MKL nesuklupdami eina tik jauniausieji krepšininkai: savaitės apžvalga

viliusVasario pradžia tornadukams nebuvo itin džiugi: iš septynerių Moksleivių krepšinio lygos rungtynių, pergalėmis baigėsi tik keturios. Iš pirmajame divizione besikaunančių komandų, pergale džiaugėsi tik Tornado KM – „Alburnus“ (1995 m.) komanda. Tornado KM – „Asfina“ (1998 m.), žaidžianti antrame divizione išplėšė pergalę prieš Kauno KM „Perkūnas“. „Pirmojo iššūkio“ ekipos Tornado KM – „Sostena“ (2001) ir Tornado KM – „Easting Transline“ (2002) taip pat namo parvežė po vieną pergalę.

logoAntradienį (sausio 29 d.), nusiteikę laimėti prieš pernykščius antros vietos laimėtojus, Sabonio KC „ARX Reklama“, į aikštelę rinkosi Kęstučio Naruševičiaus treniruojami Tornado KM – „Alburnus“. Pirmajame kėlinyje vyko apylygė kova. Vėliau A. Visocko auklėtiniams pavyko atsiplėšti ir savo pranašumą išlaikyti visas dešimt minučių. Išklausę trenerio nurodymų per ilgąją pertrauką, tornadukai neilgai trukus vėl alsavo savo priešininkams į nugaras, kol galiausiai, trečiojo kėlinio pabaigoje, rezultatas vėl buvo lygus. Deja, saboniukai nenorėjo lengvai atiduoti pergalės, ir sukaupę visas jėgas, vėl palaipsniui ėmė didinti persvarą. Tornadiečių klaidos leido varžovams taškas po taško padidinti savo pranašumą, kurio Tornado KM – „Alburnus“ krepšininkai sumažinti nebesugebėjo. Susitikimas baigėsi rezultatu 80:92. Rezultatyviausi komandoje buvo Karolis Šarukas (22 tšk., 13 atk.k., 5 rez.p., 2 per.k., 1 bl.), atlikęs dvigubą dublį, Pijus Mykolaitis (20 tšk., 6 atk.k., 1 rez.p., 1 per.k., 1 bl.) ir Vladislovas Razumnovas (14 tšk., 4 atk.k., 3 rez.p., 2 per.k.).

sostena mazasTą pačią sausio 29 d. Tornado KM – „Sostena“ sužaidė rungtynes su Šakių KJC komanda. Jau nuo pirmųjų žaidimo minučių matėsi, jog tornadukų ekipa stipresnė. Po dviejų kėlinių išsiveržę į priekį 31 taško skirtumu. Nepavyko aikštelės šeimininkams ir per likusius kėlinius sušvelninti skirtumo. Įsisiautėję Andriaus Macijausko ugdytiniai mačą laimėjo rezultatu 23:84. Rezultatyviausi Tornado KM „Sostena“ ekipoje buvo Rokas Jasiulevičius (17 tšk.), Kristijonas Kavaliauskas (17 tšk.) ir Naurius Kavaliauskas (14 tšk.).

asfinaKetvirtadienį (sausio 31 d.), Prekybos ir verslo mokykloje susitiko 2 diviziono komandos Tornado KM – „Asfina“ ir Kauno KM „Perkūnas“ I. Rungtynės nuo pirmosios minutės vyko taškas į tašką. Pirmąjį kėlinį kelių taškų skirtumu pavyko laimėti tornadukams, tačiau antrasis baigėsi lygiosiomis ir komandas viso labo skyrė vos trys taškai. Trečiasis ketvirtis sėkmingiau susiklostė Kauno KM „Perkūnas“ krepšininkams, kurie ir išsiveržė į priekį. Abiejų komandų likimas nebuvo aiškus iki pat rungtynių pabaigos. Vis tik likus kelioms sekundėms iki finalinės sirenos, priekyje pora taškų buvo tornadukai. Jauniesiems perkūniečiams nepavyko pelnyti taškų ir pergalę rezultatu 70:68 šventė aikštelės šeimininkai, Aivaro Grigaliūno auklėtiniai. Rezultatyviausiai sužaidė Evaldas Nešukaitis (21 tšk) ir Andrius Jusevičius (10 tšk.).

www easting lt

Šeštadienį iš Jonavos su pergale grįžo ir mažieji (2002 m. g.) Aivaro Grigaliūno auklėtiniai Tornado KM - "Easting Transline". Po atkaklios kovos, jie įveikė Jonavos KKSC II ekipą. Rezultatyviausi komandoje buvo Vytautas Čepas (26 tšk.), Kristupas Viršilas (16 tšk.) ir Jonas Gaidukevičius (7 tšk.)

logo

Sekmadienį (vasario 3 d.), Tornado KM „Alburnus“ iškovojo pergalę prieš Panevėžio KKSC – BC „Irmus“. Pirmajame kėlinyje į priekį net 14 taškų skirtumu buvo pabėgę aikštelės šeimininkai, tačiau dėka Kęstučio Naruševičiaus auklėtinių įdėtų pastangų, rezultatas antrojo kėlinio viduryje tapo lygus ir aikštelėje kova užvirė iš naujo. Panevėžio krepšininkai dar truputį bandė priešintis į priekį išsiveržusiems kauniečiams, tačiau pastarieji neketino nusileisti ir susitikimą laimėjo rezultatu 73:87. Rezultatyviausiai sužaidė Karolis Šarukas (22 tšk., 9 atk.k., 2 rez.p., 1 per.k., 1 bl.) ir Pijus Mykolaitis (20 tšk., 9 atk.k., 1 per.k., 2 bl.).

www vici lt14 val. Kupiškyje užvirė kova tarp SM „Devold“ ir Tornado KM – „Viči“. Pirmojo kėlinio pradžioje kova virė taškas į tašką, tik vėliau kupiškėnams pavyko išsiveržti į priekį, bet Šarūno Zablockio auklėtiniai ilgai lyderiauti jiems neleido. Įpusėjus antrajam ketvirčiui rezultatas tapo lygus. Atsiplėšti nuo Tornado KM „Viči“ krepšininkų, SM „Devold“ ekipai pavyko tik iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms. Tornadukai varžovų pavyti nebespėjo, o ir keli pagrindiniai žaidėjai su penkiomis asmeninėmis pražangomis prisėdo ant atsarginių suolelio. Treneris liko patenkintas rungtynėmis: „Berniukai stengėsi, sužaidė gerai, tik šįkart pritrūko sėkmės“. Rungtynės baigėsi rezultatu 78:72. Rezultatyviausi komandoje buvo Nedas Kancleris, atlikęs dvigubą dublį (19 tšk., 11 atk.k., 1 rez.p., 2 per.k., 1 bl.) ir Justinas Ramanauskas (17 tšk., 3 atk.k., 3 rez.p., 6 per.k.).

www easting ltNa ir galiausiai Prekybos ir verslo mokykloje Tornado KM „Easting Transline“ susitiko su svečiais iš pajūrio V. Knašiaus KM - "B. Auto Shipping". Pirmąjį kėlinį kova ėjo taškas į tašką, deja paskui klaipėdiečiai padidino tempą ir paliko Donato Mikulevičiaus auklėtinius užnugary. Skirtumas didėjo kone su kiekviena žaidimo minute, o tornadukai nebesugebėjo atsitiesti ir sustabdyti įsismarkavusių varžovų. Rungtynės baigėsi rezultatu 71:102. Rezultatyviausias kauniečių gretose buvo Justas Klimavičius, atlikęs dvigubą dublį (28 tšk., 10 atk.k., 2 rez.p., 4 per.k.) ir Arnas Tilindė (13 tšk., 9 atk.k., 1 rez.p., 2 per.k., 1 bl.)