EN

Donatas Mikulevičius: šios komandos tikslas vienas - finalinis ketvertas

Donatas Mikulevičius: šios komandos tikslas vienas - finalinis ketvertas

    Vyriausi mokyklos auklėtiniai – Tornado KM-„Envija“ krepšininkai, keliauja į Vilnių, kur pradės savo MKL U18 A diviziono kovas. Po ilgo laiko tarpo komandos sudėtyje neįvyko pasikeitimų ir žaidėjų branduolys liko toks pats. Komanda, kuri pripratino prie gerų rezultatų, po slogaus praėjusio sezono pilna noro įrodyti savo vertę ir sau kelia maksimalius tikslus.

     
    Komandos treneris Donatas Mikulevičius sutiko pasidalinti mintimis apie artėjantį sezoną ir komandai keliamus tikslus.

    - Kaip įvertintumėte praėjusį sezoną?
    - Norėjosi laimėti daugiau rungtynių ir būti turnyrinės lentelės viduryje. Labai sunkiai sugrįžome po pertraukos, po nutraukto sezono. Trūko įgūdžių.
    - Ar viską pavyko įgyvendinti ruošiantis sezonui? Kokie įvyko sudėties pakitimai?
    - Sudėtis liko ta pati. Ruošėmės sezonui įprastai, tikiuosi pavyko pagerinti žaidėjų individualius įgūdžius. Taip pat noriu tikėti, kad komandiniai veiksmai taip pat funkcionuos tinkamai, nereikia pamiršti, kad prie mūsų komandos prisijungs keturi žaidėjai iš 2005 m. gim. komandos.
    - Ko tikitės iš naujo sezono? Kokius tikslus keliate?
    - Tikslas šios komandos visada toks pats – finalinis ketvertas. Kaip seksis tai padaryti pamatysime. Norisi sukovoti su visais maksimaliai, nieko neišskiriu, reikia su visais kautis iki galo.
    - Ką galėtumėte palinkėti komandai prieš prasidedant sezonui?
    - Palinkėjimas komandai būtų labai paprastas - būti sveikiems, laimintiems, o kad tai pasiekti turim būti atkaklūs ir kovingi. Svarbu tikėti tuo ką darai, kai sunku nenuleisti rankų, o dar daugiau įdėti darbo.

    Pirmosios rungtynės vyks spalio 5 d. Vilniuje. Namuose mūsų komanda žais spalio 13 d.