MKL sezoną tornadukai pradėjo pergalingai

vici 2

Spalio 10 – 12 dienomis tornadukai startavo Lietuvos Moksleivių krepšinio lygos čempionate. Iš penkių sužaistų rungtynių, mokyklos auklėtiniai laimėjo trejas. Turbūt saldžiausią pergalę iškovojo Tornado KM – „Bonum Signum“ (1997 m.), įveikusi V. Knašiaus KM - „Jumex“ krepšininkus.

fudo res

Pirmieji ant aikštelės parketo išbėgo Aivaro Grigaliūno auklėtiniai Tornado KM – „Fudo“ (2002 m.g.), šeštadienį susitikę su Vilniaus KM I krepšininkais. „Varžybų pradžia buvo sunki, - pasakojo komandos treneris. Niekaip nesisekė sustabdyti sostinės ekipos lyderio (jis pelnė net 37 tšk.!). Per antrąjį ir trečiąjį kėlinį įstengėme pavyti varžovus, o paskutiniame ketvirty net persverti rezultatą į savo pusę. Deja, mūsų pramestos baudos ir karštakošiški sprendimai leido Vilniaus KM komandai išplėšti pratęsimą. Paskutines penkias susitikimo minutes jau nebeturėjome svarbių žaidėjų A. Košio ir M. Makausko, todėl, norint laimėti, pritrūkome lyderių“. Tornado KM – „Fudo“ ir Vilniaus KM I susitikimas baigėsi rezultatu 71:77, svečių pergale. Rezultatyviausi A. Grigaliūno auklėtinių gretose buvo F. Siewruk (21 tšk., 7 atk.k., 1 rez.p., 3 rez.p., 8 naud.b.), L. Virbalas (18 tšk., 9 atk.k., 5 rez.p., 8 per.k., 19 naud.b.) ir M. Makauskas (14 tšk., 6 atk.k., 1 per.k., 1 bl., 14 naud.b.). Išsamesnė rungtynių statistika.

www vici ltSekmadienį pirmoji čempionato kova laukė ir Šarūno Zablockio treniruojamos Tornado KM – „Viči“ ekipos. Vaikinai šiemet „išaugo“ iš berniukų amžiaus ir pradėjo žaisti tikrą vyrišką krepšinį. Taigi, pirmasis susitikimas ir pirmoji pergalė buvo prieš Kretingos SM ekipą: „Džiaugiuosi, kad sezoną pradėjome pergale namuose, - gera nuotaika dalijosi treneris. Rungtynės buvo rezultatyvios, todėl tikrai turėjo patikti susirinkusiems sirgaliams. Man, kaip treneriui, patiko tik antrasis ir trečiasis kėlinys, kuomet neblogai žaidėme gynyboje. Visi vaikai tikrai stengėsi ir kovojo, gal kai kurie nelabai susitvarkė su jauduliu, bet dar tik sezono pradžia ir, manau, mūsų žaidimas su kiekvienomis rungtynėmis gerės“. Rungtynės baigėsi rezultatu 89:72. Rezultatyviausi Tornado KM – „Viči“ ekipoje buvo Tautvydas Kupstas, atlikęs dvigubą dublį (20 tšk., 6 atk.k., 17 rez.p., 3 per.k., 37 naud.b.), Nedas Kancleris taip pat atlikęs dvigubą dublį (18 tšk., 15 atk.k., 3 rez.p., 3 per.k., 3 bl., 31 naud.b.) ir Benjaminas Koveras (18 tšk., 6 atk.k., 1 rez.p., 2 per.k., 3 bl., 21 naud.b.). Išsamesnė rungtynių statistika.

RUNGTYNIŲ FOTOGALERIJA

bonum bannerSekmadienį turbūt vieną iš saldžiausių pergalių per visą komandos istoriją iškovojo ir Donato Mikulevičiaus auklėtiniai Tornado KM – „Bonum Signum“. Vaikinai Klaipėdoje įveikė V. Knašiaus KM – „Jumex“ ekipą rezultatu 85:89. „Pavyko sėkmingai pradėti rungtynes. Nors varžovai „primetė“ mums greitą žaidimą, kuris mums nelabai tiko, - rungtynių momentus prisiminė treneris D. Mikulevičius. Antrajame kėlinyje klaipėdiečius už galvos privertė susiimti P. Gabrilavičius, kuris „leido“ tritaškius vieną po kito. Per kėlinį pataikė keturis iš penkių ir tempė komandą į priekį. Trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje atsirado ir kiti žaidėjai, kurie pakeitė jį ir svariai prisidėjo prie judėjimo pirmyn. Komanda turėjo gan „slidžią“ persvarą, tačiau leido sau per anksti atsipalaiduoti, o klaipėdiečiai tikrai ne tie, prieš kuriuos galima sau leisti tokią prabangą. Iš turėto trylikos taškų rezervo, kritus į duobę, minimaliu skirtumu jau kvėpavome varžovams į nugarą! Džiaugiuosi, kad kaip tik, kai labiausiai reikėjo, vaikinai parodė savo charakterį, „šaltą protą“ ir rungtynių pabaigą pavyko sužaisti sėkmingai. Galiu tik džiaugtis, kad vaikinai buvo šaunuoliai, kaip tikra komanda, įdėjo daug jėgų, o pergalė – rezultatas sunkaus jų darbo. Nugalėjome vieną iš turnyrinės lentelės favoritų, tačiau užmigti ant laurų negalime. Turime įdėti daug darbo ir pastangų, nes klaidų nebuvo išvengta“. Rezultatyviausi Tornado KM – „Bonum Signum“ gretose buvo Arnas Tilindė, atlikęs dvigubą dublį (19 tšk., 10 atk.k., 1 per.k., 23 naud.b.), Arnas Malakauskas (15 tšk., 4 atk.k., 7 rez.p., 1 per.k., 18 naud.b.) ir Aurimas Plytnikas (15 tšk., 2 atk.k., 2 rez.p., 1 per.k., 6 naud.b.). Išsamesnė rungtynių statistika.

asfina bannerSavaitgalį startavo ir Tornado KM – „Asfina“ (1998 m.), žaidžianti MKL II divizione. Pirmosiose sezono rungtynėse Aivaro Grigaliūno treniruojami vaikinai susitiko su Kauno KM „Perkūnas“ krepšininkais. „Visos rungtynės buvo labai atkaklios. Iki pat finalinės sirenos buvo neaišku, kas laimės. Atkarpomis vaikinai žaidė labai gerai, kas leisdavo įgyti pranašumą. Deja, ne kartą „įkritome į duobę“. Tokiais momentais netrukdavo pasinaudoti varžovai. Pabaigą komanda sužaidė protingai, drausmingai ir šaltai, o tai ir lėmė mūsų pergalę. Matau dar daug taisytinų dalykų, todėl turėsime sunkiai ir atkakliai dirbti“, - pasakojo A. Grigaliūnas. Susitikimas su Kauno KM „Perkūnas“ krepšininkais baigėsi rezultatu 74:79. Daugiausiai taškų prie pergalės pridėjo Mantas Bruzga (21 tšk.), Andrius Jusevičius (19 tšk.), Evaldas Nešukaitis (16 tšk.), Mantas Valentukonis (12 tšk.).

ALBURNUS bannerMindaugo Kvietkaus treniruojama Tornado KM – „Alburnus“ (1998 m.) susitiko su Jonavos KKSC ekipa. Deja, debiutas Lietuvos Moksleivių krepšinio lygos čempionate buvo nesėkmingas. Tornadiečiams teko pripažinti Jonavos komandos pranašumą rezultatu 76:46. Treneris Mindaugas, nors ir po pralaimėtų rungtynių džiaugėsi komandos darbu aikštelėje: „ Nors ir atsilikinėjome, nei vienas krepšininkas nenuleido rankų, palaikė vienas kitą. Manau, kad toks kovingas charakteris ir žaidimas iki galo, padės mums ateityje“.