Savaitgalio MKL rungtynėse pergalėmis džiugino jauniausieji

babusis

Sėkmė toliau lydi 2002 m. g. berniukų komandą – Tornado KM – „Fudo“. Nesunkiai įveikę varžovus iš Š. Marčiulionio KA, jie išėjo į III MKL „Pirmojo iššūkio“ etapą. V. Knašiaus KM komandų nukarūnuoti nepasisekė nei G. Daugėlos, nei Š. Zablockio auklėtiniams, tad vaikinams teks labiau pasistengti kitose rungtynėse.

scan png

Penktadienį Ringaudų prad. mokykloje susitiko 1999 m. g. vaikinų komandos: Tornado KM – „Scandagra“ ir V. Knašiaus KM I. Rungtynės ir vienai, ir kitai komandoms buvo labai svarbios, todėl nuo pirmųjų minučių užvirė atkakli kova po pirmo kėlinio atsilikome keturiais taškais. Antrasis kėlinys prasidėjo svečių spurtu ir jų pavyti nebepavyko. Ketvirtajame kėlinyje persvarą pavyko sumažinti, tačiau to pergalei nepakako. Kaip vieną iš priežasčių, treneris Gintaras Daugėla įvardijo blogą kovą dėl atšokusių kamuolių (32/58). „Iki reguliaraus sezono pabaigos lieka trys rungtynės, kad spėtume į atkrintamųjų varžybų maratoną nebegalime klysti, - mintimis dalijosi treneris. Linkiu komandai maksimalaus susikaupimo ir didžiulio noro įgyvendinti mūsų tikslus“. Rezultatyviausi komandoje buvo M. Bruzga (26 tšk., 1 atk.k., 2 rez.p.,1 per.k., 18 naud.b.) ir A. Bakutis (12 tšk., 4 atk.k., 2 rez.p., 1 per.k., 1 bl.k., 8 naud.b.).

fudo res

Trenerio Aivaro Grigaliūno auklėtiniai Tornado KM – „Fudo“ toliau užtikrintai keliauja „Pirmojo iššūkio“ čempionate pirmyn. II etape susitikę su Š. Marčiulionio KA – „Žagarės Inžinerija“ ekipa, jie nesunkiai įveikė varžovus tiek išvykoje, tiek namie. Vilniuje tornadukai įveikė marčiulioniukus rezultatu 37:78 (L. Virbalas – 22 tšk., K. Viršilas – 20 tšk., M. Makauskas – 13 tšk., V. Čepas – 9 tšk.). „Tornado“ KM namų aikštelėje Š. Marčiulionio KA auklėtiniams taip pat nepasisekė stipriau pasipriešinti. Pergalę rezultatu 85:32 vėl šventė A. Grigaliūno treniruojama komanda. „Džiaugiuosi, jog patekome į III etapą, tačiau komandos tikslai yra aukštesni, - kalbėjo A. Grigaliūnas. Toliau dar stipriau dirbsime, kad juos įgyvendintumėme. Abejos rungtynės prieš marčiulioniukus nebuvo sunkios, jautėsi metų skirtumas (Š. Marčiulionio KA komanda 2003 m. g. – aut. past.). Norėtųsi didesnio indėlio puolime iš visų žaidėjų“. III „Pirmojo iššūkio“ etape Tornado KM – „Fudo“ susitiks su Sabonio KC II (8 poros nugalėtojas).

www vici lt

Š. Zablockio treniruojama Tornado KM – „Viči“ sekmadienį susitiko su V. Knašiaus KM. Pirmoji rungtynių pusė buvo labai permaininga. Galiausiai prieš ilgąją pertrauką į priekį išsiveržę V. Knašiaus KM auklėtiniai. Antrojoje rungtynių pusėje tornadukams teko vytis varžovus. Skirtumą sumažinti jiems pavyko, tačiau pergalės išplėšti – ne. Susitikimas baigėsi rezultatu 79:86. „Prasta gynyba pirmojoje rungtynių pusėje ir pralaimėta kova dėl atšokusių kamuolių – pagrindinės priežastys, dėl ko pralaimėjome rungtynes, - nusivylimo neslėpė Š. Zablockis. Komanda tikrai stengėsi ir jautėsi gera atmosfera nuo suolo, bet aikštėje pritrūko kai kurių krepšininkų kietesnio žaidimo. Galiu pagirti už dvasią – kovėmės iki galo. Analizuosime klaidas ir ruošimės kitoms rungtynėms prieš Kupiškio SM“. Rezultatyviausi komandoje buvo T. Kupstas, atlikęs dvigubą dublį (24 tšk., 10 atk.k., 5 rez.p., 3 per.k., 22 naud.b.), J. Ramanauskas (20 tšk. (4 tritaškiai metimai iš 6), 1 atk.k., 2 rez.p., 3 per.k., 18 naud. b.) ir K. Babušis (11 tšk., 2 atk.k., 2 rez.p., 3 per.k., 12 naud.b.).