Š. Zablockis: Gal rungtynės nebuvo gražios, bet laikėmės plano (savaitės MKL apžvalga, trenerių komentarai)

Su šešiomis pergalėmis ir penkiais pralaimėjimais baigėsi ruduo ir prasidėjo žiema.

Savaitės rungtynėse Tornado KM – „Alburnus“ įveikę kovinguosius žemaičius iš Plungės

MKL U14, A div. Tornado KM – „Alburnus“  69:55 Plungės SRC – „Plungės lagūna“

Sekmadienį namų aikštelėje triumfavo Šarūno Zablockio auklėtiniai po labai atkaklios ir sunkios kovos įveikę Plungės SRC – „Plungės Lagūna“ krepšininkus. „Gal rungtynės ir nebuvo labai gražios, - po susitikimo kalbėjo komandos treneris Š. Zablockis, - mes laikėmės plano, gerai atidirbdavome gynyboje. Tikrai visi vaikai žaidė gerai – vieni daugiau, kiti mažiau, tačiau žaidė. Komandai tai yra svarbiausia. Manau, dar turime nemažai rezervo. Kai kurie žaidėjai negali žaisti dėl tam tikrų priežasčių, tačiau žaidimas gerėja. Labiausiai tų, kurie dirba treniruočių metu, klauso pastabų, analizuoja savo žaidimą, žiūri kitų komandų žaidimą“.

U16, A div. Tornado KM – „Sharp“ 110:86 Kauno KM „Perkūnas“

Praėjusį antradienį namų aikštelėje svečius iš Kauno KM „Perkūnas“ priėmė Tomo Kentros treniruojama Tornado KM – „Sharp“ ekipa. Pirmus du kėlinius vyko atkakli, taškas į tašką kova ir komandos į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis su 2 taškų perkūniečių pranašumu. Trečiajame kėlinyje Tornado KM – „Sharp“ vaikinai po truputi pradėjo didinti apsukas ir prieš lemiamą kėlinį įgijo 6 taškų pranašumą. Įpusėjus paskutiniam ketvirčiui, šeimininkai jau turėjo 20 taškų pranašumą, kurį šiek tiek išbarstė rungtynių pabaigoje. Nesustabdomai žaidė Paulius Murauskas pelnęs net 49 taškus bei atkovojęs 15 kamuolių. Po pergalingų rungtynių pakalbinome trenerį T. Kentrą:Visu pirma noriu pasveikinti vaikinus su sunkia ir svarbia pergale ir su jų atsidavimu. Jau panašėjame į tą komandą, kuria galime būti. Nors ir laimėjome nemažu skirtumu, tačiau buvo sunku. Labai džiuginantis dalykas, kad antras rungtynes iš eilės pelnom labai daug taškų greitomis atakomis, o tai leidžia pasiekti kibesnė gynyba, tikslesnė pagalba. Rungtynių išvakarėse labai neramino, kad vos ne pusė komandos sirguliavo ar turėjo įvairių mikrotraumų, tačiau, kaip matome, pavyko susimobilizuoti ir iškovoti svarbią pergalę. Šios rungtynės yra pavyzdys, ką galime padaryti, kai labai norime ir stengiamės.“

U14, B div. Kauno KM „Perkūnas“ 58:69 Tornado KM II

Šeštadienį pirmąjį reguliaraus sezono ratą pergalingai užbaigė Tomo Rakausko treniruojami 2005 m. gimimo auklėtiniai, išvykoje įveikę Kauno KM „Perkūnas“ krepšininkus. „Tai buvo kova dėl antros vietos grupėje, - po rungtynių kalbėjo komandos treneris. - Vaikinai tikrai buvo labai užsivedę ir labai gerai pradėjo rungtynes. Po pirmo kelinio pirmavome 25:9. Antrajame jau sekėsi sunkiau ir varžovai po truputį mažino skirtumą. Jau ne pirmą kartą žaidimas tarsi užstringa. Kelis kartus iš eilės net nespėjome išmesti į krepšį per atakai skirtą laiką. Dažnai jau gynyboje atkovojame kamuolį ir iš karto atiduodame jį varžovams. Ketvirtajame kėlinyje žaidimas vyko taškas į tašką,  bet pabaigoje pavyko kelis kartus iš eilės užpulti, susikrauti kelių taškų pranašumą ir švęsti pergalę“.

Rezultatyviausi žaidėjai: J. Stašaitis 21 tšk.,  R. Sąženis 11 tšk.,  J. Jankauskas 8 tšk.