Saboniukai įveikti, o KM „Aisčių“ tvirtovės palaužti nepavyko

tor sab2

Nepaisant to, kad Kauno KM „Aisčiai“ apgynė savo tvirtovę, praėjusi savaitė buvo tikrai nebloga: Tornado KM „Alburnus“ laimėjo abu susitikimus, Tornado KM „Viči“ ir Tornado KM „Sostena“ įveikė saboniukus, o „Pirmojo iššūkio“ komanda Tornado KM „Easting Transline“ po pratęsimo namo važiavo nugalėjusi Marijampolės ŽSM ekipą.

logoTornado KM „Alburnus“ savaitę pradėjo susitikimu su Marijampolės ŽSM „Compensa“ ekipa. Pirmas trylika rungtynių minučių aikštelėje virė įtempta kova. Tada taškas po taško kauniečiams pavyko atitrūkti, bet Marijampolės krepšininkai dar nebuvo nuleidę rankų ir, prieš pat trečiojo kėlinio pabaigą, pasivijo tornadukus. Pastarieji nebuvo nusiteikę turnyrinės lentelės taško atiduoti varžovams ir daugiau jiems priartėti iki rungtynių pabaigos nebesuteikė progų. Rungtynės baigėsi rezultatu 87:96. Rezultatyviausiai komandoje sužaidė Karolis Šarukas (20 tšk., 8 a.k., 4 rez.p.) ir Vladislovas Razumnovas (15 tšk., 6 a.k, 4 rez.p., 3 per.k.). Įtempta kova aikštelėje virė ir sekmadienį, kada Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai susitiko su Š. Marčiulionio KA IV – „Blancomet“ krepšininkais. Rungtynių pradžioje žaidimas ėjo taškas į tašką. Kaip pasakojo V. Razumnovas: „Iš pat pradžių nesugebėjome 100% susikaupti rungtynėms, todėl prieš prasidedant ilgajai pertraukai rezultatas buvo apylygis. Tačiau po pašnekesio rūbinėje, treneris mums priminė, ko čia atvažiavome. Vaikinai susikaupė ir antroje varžybų dalyje sukrautos persvaros nebeiššvaistėme iki pat finalinės varžybų sirenos“. Tornadukai šventė antrąją pergalę per savaitę, rezultatu 71:79. Rezultatyviausi žaidėjai – Karolis Šarukas (23 tšk., 7 a.k, 1 rez.p., 2 per.k., 1 bl.) ir Mantas Navalinskas (16 tšk., 1 rez.p.)

www easting ltSekmadienį rimtai kovai nusiteikę į Kauno KM „Aisčiai“ tvirtovę įžengė Tornado KM „Easting Transline“ ekipa. Rungtynėms prasidėjus įtempta kova, tornadukai netrukus atleido vadeles ir aisčiai paspruko į priekį. Trečiojo kėlinio antroje pusėje Donato Mikulevičiaus auklėtiniai savo sirgaliais vėl suteikė vilties, nes pavijo varžovus, kurie jau buvo įgiję dviženklį pranašumą. Koja į koją komandos ėjo kone iki pat rungtynių pabaigos. Arnas Tilindė paminėjo, jog: „komanda ir vėl nepasigynė. Mažai kalbėjome tarpusavy. Varžovai daug kartų taikliai atakavo iš toli, o paskutinis tritaškis, persvėręs rezultatą, nužudė...“ Tada sekė keletas nerezultatyvių tornadukų atakų ir pergalės namo parvežti nepavyko. Susitikimas baigėsi rezultatu 88:81. Rezultatyviausi komandoje buvo Arnas Tilindė (21 tšk., 16 a.k., 4 rez.p., 1 per.k., 1 bl.) ir Arnas Malakauskas (20 tšk., 5 a.t., 4 rez.p., 3 per.k., 1 bl.)

www vici ltApie pietus Sabonio krepšinio centro sporto salėje susitiko seni varžovai: Tornado KM – „Viči“ ir Sabonio KC – „Liūtukas“. Paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje esantys saboniukai, tikrai nebuvo nusiteikę pralaimėti amžiniems varžovams iš „Tornado“ KM, todėl pirmos penkios minutės žadėjo apylygę kovą. Vis tik jaunieji Šarūno Zablockio auklėtiniai palaužė saboniukų gynybą ir iki pat paskutinio kėlinio išlaikė dviženklį pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje net žiūrovai jau buvo numoję ranka: saboniukų tėvai snūduriavo balkone, o visad puikią atmosferą salėje sukeliantys Tornado KM – „Viči“ sirgaliai jau buvo sudėję savo amuniciją po kėdėmis. Deja, neilgai. Atsigavę A. Vaicekausko auklėtiniai nenumaldomu greičiu ėmė artėti prie tornadukų ir likus porai minučių iki rungtynių pabaigos komandas skyrė vos 4 taškai. Žiūrovai atsigavo, o aikštelėje užvirė tikras pragaras. Komandas skiriant tik vienam taškui, Tautvydas Kupstas metė lemiamus baudų metimus. Pirmojo pataikyti nepavyko.Antrasis buvo taiklus. Saboniukai nepataikė iš po krepšio, o tornadukų atkovotas kamuolys jau reiškė pergalę. Treneris Š. Zablockis patenkintas tik pirma žaidimo pusę, o už antrą, sakė, visiems surašytų dvejetus. Susitikimas baigėsi rezultatu 72:74. Rezultatyviausi komandoje buvo Nedas Kancleris (23 tšk., 9 a.k., 2 rez.p.) ir Tautvydas Kupstas (13 tšk.,7 a.k.,3 rez.p.).

logo glassdriveSekmadienio vakare Kauno KM „Aisčių“ tvirtovę nukauti bandė ir Tornado KM – „Glass Drive“ ekipa, treniruojama Giedriaus Žibėno. Pastarųjų ekipa atsilaikė tik pirmąjį kėlinį, vėliau jaunieji aisčiai ėmė didinti rezultatą ir pasiekę dviženklį pranašumą išlaikė jį iki pat rungtynių pabaigos. Treneris G. Žibėnas rungtynes pakomentavo trumpai: „Jei taip žaistume kaip žaidėme antrojoje rungtynių pusėje – galėtume būti Lietuvos čempionais. O pradžia pramiegojome....“. Rungtynes baigėsi Kauno KM „Aisčiai“ pergale, rezultatu 78:72. Rezultatyviausi komandoje buvo Valentinas Mitalauskas (33 tšk., 12 a.k., 1 rez.p., 3 per.k.) ir Aidas Borodinas (13 tšk.)

sostena mazasBe pralaimėjimų toliau keliauja „Pirmojo Iššūkio“ čempionate dalyvaujanti Tornado KM – „Sostena“. Savaitgalį susitikusi su pagrindiniais varžovais – Sabonio KC I ekipa, po permainingos kovos šventė pergalę. Pirmąjį kėlinį pralaimėję rezultatu 6 – 16, mažieji Andriaus Macijausko krepšininkai gerokai patampė trenerio nervus. Pats treneris teigė, jog: „rungtynių pradėjome maksimaliai nenusiteikę, o prieš tokį varžovą reikia žaisti puikiai visas rungtynes, todėl pradžia ir buvo 4 – 16 saboniukų naudai. Vis tik pavyko mobilizuotis. Komandą savo super kovingu žaidimu įkvėpė Rokas Jasiulevičius. Aišku, vien jo pastangų neužteko. Po antrojo kėlinio rezultatas vis dar buvo neigiamas – 23 – 31. Po ilgosios pertraukos komanda tik didino apsukas, spaudė savo varžovus, nedavė laisviems priimti kamuolio. Saboniukai kiek sutriko ir paleido iniciatyvą iš rankų. Po trijų kėlinių jau pirmavome 2 taškų skirtumu. Paskutiniame ketvirtyje išlaikėme aukštą tempą ir džiaugėmės sunkiai iškovota pergale“. Rungtynės baigėsi rezultatu 52 – 47. Rezultatyviausi komandoje buvo Rokas Jasiulevičius (25 tšk.), Naurius Kavaliauskas (10 tšk.) ir Gytis Mačionis (10 tšk.)

www easting ltAivaro Grigaliūno auklėtiniai Tornado KM „Easting Transline“ praėjusią savaitę žaidė dvejas rungtynes: pirmadienį po labai sunkios kovos pralaimėjo Kauno KM „Perkūnas“ II auklėtiniams, o sekmadienį po pratęsimo, važiavo namo iš Marijampolės su pergale. Pastarosiose rungtynėse visas minučių aikštelėje žaidimas vyko taškas į tašką. Pabaigoje, turint dviejų taškų pranašumą, prieš marijampolietį prasižengę Tornadukas Kristupas Viršilas. Marijampolės ŽSM krepšininkas sėkmingai pataikė abi pražangas, taip išplėšdamas dar minutes papildomo laiko. Vis tik pratęsimas sėkmingesnis buvo Aivaro auklėtiniams ir rungtynės baigėsi rezultatu 68 – 72. Rezultatyviausi komandoje buvo Kristupas Viršilas (25 tšk.), Kristupas Bartuška (10 tšk.) ir Laurynas Virbalas (10 tšk.).

admenAntrąją pergale reguliariajame sezone iškovojo Tornado KM – „AdMen“ ekipa. Antrojo rato susitikimas su Kaišiadorių KKSC baigėsi tornadukų pergale, rezultatu 61 – 28. Treneris Andrius Macijaukas teigė, jog: „komanda nustebino kokybišku žaidimu. Pavyko atakas užbaigti po trijų ar keturių perdavimų, įkertant į baudos aikštelę ar aštriai prasiveržiant.“ Daugiausia taškų pelnė Augustas Ruolia (14 tšk.)