Komandų viltys po reguliaraus sezono būti tarp keturių stipriausių dar neblėsta: MKL apžvalga

tor sab

Ne ypatingai sėkminga tornadiečiams buvo praėjusi savaitė. Sužaistos šešios Moksleivių krepšinio lygos rungtynės, o pergales šventė tik dvi komandos: Tornado KM – „Scandagra“ ir Tornado KM „Sostena“. Traumų išretinta 1997 m. ekipa nepasipriešino Š. Marčiulionio KA I „Čili“ krepšininkams, o iki pat galo kovojusios 1996 m. ir 1995 m. ekipos, palūžo tik rungtynių pabaigoje.

asfina

Pirmadienį Aivaro Grigaliūno auklėtiniai Tornado KM – „Asfina“ susitiko su Biržų SM ekipa. Nors aikštelėje iki pat paskutinio kėlinio vyko įtempta kova. Deja, likus vos paskutiniam ketvirčiui, vienas po kito ant atsarginių žaidėjų suolelio atsisėdo kauniečių lyderiai, surinkę po 5 asmenines pražangas ir pergalę šventė Biržų SM ekipa. Susitikimas baigėsi rezultatu 67:56 (17:13, 15:17, 15:12, 20:14). Rezultatyviausi komandoje buvo Gilvinas Lukošiūnas (15 tšk.), Andrius Jusevičius (13 tšk.) ir Evaldas Nešukaitis (10 tšk.). Nepasisekė Tornado KM – „Asfina“ ekipai įveikti ir varžovų iš Kretingos. Kauniečiams teko pripažinti Kretingos SM „Stakreta“ pranašumą rezultatu 77:57. Sužaidus 11 rungtynių (4 pergalės, 7 pralaimėjimai) A. Grigaliūno treniruojama ekipa užima penktąją turnyrinės lentelės vietą.

logo glassdrive

Antradienį, Prekybos ir verslo mokyklos sporto salėje susitiko Tornado KM – „Glass Drive“ ir Sabonio KC „Vytautas“. Kova aikštelėje virė iki pat paskutinių minučių, deja kelios tornadukų klaidos pabaigoje lėmė svečių pergalę rezultatu 79:83. Treneris Giedrius Žibėnas teigia, jog: „komanda nuo derinių apsigynė gerai, tačiau neuždengė varžovų lyderių. Norint laimėti tokias rungtynes, reikia laimėti savo mikrodvikovas ir individualios žaidėjų savybės turi būti stipresnės“. Rezultatyviausi komandoje buvo Matas Ragauskas (26 tšk., 8 atk.k., 3 rez. perd., 4 per. k.) ir Valentinas Mitalauskas (24 tšk., 10 atk.k., 1 rez.p., 2 per.k.). Sužaidus 12 rungtynių (7 pergalės, 5 pralaimėjimai), Tornado KM „Glass Drive“ rikiuojasi trečioje turnyrinės lentelės vietoje. Rungtynių foto galerija.

www easting lt

Pirmojo iššūkio čempionate, trečiadienį susitiko dvi Tornado KM ekipos: „Easting Transline“ ir „Sostena“. Andriaus Macijausko treniruojami berniukai šį kartą nepaliko vilčių metais jaunesniems Aivaro Grigaliūno auklėtiniams ir susitikimas baigėsi rezultatu 42:95. Rezultatyviausi Tornado KM „Sostena“ gretose buvo Naurius Kavaliauskas (25 tšk.), Rokas Jasiulevičius (19 tšk.) ir Mantas Šeputis (15 tšk.). Tornado KM – „Easting Transline“ gretose daugiausiai taškų pelnė Laurynas Virbalas (11 tšk.), Kristupas Viršilas (8 tšk.) ir Matas sostena mazasNorkūnas (6 tšk.). Tornado KM „Sostena“, kol kas keliaujanti be pralaimėjimų, užima pirmąją turnyrinės vietą, o Tornado KM – „Easting Transline“ po septynių rungtynių (3 pergalės, 4 pralaimėjimai) užima penktąją vietą turnyrinėje lentelėje.

logo3Nusiteikus į aikštelę po draugų rungtynių susirinko ir Tornado KM – „Scandagra“ ekipa. Treneris Gintaras Daugėla į salę ėjo tik su viena mintimi – laimėti prieš Panevėžio KKSC I komandą. Iki pat antrojo kėlinio vidurio viskas ir ėjosi taip, kaip norėjo treneris. Komanda buvo išsiveržusi į priekį ir atrodė, jog viskas taip gerai seksis iki galo. Vis tik užsispyrę panevėžiečiai sugebėjo ne tik pavyti tornadukus, bet ir persverti rezultatą į savo pusę. Galiausiai ketvirtojo kėlinio antroje pusėje, G. Daugėlos auklėtiniai susiėmė, persvėrė rezultatą ir nebeleido varžovams priartėti. Susitikimas baigėsi rezultatu 79:65. Rezultatyviausi komandoje buvo Patrik Kapralov (23 tšk., 1 atk.k., 3 per.k.), Aidas Bakutis (22 tšk., 5 atk.k., 3 rez.p., 1 per.k.). Sužaidus 12 rungtynių (6 pergalės, 6 pralaimėjimai) Tornado KM – „Scandagra“ užima šeštąją turnyrinės lentelės vietą.

www easting ltPergalės iš Vilniaus nepavyko parsivežti Tornado KM „Easting Transline“ krepšininkams, kurie neįveikė Š. Marčiulionio KA I „Čili“ ekipos. Be pagrindinių žaidėjų – Justo Klimavičiaus ir Arno Tilindės - žaidžianti Donato Mikulevičiaus treniruojama komanda, sugebėjo atsilaikyti vilniečių puolimui tik pirmąjį kėlinį. Po to rezultatas palaipsniui ėmė didėti, kol galų gale finalinė sirena užtvirtino Š. Marčiulionio KA I „Čili“ komandos pergalę, rezultatu 83:61. Vienas iš komandos lyderių, Arnas Malakauskas pasakojo, jog treneris buvo patenkintas komandos žaidimu: „Treneris pagyrė, jog nors ir neturėjome lyderių, sužaidėme gerai. Pabrėžė, jog kaskart į rungtynes turime ateiti taip užsivedę“. Rezultatyviausias ekipoje buvo Karolis Avlasenok (14 tšk., 5 atk.k., 1 rez.p., 2 per.k.), įsiliejęs į komandos gretas tik šį mėnesį ir Arnas Malaukauskas (13 tšk., 8 atk.k., 4 rez.p., 2 per.k., 1 bl.).

logoSavaitės pabaigoje pilną salę žiūrovų surinko Tornado KM „Alburnus“ komanda, žaidusi su V. Knašiaus KM - „Smėlio Juosta“. Pirmąjį kėlinį tornadiečiai pabėgo į priekį kelių taškų skirtumu ir pranašumą sugebėjo išlaikyti iki antrojo ketvirčio vidurio. Deja, keletas klaidų ir taiklūs svečių metimai greitai tą pranašumą sudegino ir leido jiems persverti rezultatą. Trečiojo kėlinio antroji pusė kauniečiams buvo pražūtinga. Kaip ir vėliau minėjo treneris Kęstutis Naruševičius: „komanda pralaimėjo, ne dėl to, kad klaipėdiečiai geri snaiperiai, o dėl to, kad neapsigynėme pirminėje fazėje 2 prieš 2. Ž Jurgutis apžaisdavo mūsų gynėją, atmesdavo ant tritaškio zonos, o ten pasiruošęs atakuoti jau laukdavo Domas Budrys, pataikęs 3 tolimus metimus iš eilės. Taigi, didžiausia mūsų bėda buvo gynyba 2 prieš 2“. Ketvirtojo kėlinio antroje pusėje, Tornado KM „Alburnus“ krepšininkai kiek priartėjo prie varžovų, tačiau iškovoti pergalės nepakako laiko. Susitikimas baigėsi rezultatu 87:95. Rezultatyviausi komandoje buvo Vladislovas Razumnovas (20 tšk., 2 atk.k., 5 rez.p., 4 per. k.) ir Karolis Šarukas (15 tšk., 10 atk.k., 1 rez.p., 3 per.k., 4 bl.). Sužaidus 13 rungtynių (7 pergalės, 6 pralaimėjimai) ekipa užima penktąją turnyrinės lentelės vietą. Komandos treneris K. Naruševičius tiki savo komanda ir ketina po reguliaraus sezono būti tarp keturių stipriausių komandų.