir džiaugsmo, ir liūdesio: antradienį išvykoje Tornado KM – „Scandagra“ stipriai pralaimėjo trečiąsias poros rungtynes ir užbaigė 2012/2013 m. sezoną. Tornado KM – „Alburnus“ po antrojo poros susitikimo namuose su Vilniaus KM I – Perlas, išplėšė pergalę vos vieno taško skirtumu ir grąžino viltį sirgaliams išvysti juos finaliniame ketverte. Vis tik trečiosiose rungtynėse fortūna nuo tornadukų nusisuko ir finalinis ketvertas liko tik svajonėse. Sezoną po praėjusios savaitės baigė ir Tornado KM – „Easting Transline“ neįveikusi Š. Marčiulionio KA IV – „Himėja“ ekipos.

logo3Tornado KM – „Scandagra“ dėl patekimo į kitą etapą kovojo su Radviliškio SS, kuri, pasibaigus reguliariam sezonui, buvo viena pozicija aukščiau nei Gintaro Daugėlos auklėtiniai. Kaip jau rašėme anksčiau, pirmąjį susitikimą su šiais varžovais išvykoje tornadukai pralaimėjo rezultatu 76:57, antrąjį Kaune Tornado KM – „Scandagra“ laimėjo 81:73 rezultatu. Lemiama kova Radviliškyje užvirė balandžio 16 d. Pirmąjį kėlinį Radviliškio krepšininkai pralaimėjo vos dviem taškais, tačiau kiti du kėliniai buvo pražūtingi G. Daugėlos ekipai. Antrasis penketukas sugebėjo pralaimėti atkarpą 26:12. Nepadėjo kauniečiams net ilgoji pertrauka. Skirtumas tarp komandų išaugo dar labiau, kai Radviliškio SS krepšininkai laimėjo kėlinuką 24:8. Likus sužaisti tik 10 minučių iki rungtynių pabaigos, G. Daugėlos auklėtiniai susiėmė ir laimėjo atkarpą 14:22, tačiau to nepakako net pavyti varžovų, kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu 72:52. Rezultatyviausi tornadukų gretose buvo Mantas Bruzga (12 tšk., 2 atk.k., 1 rez.p.) ir Aidas Bakutis (11 tšk., 8 atk.k., 4 rez.p., 3 per.k.). 2012/2013 m. sezonas Tornado KM – „Scandagra“ ekipai baigėsi.

logoPragaras aikštelėje užvirė balandžio 17 d., kai Tornado KM – „Alburnus“ stojo į kovą su Vilniaus KM I – „Perlas“ ekipa. Prekybos ir verslo mokyklos sporto salė „lūžo“ nuo žiūrovų, o tornadukai buvo nusiteikę kovoti iki paskutinės rungtynių sekundės. Pirmajame susitikime 18 taškų skirtumu laimėjo sostinės krepšininkai, todėl šios rungtynės buvo ypatingai svarbios, nes pralaimėjimas būtų užtrenkęs duris į finalo ketvertą. Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai pirmavo keleto taškų skirtumu iki pat 27 – osios rungtynių minutės, kai vilniečiams pagaliau pavyko išlyginti ir persvertą rezultatą išlaikyti 5 minutes. Atkakliausia kova užvirė rungtynių pabaigoje: Vilniaus KM I – „Perlas“ išsiveržė į priekį 6 taškų skirtumu, tornadiečiai juos netrukus pavijo, išlygino rezultatą ir laimėjo susitikimą 1 taško skirtumu pakeldami visus žiūrovus ant kojų. Rezultatyviausi komandoje buvo Karolis Šarukas, atlikęs dvigubą dublį (25 tšk., 11 atk.k., 1 rez.p., 1 per.k.) ir Šarūnas Ajauskas (11 tšk., 8 atk.k., 2 rez.p., 1 per.k., 1 bl.). Paskutiniosios ir lemiamos poros rungtynės buvo žaidžiamos Vilniuje, praėjusį penktadienį. Kone visą rungtynių laiką pirmavę Vilniaus KM I – Perlas krepšininkai buvo pavyti paskutinę rungtynių minutę, kai Šarūnas Ajauskas pataikė dvitaškį ir gavo galimybę mesti baudos metimą. Deja, metimas buvo netaiklus ir rezultato persverti į savo pusę nepavyko. Vėliau, klaida, taiklus varžovų tritaškis metimas, pramestos baudos ir finalinė sirena skelbė, jog bilietą į finalo ketvertą iškovojo krepšininkai iš Vilniaus. Rungtynės baigėsi rezultatu 78:74. Rezultatyviausi komandoje buvo Pijus Mykolaitis (14 tšk., 7 atk.k., 3 rez.p., 2 per.k., 1 bl.), Karolis Šarukas (13 tšk., 12 atk.k., 3 per.k.) ir Vladislovas Razumnovas (13 tšk., 3 atk.k., 4 rez.p., 1 per.k.).

www easting ltSezonas baigėsi ir Donato Mikulevičiaus treniruojamai Tornado KM – „Easting Transline“ komandai. Atkrintamosiose rungtynėse susitikusi su Š. Marčiulionio KA IV – „Himėja“ pirmąsias rungtynes D. Mikulevičiaus ekipa laimėjo 56:53, antrosios pasibaigė tornadukų pralaimėjimu 71:74. Trečiasis susitikimas buvo lemiamas. Didesnę rungtynių dalį priekyje buvo marčiulioniukai. Likus minutei iki finalinės sirenos, vos vieno taško skirtumu atsilikinėjo Tornado KM auklėtiniai, tačiau netaiklūs metimai, išprovokuotos pražangos bei gynybos spragos leido pergale džiaugtis varžovų ekipai. Susitikimas baigėsi rezultatu 68:72. Rezultatyviausi komandoje buvo Arnas Tilindė (16 tšk., 7 atk.k., 1 rez.p., 1 per.k., 2 bl.) ir Arnas Malakauskas (15 tšk., 1 atk.k., 2 rez.p., 5 per.k.).