EN

A. Grigaliūnas: ketvirtfinalyje laukia labai sunki kova, tačiau tikiu vaikinais!

Tornado KM – „Fudo“ 85:56 Kauno KM „Aisčiai“

Rungtynės su „aisčiais“ prasidėjo įtemptai, kaip ir buvo galima tikėtis. Pradėję kovą taškas į tašką, tornadiečiai didinti skirtumą pradėjo tik antrojo kėlinio viduryje. Po ilgosios pertraukos, toliau atkakliai dirbdami, A. Grigaliūno auklėtiniai taškas po taško tolo nuo varžovų, kol galiausiai skirtumas tapo netgi didesnis nei trisdešimt taškų. Susitikimas su Kauno KM „Aisčiai“ ekipa baigėsi rezultatu 85:56. „Vaikinai visas rungtynes laikėsi disciplinos, ypač ginantis, - po pergalės kalbėjo komandos treneris. – Kai susigynėme ir puolimas tapo laisvesnis. Tikrai džiaugiamės iškovota svarbia pergale!“.

Š. Marčiulionio KA I – „Blancomet“ 88:69 Tornado KM – „Fudo“

„Rungtynių pirmasis kėlinys buvo sužaistas labai gerai, - jau po susitikimo mintimis dalijosi komandos treneris A. Grigaliūnas. – Nuo pat pirmųjų minučių matėsi, kad vaikinai nusiteikę kovai. Antras ir trečias kėlinys, kuriuose daug klydome ir nepataikėme, išmušė iš vėžių. Iki susitikimo pabaigos likus žaisti trims minutėms turėjome vos šešių taškų deficitą, tačiau varžovai šiai dienai yra stipresni ir užtikrinčiau sužaidė pabaigą. Noriu pagirti vaikinus už kovingumą ir nepasidavimą. Didžiuojuosi, kad sunkiausiame šios komandos sezone (Filipo išvykimas, traumos sezono pradžioje ir kitos aplinkybės) vaikinai vis tiek užėmė trečiąją turnyrinės lentelės vietą po reguliariojo sezono ir taip užsitikrino aikštelės pranašumą atkrintamosiose rungtynėse. Ketvirtfinalinis laukia labai sunki kova, tačiau tikiu vaikinais, kad galime žengti tą laiptuką. Daug dirbsime ir atsakingai ruošimės jam“.