Pasirodymą MKL Tornado KM ‒ „Alburnus“ baigė su sidabro medaliais

Balandžio 2 – 3 dienomis Tornado KM – „Alburnus“ komanda dalyvavo Lietuvos Moksleivių krepšinio lygos U18 čempionato B diviziono finalinio ketverto varžybose, kurios vyko Joniškyje. Po įtemptų kovų Aivaro Grigaliūno auklėtiniai namo grįžo pasipuošę sidabro medaliais.

KM „Perkūnas“ 62:80 Tornado KM – „Alburnus“

Pirmosios pusfinalio rungtynės tornadiečių laukė su Kauno KM „Perkūnas“ krepšininkais. Reguliariajame sezone abi komandos buvo viename pogrupyje, tad jau buvo žaidusios du kartus. Abejas rungtynes tuomet laimėjo KM „Perkūnas“ krepšininkai. Vis tik pusfinalyje A. Grigaliūno vaikinai nebuvo nusiteikę pergalės padovanoti varžovams. Visas keturiasdešimt minučių „perkūniečiai“ alsavo „Tornado“ KM krepšininkams į nugarą, o paskutiniame kėlinyje varžovų viltis dar labiau sudaužė tornadukų spurtas ir skirtumo padidinimas iki 18 taškų.

Mažeikių SM 68:58 Tornado KM – „Alburnus“

Pasibaigus pirmosioms pusfinalio rungtynėms, netruko paaiškėti ir finalo varžovas. Aikštelės šeimininkus – Joniškio SC ekipą dviem taškais įveikę, į auksinę kovą stojo A. Rūdžio treniruojami Mažeikių SM krepšininkai. Rungtynės su žemaičiais „Tornado“ KM vaikinams prasidėjo puikiai -  jie įgijo pranašumą, kuris antrojo kėlinio pabaigoje siekė net dvylika taškų. Vis tik po ilgosios pertraukos Mažeikių treneris surado Tornado KM – „Alburnus“ komandos silpnąją vietą ir nieko nelaukę ėmė mažinti atsilikimą, o netrukus ir persvėrė rezultatą. Per paskutines dešimt minučių tornadiečiai jau turėjo didesnį nei dešimties taškų deficitą. Padėtį vaikinai dar bandė  taisyti tolimais metimais, deja, jie tikslo nepasiekė. Finalinė kova baigėsi Mažeikių SM komandos pergale.