EN

MKL apžvalga: pergalinga antroji lapkričio savaitė

MKL apžvalga: pergalinga antroji lapkričio savaitė

     Antroji lapkričio savaitė buvo itin sėkminga „Tornado“ krepšinio mokyklos komandoms žaidžiančioms Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje (MKL). Iš 10 žaistų rungtynių buvo iškovos 8 pergalės.
 
    Puikia pergale savaitę pradėjo Tornado KM-„Alburnus“ (3-1) komanda, kuri namuose MKL U17 čempionato A diviziono rungtynėse įveikė iki tol be pralaimėjimų žygiavusią Kauno KM „Žalgiris“ I (3-1) komandą rezultatu 66:63.
 
    „Nors ir puolime galėjome sužaisti geriau, kartais trūko geresnių sprendimų, tačiau gynyboje žaidėme neblogai tai ir buvo raktas į pergalę“, - po rungtynių sakė komandos treneris Šarūnas Zablockis.
 
    Š. Zablockio taip pat vadovaujama Tornado KM-„Metga“ (3-0) ir toliau neklumpa MKL U16 čempionato B divizione. Šį kart komanda nesulaukė pasipriešinimo iš Druskininkų SC (2-1) komandos ir nugalėjo ją rezultatu 81:61.
 
    „Nors ir pasiekėme pergalę, tačiau buvo daug broko. Manau, kiek išsimušėme iš ritmo, nes per atostogas neturėjome rungtynių“, - po rungtynių komentavo treneris Šarūnas Zablockis.
     
 
    Tam pačiam MKL U16 čempionato B divizione, bet kitoje grupėje žaidžianti Tornado KM II (2-2) komanda iškovojo antrą pergalę iš eilės į veikdama Pasvalio SM (0-4) krepšininkus rezultatu 77:67.
 
    „Rungtynes laimėjome tik gero nusiteikimo dėka,- po rungtynių pasakojo komandos treneris Modestas Gailiūnas. – Sezono pradžia nesusiklostė kaip tikėjomės, buvo negerų dalykų įsisukę į komandos rūbinę, teko įdėti daug darbo ne aikštelėje, o už jos ribų. Šios rungtynės parodė, kad visa tai jau praeitis, dabar reikia susikoncentruoti į žaidimo gerinimą. Noriu pasidžiaugti, kad rungtynėse puikiai atrodė žaidėjai pakilę nuo atsarginių žaidėjų suolelio. Savo kova ir energija davė gerą impulsą galutiniam rezultatui.“
 
    Vyriausi „Tornado“ krepšinio mokyklos krepšininkai iš Šakių grįžo su pergale. Nuo pat pradžių tornadiečiai paėmė iniciatyvą į savo rankas. Pirmąjį kėlinį laimėję 7 tšk., o antrąjį 9 tšk., į didžiąją pertrauką išėjo turėdami solidų pranašumą. Antroje rungtynių pusėje Šakių krepšininkai po truputi pradėjo mažinti skirtumą ir ketvirtoje kėlinio viduryje atsilikimą sumažino iki 5 taškų. Tačiau susikaupę tornadiečiai labiau priartėti neleido ir iškovojo pergalę rezultatu 87:74.

    „Šį kartą dramos buvo mažiau,- pratęsimų seriją prisiminęs treneris Tomas Kentra komentavo rungtynes. - Pirmoje pusėje per daug suteikėm antrųjų šansų ir ketvirtojo kėlinio viduryje sužaidėm labai prastą atkarpą, padarėme keletą vaikiškų klaidų, po kurių varžovai tiesiog nubėgdavo ir įmesdavo į krepšį. Tačiau vaikinai susiėmė ir pabaigą sužaidė kur kas užtikrinčiau, labai gerai sukovojo puolime dėl kamuolių kas leido pasikartoti metimus. Džiaugiuosi, kad nereikėjo gale rungtynių žaisti loterijos.“

    Ir toliau nepralaimi čempionų titulą ginanti Tornado KM-„Xiaomi“ komanda, kuri MKL U14 čempionato A diviziono rungtynėse Panevėžyje įveikė varžovus rezultatu 68:55 ir tai buvo mažiausiu skirtumu laimėtos rungtynės šį sezoną.

    „Rungtynes laimėjome geros gynybos dėka,- po rungtynių sakė komandos treneris Aivaras Grigaliūnas. - Puolime ne viskas pavyko, nebuvome agresyvūs, bet geros komandinės gynybos dėka laimėjome.“

    Visų šios savaitės rungtynių rezultatai:


Čemp. div.NamaiRezultatasSvečiai
U14, B div.NKA-Vilkaviškis-„Perlas“88:46Tornado KM II
U17, A div.Tornado KM I-„Alburnus“66:63Kauno KM „Žalgiris“ I
U13, B div.Tornado KM II 
61:36Marijampolės SC II
U16, Bdiv.Tornado KM I-„Metga“81:61Druskininkų SC
U16, B div.Tornado KM II 77:67Pasvalio SM
U19Šakių JKSC74:87Tornado KM-„Sharp“
U14, A div.Panevėžio SC I 55:68Tornado KM-„Sharp“
U13, A div.Palangos SC
41:80Tornado KM I-„VS Sistemos“
U17, A div. Sostinės KM I-„Vilniaus duona“
94:56Tornado KM I-„Alburnus“
U17, B div.Tornado KM II84:82Biržų SC