Savaitę tornadukai užbaigė trimis pergalėmis

justas

Lapkričio 11-17 dienomis tornadiečių vėl laukia nemažai kovų krepšinio aikštelėje. O praėjusios septynios dienos buvo pažymėtos net keturiomis pergalėmis: 2000 m. g. saboniukai po pratęsimo nusileido Tornado KM – „Viči“ krepšininkams, III divizione žaidžiantys Tornao KM – „AdMen“ berniukai iškovojo užtikrintą pergalę prieš Druskininkų SC, Tornado KM – „Sigirė“ įveikė grupės lyderius Marijampolės ŽSM, o Tornado KM – „Easting transline“ sutriuškino šiauliečius.

asfina

Pirmieji į aikštelę praėjusią savaitę išbėgo Modesto Gailiūno auklėtiniai Tornado KM – „Asfina“ krepšininkai. Jie susitiko su antrąją vietą turnyrinėje lentelėje užimančia Šakių JKC ekipa. Po pirmųjų dviejų kėlinių rezultatas buvo kone lygus, todėl rungtynių baigtis dar buvo neaiški. Tačiau po ilgosios pertraukos šakiečiai į aikštelę grįžo su trenksmu. Kėlinį laimėję rezultatu 11:26, jie ryžtingai žengė pergalės link. Susitikimas baigėsi rezultatu 58:84. Rezultatyviausi Tornado KM – „Asfina“ gretose buvo L. Macius pelnęs 14 taškų, M. Mišeikis pelnęs 13 taškų ir M. Marcinkevičius, įmetęs 11 taškų.

gd

Dar vieną nesėkmę patyrė Giedriaus Žibėno treniruojama Tornado KM – „Glass drive“ ekipa išvykoje žaidusi prieš Vilniaus KM I krepšininkus. Pirmąjį kėlinį komandos dar žaidė taškas į tašką, tačiau vėliau, su lyg kiekvienu kėliniu, skirtumas tarp komandų po truputį didėjo. Rungtynių pabaigoje kauniečiai šiek tiek sumažino atsilikimą, bet susitikimas vis tiek baigėsi aikštelės šeimininku – Vilniaus KM I krepšininkų pergale rezultatu 73:62. Naudingiausi Tornado KM – „Glass Drive“ komandos gretose buvo Emilis Kuzabavičius pelnęs 19 taškų (2 atk. k., 10 per.k., 2 bl., 23 naud. balai), Lukas Piliponis įmetęs 14 taškų (5 atk.k., 1 rez.p., 2 per.k., 1 bl., 8 naud. balai) ir Valentinas Mitalauskas pelnęs 13 taškų (9 atk.k., 4 rez.p., 1 per.k., 14 naud. balų).

admen

Jaunieji Tornado KM – „AdMen“ krepšininkai namuose priėmė Druskininkų SC. Jau po pirmojo kėlinio buvo galima tikėtis Andriaus Macijausko treniruojamos komandos pergalės, nes rezultatas buvo 28:08. Skirtumą šiek tiek sumažino antrasis Druskininkų SC penketas, tačiau po ilgosios pertraukos Tornado KM – „AdMen“ krepšininkai vėl sėkmingai atakavo krepšį ir svečiams nepaliko jokių vilčių. Susitikimas baigėsi rezultatu 78:35. Rezultatyviausi komandoje buvo V. Povilaitis ir A. Ruolia pelnę po 12 taškų ir P. Budvytis įmetęs 11 taškų.

Kitą dieną Tornado KM – „AdMen“ svečiuose susitiko su Sabonio KC II ekipa. Deja, čia pergalę rezultatu 75:28 šventė aikštelės šeimininkai.

Treneris susitikimu su Druskininkų SC liko patenkintas: „Pirmosios rungtynės susiklostė puikiai, varžovas nebuvo labai stiprus, leido laisviau žaisti puolime. Tuo pasinaudoję, taikliai atakavome iš įvairiu padėčių, taip pat gerai sekėsi ir greitas puolimas. Tokios gerai sužaistos rungtynės prieš silpnesnį varžovą, padare meškos paslaugą kitom rungtynėm prieš Sabonio KC 2002. Tai buvo blogiausios rungtynės, kokias tik buvo žaidusi Tornado KM – „AdMen“ komanda. Žaidė nedrąsiai, silpnai gynėsi, nekovojo, darė daug klaidu, nepataikė lengvų metimų. Tikiuosi gavom pamoka ir daugiau tai nebepasikartos“.

scan png

Pergalės iškovoti vis nesiseka Tornado KM – „Scandagra“ ekipai, treniruojamai Gintaro Daugėlos. Išvykoje tornadukai susitiko su Vilniaus KM I komanda. Deja, nuo pirmųjų minučių vilniečiai paėmė iniciatyvą į savo rankas ir po truputį didino skirtumą iki finalinės sirenos. Susitikimas baigėsi rezultatu 110:71. Rezultatyviausi Tornado KM – „Scandagra“ gretose buvo Robertas Jonaitis pelnęs 18 taškų (8 atk.k., 1 per.k., 1 bl. 23 naud. balai), Aidas Bakutis taip pat įmetęs 18 taškų (4 atk.k., 4 rez.p., 2 per.k., 12 naud. balų) ir Valdas Gudelevičius pridėjęs 9 taškus (1 atk.k., 1 rez.p., 9 naud. balai).

www vici lt

Pergalingą sekmadienį pirmieji rungtynes pradėjo Tornado KM – „Viči“ krepšininkai. Jie susitiko su Sabonio KC – „Liūtukas“ krepšininkais. Didžiąją rungtynių dalį, priekyje buvo tornadiečiai, bet reikiamu momentu saboniukai sugebėjo išplėšti pratęsimą. Vis tik šįkart stipresni buvo Šarūno Zablockio auklėtiniai, atidavę visas jėgas ir laimėję susitikimą 73:79. Po rungtynių treneris negailėjo gerų žodžių: „Žaidėm kaip tikra komanda. Vieningai kovėmės iki paskutinių sekundžių tiek puolime, tiek gynyboje. Vaikai žaidė drąsiai, puikiai vykdė visus nurodymus ir puolime padarėme tik šešias klaidas, kas yra tikrai retas reiškinys bet kokios meistriškumo varžybose“. Aikštelėje nesustabdomas buvo komandos kapitonas T. Kupstas pelnęs net 36 taškus (8 atk.k., 5 rez.p., 1 per.k., 34 naud. balai). 14 taškų prie pergalės pridėjo Karolis Babušis (3 atk.k., 3 rez.p., 1 per.k. 9 naud. balai), 13 taškų įmetė Nedas Kancleris (8 atk.k., 3 rez.p., 4 bl., 21 naud. balas).

ET PNG MAZAS

Pirmąja pergale pagaliau džiaugėsi ir Tornado KM – „Easting Transline“ ekipa susitikusi su Šiaulių KA „Saulė“ krepšininkais. Nors rungtynes Donato Mikulevičiaus auklėtiniai laimėjo užtikrintu skirtumu – 49:87, treneris to per daug nesureikšmino, nes Šiaulių ekipoje žaidžia metais jaunesni krepšininkai. „Vis tik laimėjimas bet kokiu atveju džiugina ir pakelia komandinę dvasią“ – mintimis dalijosi D. Mikulevičius. Dvigubus dublius komandoje atliko net trys žaidėjai: Arnas Tilindė pelnęs 23 taškus ir atkovojęs 11 kamuolių (3 rez.p., 5 per.k., 1 bl., 35 naud. balai), Enrikas Kudrevičius įmetęs14 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių (14 naud. balų) ir Justas Klimavičius, kuris pelnė 12 taškų ir atkovojo 15 kamuolių (2 rez.p., 1 per.k., 13 naud. balų). 12 taškų prie pergalės pridėjo ir Arnas Malakauskas (2 atk.k., 2 rez.p., 2 per.k., 11 naud. balų).

sigire png

Galiausiai pergalingai sekmadienį baigė III divizione žaidžianti Tornado KM – „Sigirė“, treniruojama Šarūno Zablockio. Berniukai namuose susitiko su grupės lydere Marijampolės ŽSM ekipa. Visos rungtynės klostėsi puikiai, krepšininkai puikiai žaidė tiek gynyboje, tiek puolime ir tai lėmė jau trečiąją šios komandos pergalę iš eilės. Rungtynės baigėsi rezultatu 75:62. Daugiausiai taškų pelnė D. Sėmėnas - 18, M. Zaremba ir A. Balčiūnas po 12, E. Černis – 9. Treneris Š. Zablockis džiaugėsi, jog šios rungtynės buvo kol kas geriausios šiame sezone ir yra patenkintas, jog per porą mėnesių komanda tikrai labai patobulėjo, visi vaikai žaidė puikiai ir tikisi, jog ateityje viskas klostysi taip pat gerai.