EN

Pirmajame „Challenge Cup“ turnyre dominavo Kauno komandos

Pirmajame „Challenge Cup“ turnyre dominavo Kauno komandos

    Birželio 3-5dienomis Kaune „Tornado“ krepšinio mokykla organizavo krepšinio turnyrą „Challenge Cup“ skirtą 2012 metų gimimo vaikams. Jame dalyvavo komandos iš Latvijos,Vokietijos ir Lietuvos.

    Pirmą kartą surengtame turnyre dalyvavo DBV Charlottenburg e.V. (Vokietija), BC Ogre (Latvija), KA „Žalgiris“ (Lietuva), Tornado KM (Lietuva), Panevėžio SC (Lietuva) ir KM „Perkūnas“ (Lietuva) komandos.

    Visos jos žaidė vieno rato sistema, t.y. kiekviena komanda sužaidė su kiekviena komanda po kartą. Visoms komandoms sužaidus po 5 rungtynes paaiškėjo, kad stipriausi buvo KA „Žalgiris“krepšininkai, kurie turnyre laimėjo visas rungtynes. Tik čempionams nusileidęantrą vietą iškovojo KM „Perkūnas“ krepšininkai, o treti liko šeimininkai – Tornado KM krepšininkai.

    Antrą turnyro dieną buvo surengtas tritaškių konkursas kurio nugalėtoju tapo KA „Žalgiris“ krepšininkas Herkus Gasiūnas. Antras liko KM „Perkūnas“ atstovas Donatas Barzda.

    „Džiaugiuosi, kad pavyko suorganizuoti šį turnyrą, nes prieš tai teko jo atsisakyti dėl covido,- sakė Torndo KM treneris Raimundas Zakrys. – Norėjosi išbandyti jėgas, pasižiūrėti kokiame lygyje esame. Mes sportuojame kartu vos vieną kartą per savaitę, varžovai matėsi, kad daugiau apžaisti, todėl kovoti buvo sunkoka. Išsiskyrė trys komandos, kurios šiai dienai yra stipresnės ir tarp jų vyko kova dėl apdovanojimų. Kitos trys buvo silpnesnės ir jas pavyko lengvai nugalėti. Kiek apmaudu dėl rungtynių su Perkūno komanda, tikėjausi stipresnės kovos, bet tikiuosi vasarą stovykloje, o vėliau sportuodami dažniau kartu kitais metais varžovams būsim daug kietesnis riešutas įkasti.“

    Apdovanojus stipriausias komandas, buvo išrinktas turnyro simbolinis penketas. Į jį pateko:

  •     Herkus Gasiūnas(KA „Žalgiris“)
  •     Donatas Barzda(KM „Perkūnas“)
  •     Povilas Mileika(Panevėžio SC)
  •     Martas Momgaudis(Tornado KM)
  •     Matiss Dele (BCOgre)

    Sveikiname komandas ir jų žaidėjus bei tikimės susimatyti kitais metais.