Grįžę į savo renovuotą namų sporto salę, tornadukai ją pakrikštijo trim pergalėm

glass vkmKovo 15 – 16 d. jaunieji tornadukai su džiaugsmu rinkosi renovuotoje Prekybos ir verslo mokyklos sporto salėje. Visų sirgalių džiaugsmui šeštadienį naujoji salė buvo pakrikštyta dviem pergalėm. Sekmadienį svarbų turnyrinės lentelės tašką iškovojo Tornado KM – „Scandagra“ įveikusi Kretingos SM – „Kretingos maistas“ bendraamžius. Išvykoje žaidę Tornado KM – „Asfina“ įveikė Kauno KM „Perkūnas“ krepšininkus ir užsitikrino ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą.

sostena 125 49

Šeštadienį Andriaus Macijausko treniruojama Tornado KM – „Sostena“ (2001 m.) namų arenoje priėmė svečius iš Plungės. Pirmajame rate pralaimėjusi žemaičiams 12 taškų skirtumu, šįkart komanda buvo nusiteikusi laimėti. Pirmąjį kėlinį „sostenukai“ baigę su penkių taškų pranašumu, antrajame ketvirty susiėmė dar labiau ir jo viduryje komandas jau skyrė dviženklis pranašumas. Užsispyrę žemaičiai nebuvo nusiteikę lengvai atiduoti pergalės, todėl netrukus skirtumą vėl sumažino iki penkių taškų. Pasibaigus ilgajai pertraukai, rezultatą į savo pusę persvėrė svečiai, tačiau neilgai. Po Plungės SRC klaidos ir taiklaus N. Kavaliausko tritaškio metimo, tornadukai vėl įgijo persvarą, kurią išlaikė iki susitikimo pabaigos. Nuaidėjus finalinei sirenai, Tornado KM – „Sostena“ šventė pergalę rezultatu 55:50. Treneris A. Macijauskas rungtynėmis liko patenkintas: „Žaidėme prieš varžovus, kurie turėjo labai stiprią priekinę liniją. Norint pasiekti pergalę, reikėjo laikytis konkretaus plano: aktyviai gintis nuo galinės linijos, taip priverčiant varžovą klysti ir neleisti įmetinėti kamuolio į baudos aikštelę. Reikėjo kuo greičiau užpulti, kad varžovų aukštaūgiai nespėtų užsiimti pozicijos baudos aikštelėje, o jei ir spės, tai visų rungtynių tempo neatlaikys ir nuvargs. Taip pat privalėjome atakuoti iš toli. Manau, planą įvykdėme aštuonetui. Trūko greitų atakų ir keleto žaidėjų drąsių metimų iš tritaškio. Vis tik puikus darbas gynyboje leido švęsti sunkią pergalę. Vaikų pastangas varžybų metu vertinu aukščiausiu balu ir noriu padėkoti komandai už tokį pasiaukojimą“. Rezultatyviausi komandoje buvo M. Makauskas (14 tšk., 1 atk.k., 2 per.k., 9 naud. b.), N. Kavaliauskas (12 tšk., 5 atk.k., 3 rez.p., 2 per.k., 1 naud. b.) ir M. Šeputis (10 tšk., 1 atk.k., 1 rez.p., 3 naud. b.).

www vici ltIškart po gražios pirmosios šeštadienio pergalės, į aikštelė išbėgo Tornado KM – „Viči“ krepšininkai (2000 m.). Jie susitiko su Š. Marčiulionio KA II ekipa. Pirmosios dešimt minučių tornadukams nebuvo lengvos ir marčiulioniukai susikrovė 6 taškų pranašumą. Antrajame kėlinyje Šarūno Zablockio auklėtiniai greitai suskubo taisyti padėtį aikštelėje ir neilgai trukus rezultatas jau buvo lygus, o kėlinio viduryje persvara jau džiaugėsi kauniečiai. Po ilgosios pertraukos situacija aikštelėje nesikeitė. Greitos Tornado KM – „Viči“ atakos ir atkovoti kamuoliai po krepšiu nebepaliko Š. Marčiulionio KA II ekipai vilčių laimėti rungtynes. Susitikimas baigėsi rezultatu 79:63. „Esu nelabai patenkintas komandos gynyba, - po rungtynių sakė komandos treneris Š. Zablockis. Gynėmės tik antrąjį ir trečiąjį kėlinį. Norint laimėti prieš stipresnes komandas, privalome gintis visas 40 minučių. Pagrindinės pergalės priežastys buvo tai, jog po pirmojo kėlinuko pradėjome kiečiau gintis ir susitvarkėm su atšokusiais kamuoliais, todėl galėjome greitai užpulti“. Rezultatyviausi komandoje buvo B. Koveras (23 tšk., 4 atk.k., 1 per.k., 18 naud.b,), J. Ramanauskas (19 tšk., 5 atk.k., 4 rez.p., 2 per.k., 21 naud.b.) ir dvigubą dublį atlikęs T. Kupstas (12 tšk., 13 atk.k., 6 rez.p., 3 per.k., 21 naud.b.).

scan png

Sekmadienį G. Daugėlos auklėtiniai Tornado KM – „Scandagra“ susitiko su Kretingos SM – „Kretingos maistas“ ekipa. Tornadukams tai buvo ypač svarbios rungtynės, norint pakilti laipteliu aukščiau turnyrinėje lentelėje. Pirmajame rate G. Daugėlos auklėtiniams įveikti žemaičių nepasisekė. Po dviejų pratęsimų jie turėjo pripažinti kretingiškių pranašumą. Sekmadienį rungtynės prasidėjo atkakliai ir rezultatyviai, o rezultatas keitės tai į vieną pusę, tai į kitą. Po dviejų kėlinių persvara siekė 20, bet Kretingos SM – „Kretingos maistas“ ne ta komanda, kuri pasiduoda po pirmos varžybų dalies. „Per ilgąją pertrauką pasakiau komandai, kad žaistų taip, lyg rezultatas yra 0:0 ir negalvodami apie persvarą privalome žaisti toliau, – pasakojo treneris G. Daugėla. Antroje varžybų dalyje abi komandos pamiršo gynybą ir susikoncentravo tik puolimui. Rezultatyvios rungtynės laimėtos, tačiau nesu patenkintas auklėtinių gynyba ir dideliu klaidų skaičiumi. Bet pergalė yra pergalė žengsime toliau ir stengsimės patekti į atkrintamąsias varžybas“. Susitikimas baigėsi rezultatu 96:83. Rezultatyviausi komandoje buvo P. Kapralov (30 tšk. (7 tritaškiai metimai), 3 atk.k., 2 rez.p., 2 per.k., 26 naud. b.), M. Bruzga, atlikęs dvigubą dublį (26 tšk., 21 atk.k., 4 rez.p., 1 per.k., 2 bl., 42 naud.b.), V. Gudelevičis (13 tšk., 2 atk.k., 3 rez.p., 2 per.k., 11 naud. b.) ir A. Bakutis, atlikęs dvigubą dublį (13 tšk., 6 atk.k., 13 rez.p., 1 per.k., 21 naud. b.).

gd

Iškart po Tornado KM – „Scandagra“ pergalės, rungtynes žaidė G. Žibėno auklėtiniai – Tornado KM – „Glass Drive“ ekipa. Nuo pirmosios minutės į priekį išsiveržė aikštelės svečiai - Vilniaus KM krepšininkai. Komandos kapitonas Matas Ragauskas pastebėjo, kad komanda nebuvo pasiruošusi tokiai kietai gynybai: „Varžovai gynėsi tikrai vyriškai, kas lėmė labai daug mūsų klaidų. Vilniaus KM mūsų klaidas vertė taškais ir dėl to susikrovė tokį pranašumą, po kurio nebegalėjome atsitiesti. Taip pat, turiu pastebėti, jog buvo mažas visų žaidėjų indėlis“. Susitikimas baigėsi rezultatu 50:96. Rezultatyviausi V. Mitalauskas (14 tšk., 4 atk.k., 2 rez.p., 1 per.k., 2 bl., 2 naud.b.), M. Ragauskas (12 tšk., 7 atk.k., 1 rez.p., 3 per.k., 8 naud.b.) ir E. Kuzabavičius (10 tšk., 5 atk.k., 2 rez.p., 3 per.k., 7 naud.b.).

asfina banner

Sekmadienį rungtynes išvykoje žaidė A. Grigaliūno auklėtiniai Tornado KM – „Asfina“ (1998 m.). Jie susitiko su Kauno KM „Perkūnas“ ekipa. „Rungtynės buvo labai svarbios dėl turnyrinės vietos lentelėje, - pasakojo treneris A. Grigaliūnas. Pradžia buvo labai sunki, nes neįvertinome varžovų. Blogai sužaidus pirmąjį kėlinį, vaikai suprato, kad vaikščiodami nelaimėsime, tad pagerinus gynybą skirtumas ėmė mažėti. Trečiajame kėlinyje padidinę įtampą persvėrėme rezultatą. Rungtynes laimėjome 56:72 ir įgavome aikštės pranašumą atkrintamosiose varžybose, užimdami ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą. Dabar mūsų laukia susitikimas su Marijampolės ŽSM ekipa. Abejas rungtynes reguliariajame sezone prieš juos laimėjome, tačiau abejas po atkaklių rungtynių. Stipriai ruošimės, vaikinai yra motyvuoti patekti į finalinį ketvertą“. Rezultatyviausi rungtynėse buvo E. Nešukaitis – 16 taškų, G.Narušis 14 – taškų , D. Markarjan – 10 taškų ir M. Valentukonis – 9 taškai.