Įsisuko rungtynių viesulas

naujiena1

Praėjusią savaitę „Tornado“ KM auklėtiniai sužaidė net vienuolika MKL ir dvejas RKL rungtynes. Deja, kol kas pergalių siekti sekasi sunkiai – laimėtos buvo vos keturios rungtynės. Ilgą pralaimėjimų seriją nutraukė Tornado KM – „Sostena“ (2001 m.), Pirmojo iššūkio čempionate dalyvaujanti Tornado KM – „Ecolight“ atsirevanšavo Šakių JKSC už patirtą skaudų pralaimėjimą pirmajame rate, o RKL žaidžianti Kauno raj. „Tornado“ įveikė Akmenės SC – KK „Akmenės Cementas“.

ecolight banner

Pirmieji kovas krepšinio aikštelėje savaitės pradžioje pradėjo MKL „Pirmojo iššūkio“ čempionate žaidžiantys trenerio Tomo Kentros auklėtiniai. Tik debiutavę MKL, jie patyrė skaudų pralaimėjimą Šakiuose, tad buvo nusiteikę su jais kovoti iki pergalės. Jau pirmajame kėlinyje Tornado KM – „Ecolight“ krepšininkai leido varžovams suprasti, kad šiandien jie nusiteiktų blogiausiam, nes po pirmų Likusius tris kėlinius Šakiai   minučių rezultatas buvo 20:9. Likusius tris kėlinius
Šakių JKSC krepšininkai nebeleido tornadukams taip siautėti, bet, galų gale, pergalę rezultatu 61:50 vis tiek šventė aikštelės šeimininkai. Rezultatyviausi komandoje buvo R. Mankus - 13 tšk., B. Ališauskas - 11 tšk., L. Rimkūnas - 8 tšk., D. Strašauskas - 7 tšk. Kitose rungtynėse savaitės viduryje jaunieji tornadukai džiaugėsi dar viena nesunkiai iškovota pergale prieš metais jaunesnius Kėdainių SM II krepšininkus. Susitikimas baigėsi rezultatu 90:34. Daugiausiai taškų Tornado KM – „Ecolight“ gretose pelnė B. Ališauskas – 16 tšk., D. Strašauskas – 15 tšk., R. Mankus - 14 tšk., Š. Morkevičius – 10 tšk.

asfinaPergalių iškovoti visą sezoną nesiseka 1996 m. gimimo komandai Tornado KM – „Asfina“, treniruojamai Modesto Gailiūno. Praėjusią savaitę vaikinai žaidė dvejas rungtynes. Išvykoje su Šakių JKSC ir namuose su SK „Trigada“. Pirmajame susitikime Šakių JKSC krepšininkai įveikė tornadukus rezultatu 91:61. Rezultatyviausi M. Gailiūno auklėtinių gretose buvo L. Grincevičius - 21 tšk., M. Grybas - 10 tšk. Rungtynėse su SK „Trigada“ sėkmė vėlgi šypsojosi svečiams. Stipriai pabėgę į priekį pirmajame kėlinyje šakiečiai nebeleido „Tornado“ KM auklėtiniams jų pavyti ir užgesino viltis išplėšti pirmąją pergalę sezone. Rungtynės baigėsi rezultatu 62:81, o daugiausiai taškų pelnė T. Genys – 12 tšk., L. Gadliauskas – 9 tšk., po 6 tšk. L. Grincevičius ir M. Grybas.

sigire png Šarūno Zablockio treniruojama Tornado KM - „Sigirė“, pasibaigus pogrupio rungtynėms, nepatyrusi nei vieno karto, savo grupėje liko pirmoji. Antrasis MKL trečiojo diviziono etapas prasidėjo kiek sunkiau ir privertė jaunuosius tornadukus suklupti. Kėdainių SM – „Pikenrolas“ savo aikštelėje užtikrintai laimėjo prieš „Tornado“ KM auklėtinius rezultatu 79:56. Rezultatyviausi komandoje buvo E. Kirkila 15 tšk., P. Juozaitis - 10 tšk., P. Kazlovas ir E. Černis po 7 tšk. Sekmadienį savo namų aikštelėje priėmę KA „Snaiperis“ krepšininkus, tornadiečiai pirmavo vos vieną kėlinį. Jau antrajame kėlinyje varžovai įmetė keturiolika taškų daugiau ir persvėrė rezultatą į savo pusė. Tokį jį ir išlaikė iki rungtynių pabaigos. Rungtynės baigėsi Ka „Snaiperis“ pergale, rezultatu 53:67. Daugiausiai taškų komandoje pelnė P. Kazlovas – 16 tšk., E. Černis – 13 tšk. ir P. Juozaitis – 7 tšk. Treneris Šarūnas Zablockis nebuvo patenkintas komandos žaidimu: „Pirmosios rungtynės su Kėdainių SM „Pikenrolas“ buvo pačio baisiausios per visą sezoną. Komandai žaidė labai blogai, o tai ir lėmė pralaimėjimą tokiu dideliu skirtumu. Prieš Ka „Snaiperis“ kovoti galėjome, deja, trečiajame kėlinyje užsidirbę po penkias pražangas, ant suolo atsisėdo komandos lyderiai“.

scan png

Prieš porą savaičių džiaugęsi pergale prieš laipteliu aukščiau turnyrinėje lentelėje stovinčius Kauno KM – „Aisčiai“, šeštadienį Tornado KM „Scandagra“ krepšininkai pralaimėjo Vilniaus KM I ekipai. Katastrofiškas pirmasis kėlinys, galima sakyti, nulėmė galutinį rungtynių rezultatą, nes sumažinti 19 taškų skirtumą buvo tikrai nelengva užduotis. Nors antrąjį kėlinį Gintaro Daugėlos auklėtiniai laimėjo, bet tai viso labo sušvelnino jų atsilikimą iki 12 taškų. Situacija dar šiek tiek sušvelnėjo antroje rungtynių pusėje, bet galiausiai, nuaidėjus finalinei sirenai, Vilniaus KM I šventė pergalę rezultatu 61:79. Naudingiausi Tornado KM – „Scandagra“ ekipos gretose buvo Aidas Bakutis (16 tšk., 7 atk.k., 7 rez.p., 4 per.k., 13 klaidų, naud. 14), Mantas Bruzga (16 tšk., 1 atk., 3 rez.p., 3 kl., 4 per.k., 1 bl., naud. -2) ir Valdas Gudelevičius (12 tšk., 2 atk.k., 2 kl., 2 per.k., naud. 10).

sostena 125 49

Tornado KM – „Sostena“ šeštadienį susitiko su V. Knašiaus KM I. Tornadukams pergalė buvo reikalinga kaip oras, nes pastarosios septynios rungtynės susiklostė ne taip, kaip jie norėtų. Po labai įtemptos kovos, nuaidėjus finalinei sirenai, pergalę šventė Andriaus Macijausko auklėtiniai, rezultatu 48:41.“Labai džiaugiamės šita pergale, kuri buvo labai svarbi tiek turnyrine, tiek psichologine prasme. Esu patenkintas komandos darbu gynyboje. Jį lėmė darbas ir pasiaukojimas. Puolimas dar stringa, bet iki lemiamų kovų viską ištaisysime“, - mintimis dalijosi komandos treneris. Naudingiausi komandoje buvo Naurius Kavaliauskas (15 tšk. - tritaškiai metimai, 5 atk.k., naud. 3) ir Mantas Šeputis (14 tšk., naud. 2).

asfina

II divizione žaidžianti Tornado KM – „Asfina“ toliau tęsia kovas reguliariajame sezone. Sekmadienį Aivaro Grigaliūno auklėtiniai susitiko su Mažeikių SM krepšininkais. Po atkaklios kovos, pergalę rezultatu 66:71 šventė svečių komanda. Treneris A. Grigaliūnas paminėjo, jog šįkart fortūna nusisuko: „visos rungtynės buvo lygios ir tik jų gale sprendėsi rungtynių baigtis. Pramesti metimai ir iš nuovargio padarytos klaidos, išplėšė pergalę iš rankų“. Rezultatyviausi komandoje buvo Gytis Narušis (16 tšk), Mantas Valentukonis (12 tšk.), Eiminas Miškinis ir Aidas Bakutis (po 11 tšk.)

ET PNG MAZAS

Savaitės kovas krepšinio aikštelėje užbaigė Donato Mikulevičiaus treniruojama Tornado KM – „Easting Tranlsine“ ekipa, namuose susitikusi su Sabonio KC – „Selteka“ komanda. Pirmąjį kėlinį pralaimėję rezultatu 10:24, tornadukai turėjai labai pasistengti, kad pavytų varžovus. Deja iki pat ketvirtojo kėlinio komandas skyrė apie 10 taškų. Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui, saboniukai užtikrintai judėjo į priekį didindami D. Mikulevičiaus auklėtininių atsilikimą kone su kiekviena ataka, kol galų gale, nuaidėjus finalinei sirenai, saboniukai šventė pergalę rezultatu 83:107. Naudingiausi Tornado KM – „Easting Transline“ ekipos gretose buvo Justas Klimavičius (33 tšk., 4 atk.k., 1 rez.p., naud. 23), Aurimas Plytnikas (19 tšk., 4 atk.k., 2 rez.p., 1 per.k., naud. 16) ir Arnas Tilindė (14 tšk., 9 atk.k., 4 rez.p., 1 per.k., 1 bl., naud. 21).