EN

„Tornado“ traukinys važiuoja toliau

Paskutinė spalio savaitė artėja į pabaigą. Po nelabai sėkmingo savaitgalio, pirmadienį į pergalių kelią mus grąžino 2000 m. g. vaikinų komanda Tornado KM – „Viči“. Sėkmingai susiklostė rungtynės ir T. Kentros auklėtiniams – Tornado KM – „Glass Drive“ bei A. Darašo krepšininkams – „Bonum Signum“.

vici png Tornado KM - "Viči" 97:91 Panevėžio KKSC/R. Sargūno SG

Tornado KM – „Viči“ spalio 26 d. namų aikštelėje priėmė svečius Panevėžio. Rungtynės nebuvo lengvos, o kova -  permaininga. Dar iki trečiojo kėlinio pabaigos Panevėžio KKSC/R. Sargūno SG krepšininkai vis persverdavo rezultatą į savo pusę, tačiau dvidešimt aštuntąją susitikimo minutę taiklus Tautvydo Kupsto tritaškis metimas leido aikštelės šeimininkams vėl įgyti minimalų pranašumą, kurį po truputį didindami Š. Zablockio auklėtiniai išlaikė iki rungtynių pabaigos. Susitikimas baigėsi Tornado KM – „Viči“ pergale rezultatu 97:91. „Iškovojome pergalę, tačiau tikrai nežaidėme gerai, - po rungtynių kalbėjo tornadietis Justinas Ramanauskas. – Buvome nesusikaupę, blogai nusiteikę, todėl prametėme daug laisvų metimų, prastai kovojome dėl kamuolių. Džiaugiamės pergale, bet yra taisytinų dalykų, kuriuos stengsimės eliminuoti iki kitų rungtynių“.

Ateinančios rungtynės - Lapkričio 10 d. 17:30 A. sirekos KA - "Pramuštgalvis" - Tornado KM - "Viči"

gd

Druskininkų SC 24:77 Tornado KM - "Glass Drive"

Tomo Kentros auklėtiniai sužaidė dvejas MKL U13 čempionato rungtynes. Abejas berniukai laimėjo triuškinančiais skirtumais. Penktadienį Tornado KM – „Glass Drive“ krepšininkai vyko į Druskininkus. Šeimininkai buvo įveikti rezultatu 24:77. Daugiausiai taškų kauniečių tarpe pelnė P. Murauskas – 18 tšk., B.Ališauskas – 10 tšk., L. Verbickas – 7 tšk. ir net penki žaidėjai surinko po 6 taškus. Tai N. Jablonskis, E. Ragauskas, J. Burinskas, D. Jonelis bei I. Tamošiūnas. K. Dzinzinas pelnė 4 taškus, G. Purlys ir B. Samuilis po 2 tšk. Šiose rungtynėse viskas klostėsi puikiai, tik trečiąjį ketvirtį tornadiečiai sužaidė silpnai, laimėta vos 3:8. Visi kiti kėlinukai laimėti dviženkliais skirtumais. Matyt, prieš tą nerezultatyvų trečiąjį ketvirtį žaidėjai galvojo ne apie rungtynes, o apie kažką kito... Po rungtynių visa komanda apsilankė Druskininkų „Aqua“ parke. Didžiąją dalį vaikai žaidė vandenkrepšį. Po maudynių pasistiprino „Trolių pica“ ir laimingi keliavo namo.

Jurbarko KKSC 33:82 Tornado KM - "Glass Drive"

Kitos rungtynės prieš Jurbarko KKSC komandą laimėtos dar didesniu skirtumu – 33:82. B. Ališauskas pelnė 20 tšk., R. Mankus – 16 tšk., B. Samuilis – 13 tšk., K. Dzinzinas – 8 tšk., M. Paltanavičius – 6 tšk., K. Šyvokas ir J. Burinskas po 4 tšk., N. Jablonksis – 3 tšk. ir L. Verbickas 2 tšk.

Ateinančias rungtynes Tornado KM – „Glass Drive“ krepšininkai žais namų aikštelėje su Kaišiadorių ekipa.

ALBURNUS banner

Tornado KM - "Alburnus" 106:47 Šakių "Trigada"

Spalio 27 d. Aivaro Grigaliūno krepšininkai sužaidė antrąsias MKL rungtynes šį sezoną ir iškovojo antrąją pergalę. Šakių "Trigada" krepšininkai sugebėjo pasipriešinti vos kelias minutes, tačiau neilgai trukus skirtumas tarp komandų ėmė didėti kone su kiekviena ataka. Susitikimas baigėsi triuškinančia pergale - 106:47. E. Nešukaitis  pelnė 21 tšk., Š. Virbalas - 13 tšk., A. Jusevčius - 12 tšk., M. Juknevičius ir E. Mišinas po 10 tšk., N. Trumpelis - 9 tšk., R. Jenerikas - 7 tšk., D. Mozūras ir M. Sodonis po 6 tšk., A. Povilaitis, R. Jonaitis ir V. Čapas po 4 tšk.

Kitos rungtynės Tornado KM - "Alburnus" krepšininkų namuose laukia su Kaišiadorių KKSC krepšininkais.

bonum banner

Tornado KM - "Bonum Signum" 82:62 Alytaus SRC

Spalio 28 d. Artūro Darašo treniruojama Tornado KM - "Bonum Signum" ekipa nesunkiai įveikė Alytaus SRC krepšininkus. Šiai ekipai tai buvo trečiosios MKL U18 čempionato B diviziono rungtynės ir pirmoji iškovota pergalė. Jau po pirmojo kėlinio tornadiečiai turėjo susikrovę aštuonių taškų pranašumą, o žaidimas rodė, jog pergalė turėtų būti mūsų rankose. Visus kėlinius laimėję prieš Alytaus SRC krepšininkus, Tornado KM - "Bonum Signum" šventė pergalę rezultatu 82:62. Rezultatyviausias komandoje buvo M. Gusarovas, pelnęs 24 tšk. I. Pikas surinko 19 tšk., T. Šimkus- 14 tšk., R. Galvosas - 9 tšk., R. Radžiūnas - 8 tšk., R. Kaupas - 4 tšk., J. Vaitulevičius - 3 tšk. ir D. Petkevičius - 1 tšk.

Kitos rugntynės Tornado KM - "Bonum Signum" laukia vėl namuose su Lazdijų SC krepšininkais.

diremta logo_resized

Tornado KM - "Diremta" 65:92 Alytaus SRC

Kelio į pergalęs šį sezoną niekaip neranda Š. Zablockio treniruojama Tornado KM - "Diremta". 2000 m. g. vaikinai jau sužaidė ketverias rungtynes, tačiau visose teko pripažinti varžovų pranašumą. Spalio 28 d. susitikimas su Alytaus SRC krepšininkais - ne išimtis. Tornadiečiams nuo pirmųjų minučių nesisekė apsiginti nuo Alytaus ekipos lyderio, kuris per 10 minučių į Tornado KM - "Diremta" krepšį įmetė net 18 taškų. Situacija nelabai pasikeitė ir kituose kėliniuose, nors tornadukai ir džiugino žiūrovus savo perimtais kamuoliais ir taikliais metimais tiek iš po krepšinio, tiek nuo tritaškio linijos. Deja, gerokai stipresni buvo Alytaus SRC krepšininkai. Jie išvyko namo laimėje rungtynes rezultatu 92:65. Rezultatyviausias komandoje buvo M. Gaučas, pelnęs 16 tšk. R. Upstas - 11 tšk., D. Sėmėnas - 10 tšk., K. Žalkauskas - 9 tšk., J. Šapauskas ir K.Valčiukas po 5 tšk., A. Mikučionis - 4 tšk., R. Gelčys - 3 tšk. ir P. Maciulevičius - 2 tšk.

Kitos rungtynės Tornado KM - "Diremta" krepšininkams bus su Sabonio KC II krepšininkais savo namų aikštelėje.