KM Tornado -"AKS Projektai" laimėjo trečiąjį divizioną

KM Tornado  -"AKS Projektai" laimėjo trečiąjį divizioną

tornado aks_projektai    Praėjusį savaitgalį Radviliškyje tornadiečiai kovojo stipriausių trečiojo diviziono komandų turnyre. Pirmaisias varžovais buvo Telšių SRC krepšininkai. Nors jų gretose nesustabdomai žaidė G. Kybartas, pelnęs beveik pusę telšiškų taškų (35 tšk.). Tačiau Tornado komanda buvo daugiau nei vienas karys.

Visos rungtynės vyko įtemptai ir gražiai, netrūko įspūdingų atakų ir taiklų metimų. Pirmas kėlinys baigėsi kauniečių naudai 27:23, antrasis 28:17. Antroje pusėje žemaičių bandymus kabintis į rungtynes užgesindavo taiklūs R. Janicko (5 )ir M. Lauraičio (4)  tritaškiai. Galutinis rezultatas aiškiai atsakė į klausimą kas stipresnis. 100:71 (M.Lauraitis 28, R. Janickas 19, P.Šatkus 16 ir J. Valčiukas 15). Antrosios rungtynės buvo žaidžiamos su Š. Marčiulionio KA II ąja komanda. Pirmo kėlinio rezultatas parodė aiškius šių rungtynių favoritus (25:8). Tačiau antrajame ketvirtyje Tornado traukinys tarsi sustojo, laimėta tik 17:15. Per ilgąją pertrauką buvo sutarta žaisti tarsi rungtynės prasidėtų iš naujo. Tačiau šį raginimą greičiausiai išgirdo tik marčiulionukai. Jie užsidarė baudos aikštelėjė tarsi vėžys kiaute. Ir tik antroje kėlinio dalyje varžovams priartėjus iki 4 taškų atsidarė toliašaudė artilerija R. Janicko ir M. Lauraičio asmenyse. Jie abu per 15 minučių sumetė net 9  tritaškius taip subombarduodami visas vilniečių va-bank pastangas gintis tik baudos aikštelėje. Iš viso šiose rungtynėse Rokas įmetė 3 tritaškius, o Mantas net 8. Šia įtikinama pergale 87:67 (M. Lauraitis 38, R. Janickas 17, J. Valčiukas 11) mūsų komanda užsitikrino MKL jaunių III diviziono čempionų vardus.
    Trečios rungtynės prieš šeimininkų, radviliškiečių komandą nelėmė jokios galutinės vietos, tačiau nugalėtojišką rungtyniavimo stilių tornadiečiai rodė ir šiose rungtynėse. Nors didžiąją rungtynių dalį žaidė ne startinio penketo žaidėjai, tačiau pasiekta pergalė pačiu didžiausiu skirtumu 100:60 (A. Jasinskas 18, K. Sarpalis 12, R. Janickas. J. Valčiukas, K.Šarukas, M. Rimša ir M. Judickas pelnė po 10 taškų.).
    Sekančią savaitę jau laukia varžybos su Vilniaus KM II  komanda, dėl teisės kovoti II diviziono atkrintamosiose varžybose. Jose vaikinai pažada atiduoti visas jėgas ir siekti dar aukštesnių rezultatų!