Praėjusios savaitės MKL rezultatai

2012 03 12pakeista

Praėjusią savaitę pergalėmis džiaugėsi tik dvi „Tornado“ KM komandos: II divizione žaidžianti Tornado KM – „Asfina“ ir III divizione pergalių siekianti Tornado KM – II. Likusios komandos namo grįžo patyrusios pralaimėjimus.

Savaitės pradžioje, Kauno prekybos ir verslo mokykloje, Tornado KM – „Asfina“ į svečius priėmė Biržų sporto mokyklos auklėtinius. Jau nuo pirmojo kėlinio kauniečiai vedami Aivaro Grigaliūno išsiveržė į priekį ir varžovams neleido priartėti iki pat paskutinio kėlinio. Nors ketvirtąjį ketvirtį Biržų komanda ir laimėjo, tačiau to neužteko, kad jie būtų galėję pavyti toli „nubėgusius“ tornadukus. Treneris pasidžiaugė, jog komanda puikiai gynėsi ir išnaudojo savo stipriąją pusę – greitą puolimą. Rungtynės baigėsi rezultatu 69:49. Rezultatyviausiai sužaidė Andrius Jusevičius, pelnęs 18 tšk. ir Evaldas Nešukaitis, prie pergalės pridėjęs 15 taškų.

Tą patį vakarą T. Ivanausko mokykloje susitiko Tornado KM II ir Vilkaviškio SM komandos. Iki pat paskutiniojo kėlinio, Vilkaviškio krepšininkai pirmavo, tačiau, kaip pastebėjo treneris Mindaugas Kvietkus, kantrus žaidimas gynyboje, antroje rungtynių pusėje padėjo pristabdyti varžovus. Lemtingas lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Po truputį pavyko perimti rungtynių kontrolę. Ketvirtąjį kėlinį kauniečiai laimėjo 9 taškų skirtumu ir laimėjo mačą rezultatu 82:74. Rezultatyviausias komandos gretose buvo Rokas Drulia, pelnęs 22 taškus ir Jaunius Laurynaitis, įmetęs 21 tašką.

Šeštadienį, Tornado KM „Easting Transline“ komanda nusileido V. Knašiaus KM – „B.Auto Shipping“ krepšininkams rezultatu 93:79. Rungtynes geriausiai apibūdino treneris Donatas Mikulevičius: „Problema – nusiteikiamas ir žaidėjų kovingumas. Kartais atrodo, kad neliko noro laimėti. Komanda ne tik prametė daug metimų, bet ir nesugebėjo atsitverti žmonių po krepšiu. Vis tik pasisekė bent trumpą laiką klaipėdiečiams primesti savo gynybą. Tai šiek tiek juos pristabdė ir suteikė mūsų krepšininkams pasitikėjimo. Deja, tai buvo padaryta per vėlai.“ Tornado KM „Easting Transline“ komandoje rezultatyviausias buvo Justas Klimavičius. Jis ne tik pelnė 36 taškus, bet ir atkovojo 14 kamuolių. Pasižymėjo ir Arnas Tilindė, pelnęs 23 taškus, atkovojęs 9 ir perėmęs 4 kamuolius. Kaip ir pasakė treneris: „Rungtynių laimėti du žaidėjai negali“.

Šarūno Zablockio treniruojami Tornado KM – „Viči“ krepšininkai nepajėgė pasipriešinti Š. Marčiulionio KA I – “PZU” ekipai. Jau po pirmojo kėlinio vilniečiai atsiplėšė nuo tornadukų dešimties taškų skirtumu. Likusį rungtynių laiką praraja tik didėjo ir nuaidėjus finalinei sirenai, švieslentėje degė rezultatas 96:44, skelbiantis marčiulioniukų pergalę. Tornado KM – „Viči“ komandoje rezultatyviausias buvo Tauvydas Kupstas, pelnęs 19 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių. Po 10 taškų pelnė Justinas Ramanauskas ir Karolis Žalkauskas.

Nesvetingai kauniečius priėmė ir Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtiniai. Tornado KM „Scandagra“ pralaimėjo susitikimą rezultatu 66:44. Tik pirmąjį kėlinį priešinęsi mūsų mokyklos auklėtiniai, paleido sostinės krepšininkus ir pastarieji neilgai trukus jau pirmavo dviženkliu skirtumu. Rezultatyviausias komandoje buvo Mantas Brūzga įmetęs 18 taškų ir Redas Jokubauskas, pelnęs 8 taškus.

Galiausiai, namuose, prekybos ir verslo mokykloje, susitiko Tornado KM „Glass Drive“ ir Palangos SC „Lalila“ komandos. Aikštelėje vykusi permaininga kova baigėsi palangiškių pergale. Pirmąją rungtynių pusę kauniečiai laimėjo užtikrintai, tačiau po ilgosios pertraukos, į aikštelę grįžo dar kovingiau nusiteikę žemaičiai. Jie nieko nelaukę pavijo tornadukus ir po trijų kėlinių jau buvo priekyje. Ketvirtajame kėliny Giedriaus Žibėno auklėtiniai irgi nebegalėjo atsitiesti ir pavyti palangiškių nebesugebėjo. Rungtynės baigėsi rezultatu 82:89. 24 taškus komandai pridėjo Matas Ragauskas. Valentinas Mitalauskas atkovojo 15 kamuolių ir pelnė 21 tašką.

Apie praėjusios savaitės rungtynių rezultatus savo nuomonę išsakė ir mokyklos direktorius Kęstutis Naruševičius: "Negaliu sakyti, jog rezultatais esu nusivylęs. Aišku, norisi ir pergalių, tačiau mes labaiu orientuoti į individualių sportininkų meistriškumo tobulinimą. Vis tik tikiuosi, kad ateityje laimėjimų bus vis daugiau."