EN

Savaitę vainikavo Tornado KM - "Glass Drive" pergalė prieš V. Knašiaus ekipą

2012 03 12pakeista

Praėjusią savaitę sužaidus dar trejas Moksleivių krepšinio lygos rungtynes, tik viena komanda džiaugėsi pergale. Giedriaus Žibėno treniruojami Tornado - „Glass Drive“ krepšininkai namuose nugalėjo V. Knašiaus auklėtinius

Lapkričio 20 d., antradienį, 1995 m. gimimo Tornado KM – „Alburnus“ ekipa susirinko prekybos ir verslo mokykloje. Savo aikštelėje jie priėmė į svečius atvykusius ir kovingai nusiteikusius Marijampolės ŽSM – „Compensa“ krepšininkus. Rungtynės prasidėjo tornadiečių klaidomis: blogi perdavimai, netaiklūs metimai ir tik įpusėjus kėliniui vaikinai suprato, kad su tokiu žaidimu toli nenueis. Susiėmę, taškas po taško jie sumažino skirtumą iki 3 taškų. Antrajame kėlinyje, po taiklaus Vladislovo Razumnovo tritaškio metimo rezultatas tapo lygus. Varžovai lyderio pozicijos atiduoti nenorėjo, todėl aikštelėje užvirė pragaras ir kova vyko taškas į tašką. Paskutinėmis antrojo kėlinio minutėmis Kęstučio Naruševičiaus treniruojami vaikinai keletą kartų suklydo, o tai leido varžovams išeiti ilsėtis turint 4 taškų pranašumą. Trečiasis ketvirtis „Tornado“ KM auklėtiniams vėl prasidėjo nelabai sėkmingai. Dar keletas padarytų klaidų ir marijampoliečiai išsiveržė į priekį daugiau nei 10 taškų. Ketvirtajame kėlinyje Tornado KM – „Alburnus“ krepšininkai susiėmė ir į rungtynių pabaigą jau buvo ne tik išlyginę bet ir persvėrę rezultatą į savo pusę, deja Marijampolės ŽSM – „Compensa“ ekipa nenorėjo šios pergalės padovanoti kauniečiams. Likus kone pusei minutės iki kėlinio galo, marijampoliečiai pataikė dvitaškį metimą, o tornadukų bandymas pelnyti tris taškus buvo nesėkmingas. Rungtynės baigėsi rezultatu 83:85. Rezultatyviausias komandoje buvo Karolis Šarukas, pelnęs 26 taškus. Jis taip pat atkovojo 13 kamuolių. Po 14 taškų pelnė Vladislovas Razumnovas, kuris atliko ir 5 rezultatyvius perdavimus bei Šarūnas Ajauskas.

Nesėkmingas savaitgalis buvo ir Tornado KM II ekipai, treniruojamai Mindaugo Kvietkaus. Vaikinai pralaimėjo Jurbarko KKSC komandai rezultatu 79:61. Jurbarkiečiai jau nuo pirmojo kėlinio paėmė iniciatyvą į savo rankas ir nepaleido jos visą žaidimą. Komandos treneris, kaip didžiausią problemą apibrėžė aukštaūgių žaidėjų trūkumą: „Sunku žaisti komandai turint tik vieną centro puolėją. Čia ir vėl buvo didžiausia problema. Rokui tenka žaisti beveik be keitimų, o jei ir pakeičiam, tai kitas žmogus būna žemesnis ir visai ne tos pozicijos. Tuo apsinaudoja varžovai ir į aikštelę išleidžia savo aukštaūgius. Šiose rungtynėse kaip niekad trūko žaidėjų. Buvome vos septyniese. Dėl traumos negalėjo žaisti Jaunius“. Rezultatyviausi komandoje buvo Rokas Drūlia ir Paulius Sveikata pelnę po 16 taškų.

Po nesėkmingų draugų rungtynių, savaitę pergalingai vainikavo Tornado KM – „Glass Drive“ krepšininkai laimėję susitikimą su V. Knašiaus auklėtiniais. Rungtynės prasidėjo taikliomis tornadukų atakomis ir iškart leido įgyti kelių taškų pranašumą prieš varžovus. Antrasis kėlinys buvo stulbinantis: kol klaipėdiečiai nepataikė metimų ir klydo aikštelėje, G. Žibėno auklėtiniai puikiai atakavo krepšį, atsikovojo bei perėmė kamuolius, organizavo rezultatyvias atakas. Toks sėkmingas žaidimas leido jiems atsiplėšti nuo varžovų 19 taškų skirtumu. Sužaidus pusę rungtynių, komandos treneris užsiminė: „Tikslas - trečią kėlinį sužaisti bent lygiosiomis“. Pasirodo komandos strategas buvo teisus. V. Knašiaus auklėtiniai nieko nelaukę pelnė taškus ir mažino savo atsilikimą. Nors tornadukų žaidimas ir atrodė suprastėjęs, įgyto pranašumo jiems užteko, bet trečiasis kėlinys buvo pralaimėtas 14:16. Užsivedę pajūrio krepšininkai nepaleido „Tornado“ KM auklėtinių ir paskutiniame ketvirtyje. Antrajame kelinyje įgytas pranašumas ištirpo ir Tornado KM – „Glass Drive“ auklėtiniai laimėjo susitikimą tik 10 taškų skirtumu, rezultatu 79:69. Dvigubą dublį atliko Valentinas Mitalauskas, prie pergalės pridėjęs 23 taškus ir atkovojęs 15 kamuolių. 19 taškų pelnė Matas Ragauskas.