MKL sezonas pradėtas pergale

2021/2022 metų Lietuvos moksleivių krepšinio lygos sezonas pradėtas pergalingai. Tornado KM-„Meistro“ kodas komanda namuose sezono atidarymo rungtynėse priėmė svečius iš Vilniaus ir nugalėjo juos rezultatu 64:53. Rungtynių lūžis įvyko antro kėlinio viduryje, kuomet pavyko persverti rezultatą ir pabėgti į priekį nepavejamai.

„Tikrai smagu sezoną pradėti pergale. Tikrai toli gražu buvo iki gero, kokybiško krepšinio, bet labai daug ką kompensavome savo kovingumu,- po rungtynių pasakojo komandos treneris Tomas Rakauskas. - Visas rungtynes gynėmės aktyviai, išprovokavom tikrai nemažai varžovų klaidų. Pagrindinė pergalės priežastis manau ir buvo tas kovingumas. 31 puolime atkovotas kamuolys tikrai skamba įspūdingai, kai varžovam po mūsų krepšiu leidome atkovoti tik 7. Antraisiais šansais pelnėme 24 taškus, o varžovai tik 4. Aišku reikia paminėti ir atkarpą antrame kėlinuke 15-0, kai pasisekė perimti nemažai kamuolių ir pelnyti lengvesnių taškų. Ta atkarpa leido lengviau įkvėpti ir daugiau ar mažiau kontroliuoti rungtynes visą likusį laiką. Prametėme 15 baudos metimų, padarėme net 25 klaidas, bet vis tiek sugebėjome laimėti. Turime gerinti šiuos rodiklius, nes su tokiais skaičiais kiekvieną kartą laimėti tikrai nepavyks.“

Rezultatyviausi mūsų komandoje buvo: D. Jasiukaitis – 14 tšk., R. Lukauskas – 12 tšk., A. Vilkas – 10 tšk.

Sekančias rungtynes Tornado KM-„Meistro kodas“ komanda žais spalio 9 d. Utenoje, kur egzaminuos A divizione debiutuosiančius Utenos DSC krepšininkus.

Visus kitos savaitės internete transliuojamus susitikimus MKL pirmenybėse galite stebėti mūsų Youtube kanale.