EN

Išlydėta čempioniška 2004 m. gimimo karta

Išlydėta čempioniška 2004 m. gimimo karta

    „Tornado“ krepšinio mokykloje birželio 20 d. tapo įsimintina diena, nes būtent šią dieną savo kelionę mūsų mokykloje baigė 2004 m. gimimo karta, kuri pirma mokyklos istorijoje tapo stipriausia Lietuvoje.

    U12 ir U13 čempionatuose Donato Mikuliavičiaus auklėtiniai kovojo finaluose ir liko antri, o 2017/2018 metų U14 čempionate tapo stipriausi Lietuvoje ir tai buvo pirmas kartas mokyklos istorijoje. Tuo metu pirmu smuiku komandoje grojo Paulius Murauskas, kuris šiais metais žaidė Lietuvos krepšinio lygoje ir yra linksniuojamas kaip vienas iš perspektyviausiu savo kartos krepšininkų.

    „Tornado“ krepšinio mokykla laikosi savo tradicijų ir išleistuves organizuoja krepšinio aikštelėje, kurioje tądien susitiko 2004 m. kartos auklėtiniai su 2005 m. kartos žaidėjais, kurie pasistiprino jau baigusiais mūsų mokyklą auklėtiniais. Draugiškos rungtynės baigėsi draugišku rezultatu 105:105.

    Renginio metu buvo apdovanoti simboliniai sezono penketai. Ir antrąjį simbolinį penketą pateko:

    - Ąžuolas Hopenas
    - Gustas Kučinskas
    - Kimas Ulanovas
    - Žilvinas Rusys
    - Augustas Gudeliavičius

    Į pirmąjį simbolinį penketą pateko:

    - Arminas Vilkas
    - Ramas Burokas
    - Benas Kryžius
    - Marius Mažeika
    - Armandas Bancevičius

    Abiejų simbolinių penketų krepšininkai apdovanoti „Xiaomi“ vertingais prizais.

    Ilgosios pertraukos metu buvo pagerbti ir atminimo dovanėlėmis apdovanoti labiausiai prie „Tornado“ krepšinio mokyklos veiklos prisidėję tėveliai:

    - Tomas Janušauskas
    - Ingrida Bancevičienė
    - Šarūnas Kryžius
    - Gediminas Mažeika
    - Donatas Šeputis
    - Laima Šeputienė
    - Justas Kučinskas
    - Aurimas Samėnas
    - Vitalijus Volodko
    - Viktorija Zigmantienė
    - Rolandas Steputis
    - Kęstutis Burokas
    - Albinas Petkus
    - Svetlana Petkienė
    - Laima Rusienė

    Kaip ir kiekvienais metais  buvo apdovanotas ir metų tonadietis, kuriuo šiais metais išrinktas Pijus Pacevičius.

    Antrus metus iš eilės geriausiu "Tornado" krepšinio mokylos treneriu išrinktas Aivras Grigaliūnas.     

    Prieš įteikiant „Tornado“ krepšinio mokyklos baigimo pažymėjimus sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorius Dainius Čiuprinskas. Jis savo kalboje akcentavo, kad tai į mokyklos istoriją gyliai įsirėžianti karta, kuri visiems laikams liks pirmoji čempioniška komanda, bei dėkojo už visus metus sunkaus darbo ir nepamirštamų emocijų, kurias sukėlė jų pergalės.

    Savo paskutinę kalbą komandai pasakė ir treneris Donatas Mikulevičius, kuris prisiminė, kad kiekviena kart kai buvo sunku ar buvo lemiamos kovos, komanda visada kovojo iš paskutiniųjų, atiduodavo visą save ir palinkėjo tokio pat užsidegimo ir siekiant savo gyvenimiškų tikslų.

    Paskutinis mikrofoną į rankas paėmė komandos kapitonas Šarūnas Morkevičius. Jis padėkojo visiems kurie juos palaikė, o ypač savo tėveliams. Taip pat krepšinio mokyklai, suteikusiai puikias sąlygas sportuoti bei treneriui už visas tas pamokas gautas per ilgus metus praleistus kartu.

    Po pažymėjimų įteikimo jaunesnieji tornadiečiai įteikė baigusiems simbolinį tortą, kuris yra tapęs išleistuvių simbolių.

    Visos „Tornado“ krepšinio mokyklos vardu sveikinam 2004 m. kartą baigus vieną etapą savo gyvenime ir linkime drąsiai ir užtikrintai, kaip tai darėte krepšinio aikštelėje, žvelgti į savo ateitį.

    Ačiū Jums – čempionai!