EN

MKL reguliarus sezonas artėja į pabaigą: komandos iš paskutiniųjų siekia aukštesnių pozicijų turnyrinėje lentelėje

emilis

Reguliarusis MKL sezonas jau visai artėja link pabaigos, todėl kiekvienas iškovotas turnyrinės lentelės taškas be galo svarbus. Praėjusią savaitę pergalėmis džiaugėsi Tornado KM „Glass drive“ , Tornado KM „Alburnus“ ir Tornado KM „Sostena“ ekipos, o iš nesėkmių liūno niekaip neišbrenda Tornado KM – „Scandagra“ krepšininkai.

logo glassdrive

Puikiai savaitę pradėjo Tornado KM – „Glass Drive“ namuose susitikusi su Mažeikių SM auklėtiniais. Pirmąjį kėlinį vadeles į savo rankas buvo paėmusi svečių komanda ir tik įpusėjus antrajam kėliniui tornadukai sugebėjo išlyginti rezultatą ir jį persverti. Varžovų klaidos ir netaiklūs metimai leido Giedriaus Žibėno auklėtiniams įgyti pranašumą ir jį išlaikyti iki rungtynių pabaigos. Susitikimas baigėsi rezultatu 78:63. Rezultatyviausiai komandoje sužaidė Valentinas Mitalauskas (32 tšk., 14 atk.k., 4 rez.p., 4 per.k., 2 bl.) ir Emilis Kuzabavičius (13 tšk., 6 atk.k., 1 rez.p., 6 per.k.). Tornado KM – „Glass Drive“ šiuo metu užima 5-ąją turnyrinės lentelės vietą (8 perg., 7 pral.) ir iki reguliaraus sezono pabaigos dar turės sužaisti trejas rungtynes.

Rungtynių foto galerija

Lukas Piliponis apie pergale pasibaigusias rungtynes

logo3

Nesėkmės toliau persekioja Tornado KM – „Scandagra“ ekipą. Praėjusią savaitę ši komanda patyrė du skaudžius pralaimėjimus. Kauno KM „Aisčiai“ I nepasigailėjo Gintaro Daugėlos auklėtinių ir sutriuškino juos rezultatu 91:59, o sekmadienį tornadukams nepavyko pasipriešinti Sabonio KC – „XGSM“ ekipai. Antroji dvikova baigėsi rezultatu 77:62. Paklaustas, kodėl jo komandai pastaruoju metu šitaip nesiseka, treneris dėstė priežastis: „Visų pirma, panašu, kad vaikai jau svajoja apie vasarą, kai čiups meškeres ir bėgs žvejoti.... Iš tikrųjų, nebematau motyvacijos ir noro žaisti. Taip pat „meškos paslaugą“ padarė tai, jog daug rungtynių buvo nukelta ir dabar tenka tikrai didelis krūvis, o mes esame tiek fiziškai, tiek psichologiškai įkritę į duobę. Dalis žaidėjų vis dar tebeserga, o lyderiai nesužaidžia taip, kaip iš tikrųjų galėtų. O laimi stipresni...“ Pirmosiose rungtynėse prieš Kauno KM „Aisčiai“ I rezultatyviausiai sužaidė Aidas Bakutis (19 tšk., 1 atk.k., 1 per.k.) ir Mantas Brūzga (11 tšk., 1 atk.k, 1 per.k.). Antrosiose rungtynėse prieš Sabonio KC – „XGSM“ vėl pasižymėjo Aidas Bakutis (25 tšk., 5 atk.k, 1 rez.p., 1 per.k.). Šiuo metu Tornado KM – „Scandagra“ užima 8-ąją turnyrinės lentelės vietą (6 perg., 9 pral.) ir reguliariajame sezone dar žais trejas rungtynes.

logoĮtempta kova aikštelėje užvirė antradienį, kai Sabonio KC – „Katos grupė“ namuose susigrūmė su Tornado KM – „Alburnus“. Nuo pat pirmosios minutės komandos alsavo pakaitomis viena kitai į nugarą: nusileisti nenorėjo nei viena. Antrame kėlinyje trumpam atitrūkusi buvo Sabonio KC ekipa, tačiau tornadukai netrukus vėl pavijo priešininkus. Po ilgosios pertraukos situacija buvo beveik tokia pati, tik kelių taškų persvarą vis turėjo Tornado KM auklėtiniai. Paskutiniojo kėlinio pabaigoje, dviem taškais pirmavo saboniukai, bet taiklus Manto Navalinsko dvitaškis metimas išplėšė ekipai pratęsimą. Pradžioje pratęsimo geriau sužaidė Sabonio KC ugdytiniai, bet pabaigoje nelaiku padarytos pražangos ir taiklūs tornadukų metimai lėmė mūsų mokyklos auklėtinių pergalę rezultatu 80:82. Rezultatyviausi komandoje buvo Šarūnas Ajauskas (22 tšk., 8 atk.k., 2 rez.p., 1 per.k.) ir Mantas Navalinskas (19 tšk., 5 atk.k., 1 rez.p., 1 per.k.). Tornado KM – „Alburnus“ turnyrinėje lentelėje užima 5-ąją vietą (10 perg., 7 pral.). Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniams liko sužaisti tik vienerias rungtynes iki reguliaraus sezono pabaigos.

asfinaLiūdnai baigėsi priešpaskutinės reguliariojo sezono rungtynės Aivaro Grigaliūno treniruojamai Tornado KM - "Asfina" ekipai. Po įtemptos kovos tornadukai pralaimėjo kovą prieš Sabonio KC "Radijas Tau" rezultatu 59:54. Tornado KM "Asfina", likus vienerioms rungtynėms iki reguliariojo sezono pabaigos, užima 5-ąją turnyrinės lentelės vietą (4 perg., 9 pral.).

sostena mazasTornado KM – „Sostena“ vis dar neužleidžia lyderio pozicijų reguliariajame sezone. Kol kas nepatyrusi nei vieno pralaimėjimo, Andriaus Macijausko treniruojama komanda ir toliau keliauja nesigailėdama priešininkų. Praėjusią savaitę jaunieji tornadukai susitikimo su Kauno KM "Perkūnas" II ekipa, ir sutriuškino ją rezultatu 26:84. Pasipriešinti Tornado KM - "Sostena" krepšininkams nepajėgė ir Šakių JKC ekipa, pralaimėjusi susitikimą 93:24. Iki reguliariojo sezono pabaigos A. Macijausko auklėtiniams liko sužaisti trejas rungtynes.

admenPergalių iškovoti toliau nesiseka Tornado KM - "AdMen" ekipai. Netekusi savo pagrindinių lyderių, kurie papildė 2001 m. I-ąją komandą (Tornado KM - Sostena), rezultatu 63:36 ši Andriaus Macijausko komanda pralaimėjo susitikimą su Kėdainių SM "Pikenrolas" komanda, o šeštadienį neatsilaikė prieš galingus Kauno KM "Aisčiai" I krepšininkus ir leido jiems džiaugtis pergale rezultatu 25:99.

www easting lt

Aivaro Grigaliūno treniruojami jaunieji Tornado KM - "Easting Transline" krepšininkai praėjusią savaitę neatsilaikė prieš Sabonio KC I ekipą ir pralaimėjo susitikimą rezultatu 81:51.