EN

Savaitės rungtynėse triumfavo Tornado KM ‒ „Envija“ (MKL rungtynių apžvalga, trenerių komentarai)

Spalio 21 – 27 d. tornadukai sužaidė šešias Lietuvos moksleivių krepšinio lygos rungtynes ir iškovojo keturias pergales.

Savaitės rungtynės

MKL Jaunučių U16 vaikinų krepšinio čempionatas, A divizionas

Tornado KM I-"Envija" 112:87  Alytaus SRC

Įtikinančią pergalę vėlyvą penktadienio vakarą iškovojo Tornado KM – „Envija“. Rezultatu 112:87 Donato Mikulevičiaus treniruojama ekipa namų aikštelėje įveikė Alytaus SRC sportininkus. „Nors varžovai atvyko į Kauną „nukraujavę“, bet ir tai buvo aukštesni už mus, dėl ko pridarė nemažai bėdų po krepšiu, - po pergalės kalbėjo Donatas Mikulevičius. – Sunkiausia šįkart buvo stabdyti žaibiškas jų atakas. Jei poziciniame žaidime pristabdėme jų žaidimą, tai po netaiklių metimų sunkiai sekėsi išsirinkti žmones. Šios rungtynės buvo pačios sunkiausios gynyboje, nes Alytaus SRC į mūsų krepšį įmetė daugiausiai taškų, lyginant su buvusiais varžovais. Džiaugiuosi, kad buvo kam nesisekė aikštelėje, bet papildydavome vienas kitą. Daug darbo turėjo komandos aukštaūgiai, nes varžovai buvo fiziškai tvirti. Dabar ruošiamės kitam varžovui, kuris bus labai stiprus ir parodys, ko mes esame verti!“.

Tornado KM I-"Alburnus" 59:76 V.Knašiaus KM I

Ketvirtąsias MKL rungtynes žaidę, antrąjį pralaimėjimą patyrė Šarūno Zablockio treniruojami Tornado KM – „Alburnus“ krepšininkai. Namų aikštelėje vaikinai susitiko su V. Knašiaus KM ekipa. Iki trečiojo kėlinio vidurio tornadukai žengė koja kojon su svečiais iš pajūrio, tačiau po to varžovai atitrūko ir viltys iškovoti pergalę blėso. „Aišku, ir Edvino trauma kažkiek išmušė iš vėžių, - sakė ekipos treneris Šarūnas Zablockis.Nors šiandien žaidėm nelabai protingai arba pagailėdavome dar viena ekstra perdavimo... Gaila. Atidavėme daug jėgų, o pergalės iškovoti nepavyko“.

Pasvalio SM 72:74 Tornado KM-"Fudo"

Antrąją pergalę šiame sezone iškovojo Aivaro Grigaliūno treniruojama Tornado KM – „Fudo“ ekipa, išvykoje po labai atkaklios kovos, vos dviejų taškų skirtumu įveikusi A diviziono naujokę Pasvalio SM komandą. Pirmąjį kėlinį komandos žaidė taškas į tašką, o prieš ilgąją pertrauką aikštelės šeimininkai susikrovė dviženklį pranašumą. Tornadiečiai antrojoje rungtynių pusėje po truputį ėmė mažinti skirtumą ir paskutinio ketvirčio  viduryje rezultatą išlygino, o sėkmingiau sužaista pabaiga leido kauniečiams švęsti pergalę. „Prieš rungtynes vaikinams sakiau, kad nereikia žiūrėti į tai, kad varžovų komanda atėjusi iš B diviziono, - sakė treneris Aivaras Grigaliūnas. – Jie žais namie ir norės laimėti. Deja, vaikinai neįvertino varžovų, tad jie mus skaudžiai bausdavo puolime. Po ilgosios pertraukos išėjome visai kitaip nusiteikę padirbėti gynyboje, dėl to „atsirišo“ ir greitas puolimas. Varžovai nebespėdavo sustoti aikštės gynyba. Džiaugiuosi, kad jau antras rungtynes iš eilės parodome charakterį ir laimime rungtynių pabaigą“.

Tornado KM II 86:39  Prienų KKSC

Šeštadienio rytą pirmąją pergalę MKL U14 čempionato B divizione iškovojo Modesto Gailiūno treniruojama Tornado KM II komanda. Namų aikštelėje vaikinai triuškinančiu skirtumu įveikė Prienų KKSC krepšininkus. „Smagi pergalė ir mums jos labai reikėjo, - džiaugėsi treneris Modestas. – Vaikinai sunkiai dirbo vasarą ir ruošėsi kiek kitokiam sezono startui. Visi tikėjosi, kad komanda ir kiekvienas asmeniškai atrodys geriau, tačiau aikštelėje viskas kitaip ir sezoną pradėjome pralaimėsimais. Tikiuosi, kad šita pergalė ne atsitiktinumas ir gerindami žaidimą eisime į priekį“.

Rezultatyviausi žaidėjai: Ąžuolas Kreivėnas – 18 tšk., Rokas Šapalas – 15 tšk., Enrikas Žukas – 13 tšk.

MKL Jaunučių U16 vaikinų krepšinio čempionatas, B divizionas

Kauno KA "Snaiperis"  77:61  Tornado KM II-"Amadeira"

Savaitę, deja, pralaimėjimu užbaigė Tornado KM – „Amadeira“, išvykoje nusileidusi KA „Snaiperis“ krepšininkams. Tai buvo trečiosios ekipos rungtynės MKL U16 čempionato B divizione ir, gaila, trečiasis pralaimėjimas. „Atsilaikėme du kėlinius, bet varžovai buvo drausmingesni ir demonstravo kokybiškesnį krepšinį, - po susitikimo pasakojo treneris Donatas Mikulevičius.Norėtųsi agresyvesnio žaidimo iš komandos aukštaūgių, o gynėjai galėtų būti šiek tiek ramesni. Kartais, net tenka stabdyti, nes „degantis“ žaidimas atneša daug klaidų. Džiaugiuosi matydamas, kad pats žaidimas gerėja ir, manau, netrukus pajusime pergalių skonį“.