I diviziono komandos MKL šią savaitę nesuklupo

vici aisciai

Praėjusi savaitė Tornado KM auklėtiniams buvo tikrai sėkminga. Visos I divizione MKL rungtynes žaidusios komandos, po finalinės sirenos traukė pergalės dainas. Nepasisekė tik Tornado KM II ekipos žaidėjams: jie niekaip neišbrenda iš pralaimėjimų liūno.

www vici lt

Gruodžio 3 d. Tornado KM – „Viči“ namuose priėmė Alytaus SRC ekipą. Pirmieji du kėliniai tornadukams buvo ypatingai geri. Treneris Šarūnas Zablockis netgi užsiminė, jog prieš tokį žaidimą, neatsilaikytų joks varžovas. Dzūkai sugebėjo priešintis vos pirmas dvi rungtynių minutes, vėliau taškas po taško, po dviejų ketvirčių rezultatas tapo 54 – 28.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Alytus SRC krepšininkams pavyko kiek sušvelninti skirtumą, tačiau jis vis tiek buvo virš 20 taškų. Artėjant rungtynių pabaigai, Tornado KM „Viči“ gal truputį atsipalaidavo, nes pergalė buvo jau ranka pasiekiama, o tuo pasinaudoję jaunieji Dzūkijos krepšininkai skirtumą sumažino iki 13 taškų. Pergalę, rezultatu 82-69, 6vent4 aikštelės šeimininkai - „Tornado“ KM krepšininkai. Rezultatyviausi komandoje buvo Tautvydas Kupstas (18 tšk, 6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Nedas Kancleris, atlikęs dvigubą dublį (17 tšk, 13 atk. kam., 4 per.kam.). Sužaidus 9 rungtynes (4 laimėtos, 5 pralaimėtos), Tornado KM „Viči” užima 5-ąją vietą turnyrinėje lentelėje.

logo

Gruodžio 4 d. išvykoje Tornado KM „Alburnus“ susigrūmė su Vilniaus KM „Perlas“ krepšininkais. Jau nuo rungtynių pradžios Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai įgijo nelabai didelį pranašumą, kurį išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Nors vaikinai atkovojo kiek mažiau kamuolių nei varžovai, tačiau pastarieji klydo kone du kartus dažniau. Visąlaik alsavę į nugarą, paskutiniame kėlinyje vilniečiai jau beveik buvo paviję „Tornado“ KM krepšininkus, tačiau vaikinai laiku susigriebė ir taškas po taško grąžino 9 taškų persvarą. Rungtynės baigėsi rezultatu 84:93. Rezultatyviausi komandoje buvo Karolis Šarukas (18 tšk, 9 atk. kam., 5 per. kam.), Šarūnas Ajauskas (14 tšk, 7 atk. kam.).

logo3

Gruodžio 9 d. sužaistos net trejos MKL rungtynės. Pirmieji pradėjo Tornado KM „Scandagra“ išvykoje su Š. Marčiulionio KA I – „Elektroliux“. Iki pat ketvirtojo kėlinio aikštelėje karaliavo marčiulioniukai. Jie buvo pabėgę į priekį net 16 taškų skirtumu. Trečiojo ketvirčio antroje pusėje žaisti pradėję kauniečiai, neilgai tukus prisivijo sostinės ekipą. Paskutinis kėlinys pastariesiems buvo lemiamas. Nors tornadukai per tas dešimt minučių padare gan nemažai klaidų, tačiau gynyboje atkovoti kamuoliai ir iki galo suorganizuotos rezultatyvios atakos lėmė Tornado KM „Scandagros“ pergalę rezultatu 64:67. Daugiausiai taškų prie pergalės pridėjo Aidas Bakutis (21 tšk, 7 atk. kam., 7 per. kam.) ir Mantas Brūzga (14 tšk, 1 atk. kam.). Sužaidusi 8 rungtynes (3 pergalės, 5 pralaimėjimai), Tornado KM – „Scandagra“ užima 8 – ąją turnyrinės lentelės vietą.

logo

Sekmadienį įvyko Kauno miesto derbis – Tornado KM „Alburnus“ namuose priėmė Sabonio KC „Katos Grupė“ ekipą. Nuo pirmos minutės aikštelėje užvirė permaininga kova. Tai viena, tai kita komanda išsiverždavo keliais taškais į priekį. Ketvirtajame kėlinyje saboniukui gavus techninę pražangą, Kęstučio Naruševičiaus treniruojamoje komandoje tarsi įvyko lūžis. Taiklūs metimai ir priešininkų klaidos, leido „Tornado“ KM ekipai įgyti kelių taškų skirtumą, kurio varžovai iki rungtynių pabaigos įveikti nebepajėgė. Susitikimas baigėsi rezultatu 73:64. Rezultatyviausi komandoje buvo Pijus Mykolaitis, atlikęs dvigubą dublį (21 tšk, 13 atk. kam., 3 bl.) ir Karolis Šarukas (13 tšk, 9 atk. kam., 3 per. kam.). Po 8 rungtynių (4 laimėtos, 4 pralaimėtos) komanda užima 4 – ąją vietą turnyrinėje lentelėje.

Iškart po draugų rungtynių, į aikštelę išėjo Mindaugo Kvietkaus treniruojama Tornado KM II ekipa. Ji ruošėsi mačui su Marijampolės KK „Kadis“ komanda. Nuo rungtynių pradžios suvalkiečiai parodė, jog jie atvyko atsirevanšuoti už pralaimėtas pirmojo susitikimo rungtynes. Antrajame kėlinyje tornadukams pavyko apraminti įsisiautėjusius marijampoliečius ir skirtumas buvo sumažintas iki 2 taškų. Trečiajame kėliny daugiausiai pasireiškė Rokas Drūlia, atkovojęs ne vieną svarbų kamuolį ir pataikęs kone visus šio ketvirčio taškus, deja paskutiniame kėliny gavęs penktąją pražangą, paliko savo komandą be vienintelio centro puolėjo. Tuo netrukus pasinaudojo svečių ekipa ir mikliai ėmė didinti persvarą. Susitikimas baigėsi rezultatu 64 – 70, KK “Kadis” naudai. Rezultatyviausias komandoje buvo Rokas Drūlia pelnęs net 34 taškus. Vygintas Nekrošius pelnė 12 taškų.