Savaitę vainikavo trys tornadukų pergalės

kristupasPrabėgo dar viena savaitė, kai „Tornado“ KM auklėtiniai kovoja dėl aukštesnių vietų Moksleivių krepšinio lygos turnyrinėse lentelėse. Savaitės viduryje į aikštelę išbėgo patys mažiausi, vos pirmus metus MKL žaidžiantys, krepšininkai, o sekmadienio popietę, įveikę grupės lyderius, pergalės dainas dainavo Giedriaus Žibėno auklėtiniai.

www easting lt  Šią savaitę Aivaro Grigaliūno treniruojami 2002 m. gimimo Tornado KM – „Easting Transline“ krepšininkai sužaidė net dvejas rungtynes. Pirmosiose, sausio 23 d.,  berniukai susitiko su Marijampolės ŽSM ekipa. Po įtemptos kovos rezultatu 47:41 pergalę šventė mažiausieji tornadukai. Aikštelėje neįveikiamas buvo komandos kapitonas Kristupas Viršilas, pelnęs 20 taškų, Vytautas Čepas pelnė 8 taškus, o Aurimas Štreimikis - 4.

Antrosiose, sausio 24 d., jau laukė stipresnis varžovas - Kauno KM "Aisčiai" II.  Šiame susitikime mūsų jauniausiems krepšininkams pasipriešinti nepavyko. Rungtynės baigėsi aisčių pergale, rezultatu 75:48. Tornadukų gretose 17 taškų pelnė Kristupas Viršilas, 13 - Vytautas Čepas, 8 - Arūnas Griškus

tornado 125x49  Tą patį 23-iosios dienos vakarą, Mindaugo Kvietkaus treniruojama Tornado KM II ekipa susitiko su Jurbarko KKSC. Abi komandos iki šiol buvo sužaidusios vienodą rungtynių skaičių, turėjo vienodai pergalių ir pralaimėjimų, todėl dalinosi paskutinėmis vietomis turnyrinėje lentelėje. Šiame susitikime iki pat paskutinės minutės buvo neaišku, kas švęs pergalę. Vis tik geriau sužaista pabaiga leido jurbarkiečiams, namo parsivežti svarbų tašką ir nenukristi į paskutinę vietą. Rungtynės baigėsi rezultatu 79:83. Tornado KM II ekipoje rezultatyviausiai sužaidė Vygintas Nekrošius - 20 tšk. ir Paulius Sveikata - 18 tšk.

admen

Nepavyko Kauno KM "Aisčiai" I ekipos palaužti ir "Pirmojo iššūkio" čempionate dalyvaujančiai 2001 m. II komandai Tornado KM -  "AdMen". Andriaus Macijausko treniruojami berniukai pralaimėjo susitikimą rezultatu 87:27. Tornadukuose rezultatyviausi buvo Augustas Ruolia, pelnęs 7 taškus bei Paulius Jonas Būdvytis, pelnęs 6 taškus.

sostena mazas

Toliau, nepralaimėjusi nei vieno susitikimo, "Pirmojo iššūkio" čempionate keliauja Andriaus Macijausko Tornado KM - "Sostena". Sekmadienį, po atkaklios kovos prieš A. Sabonio KC I , tornadukai šventė pergalę 4 taškų skirtumu. Komandos lyderiui trečiajame kėlinyje gavos penktąją pražangą, ekipa "įkrito į duobę". Vis tik dėka Nauriaus Kavaliausko ir Manto Šepučio pavyko atsitiesti ir išsaugoti teigiamą rezultatą. Rungtynėse baigėsi rezultatu 49:45. Rezultatyviausiai sužaidė jau minėtieji Naurius Kavaliauskas - 25 taškai (5 tritaškiai metimai) ir Mantas Šeputis - 11 taškų.

logo glassdrive

Sekmadienį, jau kone nuo 10 val. ryto, Prekybos ir verslo mokyklos sporto salėje apšilinėjo Tornado  KM - Glass Drive" ir A. Sabonio KC - "Katos Grupė" komandos.Pastaroji ekipa, treniruojama Daliaus Lubio, MKL turnyrinėje lentelėje užėmė pirmąją vietą ir iki šiol nebuvo patyrusi nei vieno pralaimėjimo. Giedriaus Žibėno auklėtiniai turnyrinėje lentelėje užima trečiąją vietą. Prasidėjus rungtynėms, jau nuo pirmosios minutės buvo aišku, jog aikštelėje užvirs pragaras. Tiek viena, tiek kita komandos pakaitomis išsiverždavo vos vienu kitu tašku į priekį, tačiau iki pat antrojo kėlinio vidurio niekam nepavyko atsiplėšti didesniu nei poros taškų skirtumu. 7-ąją antrojo kėlinio minutę po keleto saboniukų klaidų, tornadukai jau pirmavo 5 taškais ir iki ilgosios pertraukos padidino skirtumą iki 7 taškų. Panašų skirtumą Giedriaus Žibėno auklėtiniams pavyko išlaikyti iki pat ketvirtojo kėlinio septintosios minutės. Puikaus saboniukų spaudimo dėka, rezultatas netrukus buvo išlygintas. Likus 10 sekundžių iki rungtynių pabaigos ir Tornado KM - "Glass Drive" pirmaujant keturiais taškais, varžovų žaidėjas pataikė tritaškį metimą ir sumažino atsilikimą iki minimalaus 1 taško skirtumo. Vis tik po to atliktas blogas perdavimas ir pramesti baudos metimai leido tornadukams džiaugtis pelnyta pergale rezultatu 75:72. Matas Ragauskas per rungtynes pelnė 20 taškų, atkovojo 5 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Valentinas Mitalauskas atliko dvigubą dublį, pelnęs 19 taškų, atkovojęs 15 kamuolių. Jis taip pat atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir atėmė 2 varžovų kamuolius.

www vici lt

Prabėgus keliom valandom po įtemptų pirmųjų rungtynių, į aikštelę sugužėjo 2000 m. gimimo berniukai. Šarūno Zablockio treniruojama Tornado KM - "Viči" susitiko su priešpaskutinę vietą turnyrinėje lentelėje užimančia Vilniaus KM I. Iki antrojo kėlinio vidurio, aikštelėje virė lygi kova. Tada keletas tornadukų klaidų ir netaiklūs metimai leido vilniečiams pasprukti į priekį. Iki pat ketvirtojo kėlinio septintos minutės situaciją aikštelėje valdė Vilniaus KM auklėtiniai. Tuomet taiklus Justino Ramanusko tritaškis metimas išlygino rezultatą. Aikštelėje vėl užvirė žūtbūtinė kova. Iki finalinės sirenos likus vos 40 sekundžių rezultatas vis dar buvo lygus. Vilniečiams suklydus ir prasižengus, pora taiklių tornadukų baudos metimų, vėl persvėrė rezultatą į mūsų pusę. Nebepadėjo nei Vilniaus KM II trenerio paimta minutinė pertraukėlė, nes sostinės krepšininkai prametė lemiamą tritaškį ir sunkia pergalę rezultatu 59:57 išplėšė Tornado KM - "Viči". Treneris Šarūnas Zablockis po rungtynių prasitarė, jog vaikai atėjo jau kone laimėję šias rungtynes, todėl ir pabaiga vos nebuvo tragiška. Geriausiai Tornado KM - "Viči" ekipos gretose pasirodė Justinas Ramanauskas, reikiamais momentais pataikęs taiklius metimus. Jis pelnė 20 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Po krepšiu karaliavo Nedas Kancleris, atkovojęs  net 14 kamuolių, pelnęs 5 taškus, blokavęs 2 varžovų metimus.