Tornado KM ‒ „Sharp“ pergalė pažymėta trim dvigubais dubliais!

Praėjusią savaitę tornadukai sužaidė net 12 MKL rungtynių. Nors iškovotos tik 4 pergalės, tačiau kai kurios jų ypatingai džiugino sirgalius. Roberto Ragausko auklėtiniai Tornado KM – „Sharp“ krepšininkai po labai įtemptos kovos išplėšė labai svarbią pergalę iš Gargždų SM – „PRINT IT“ ekipos rankų.

Tornado KM II – „Ecolight“  77:101 Marijampolės ŽSM – „Alvarsas“

Šeštadienį „Tornado“ sporto salėje karaliavo Tomo Kentros auklėtiniai. Pirmosiose rungtynėse Tornado KM II – „Ecolight“ nusileido varžovams – Marijampolės ŽSM – „Alvarsas“ krepšininkams 77:101. „Labai blogai pradėjom rungtynes, –  kalbėjo treneris. – Darėm viską lėtai, o varžovai priešingai, žaidė su energija visada ant pražangos ribas, kartais net labai šiurkščiai. Per pirmą kėlinį mus pasiuntė į nokdauną 10:34.  Antrajame sugrįžome į rungtynes 22:10, tačiau pilnai perimti iniciatyvos į savo rankas taip ir nepavyko. Taip pat nepadėjo, kad iš rikiuotės buvo iškirsti Liutauras su Dovidu. Bet džiaugiuosi tuo, kaip sužaidėm antrą kėlinį, tikrai labai gerai ir ketvirtajame puolėme tikrai užtikrintai. Prieš porą dienų miesto lygoje varžovus sutriuškinom dideliu skirtumu ir, matyt, tos rungtynės kažkiek įtakojo tokią mūsų pradžią. Gyvensim toliau ir mokysimės“.

Rezultatyviausi žaidėjai – T. Jasevičius 27 tšk., D. Grigalius 11 tšk., M. Imbrasas 9 tšk. ir L.  Jasevičius 8 tšk.

Tornado KM I – „Glass Drive“ 100:29 Marijampolės ŽSM – „Sūduvis“

Antrose rungtynėse Tornado KM I – „Glass drive“ atkeršijo už draugus sutriuškindami kitą Marijampolės komandą – ŽSM – „Sūduvis“ 100:29. Šiose rungtynėse dėl jų baigties jokių klausimų nekilo nuo pat pradžių. Intrigos buvo dvi: ar visiems žaidėjams pavyks pelnyti taškus ir ar komanda pasieks 100 taškų ribą. „Tokiose rungtynėse man nereikia laužyti galvos, ką ir kaip žaisti – po lengvos pergalės sakė T. Kentra. - Žaidėjams tiesiog reikia stengtis atlikti elementarius dalykus, nemiegoti, galbūt kai kam persilaužti. Tikiuosi žaidėjai supras, kad ne tik taškai yra svarbu, svarbu ir atitvertas varžovas, atkovotas kamuolys ir perdavimas laiku, ir pasaugojimas kažkurioj vietoj, ir tikslesnė užtvara ar greitesnis kirtimas. Mes apie tuos dalykus kalbame, reikalauju treniruotėse, kad tuos epizodus išnaudotumėm visada. Ir kai nėra įtampos dėl rungtynių, tai galime į viską pasižiūrėti šviesesne galva, ramiau. Rimtose rungtynėse niekas nesikeičia – noriu to pačio. Tik klaidos ar pražiopsojimo kaina būna didesnė. Šį karta galime pasidžiaugti rezultatu, tik turim vertinti ir įveikto varžovo objektyvų pajėgumą“.

Taškus pelnė visi komandos žaidėjai: O.Baltrūnas 16 tšk., B.Ališauskas 14 tšk., J. Palčiauskas 14 tšk., D.Čerkunovas 13 tšk., M.Baltrušaitis 10tšk., I.Tamošiūnas 10tšk., G.Purlys 7tšk., K. Šyvokas 6 tšk., K. Dzinzinas 4 tšk., M.Paltanavičius 4 tšk., N.Jablonskis 2 tšk.

Tornado KM – „Sharp“ 72:69 Gargždų SM – „Print IT“

Labai  banguotos, tačiau pergalingai pasibaigusios rungtynės įvyko sekmadienio popietę, kada R. Ragausko treniruojama Tornado KM – „Sharp“ ekipa laimėjo prieš svečius iš Žemaitijos. Trečiąją turnyrinės lentelės vietą užėmusi Gargždų SM – „Print IT“ komanda, atrodė, bus kietas riešutėlis. Tuo labiau, kad tornadiečių komandą išguldė ligos ir ekipos treneris paskutinę minutę nutarė pasistiprinti dviem Š. Zablockio auklėtiniais – Karoliu Babušiu bei Arnu Balčiūnu. „Vienu metu jau buvo aštuoniolikos taškų skirtumas, – rungtynių epizodus prisiminė komandos vyr. treneris. – Tada pakeitėme gynybos sistemą. Liepiau Arnui ir Karoliui mesti tritaškius metimus ir taiklus Arno „šūvis“ 39 – ąją minutę buvo esminis lūžis. Komanda „užsikūrė variklius“ ir pergalės atiduoti Gargždų krepšininkams nebenorėjo. Noriu pasidžiaugti ir komandos kapitonu Pijum, kuris ypač sumaniai ir labai gerai sužaidė gynyboje, svarbiu momentu perimdamas keletą kamuolių, po kurių buvo pelnyti taškai“. Po šios pergalės Tornado KM – „Sharp“ užima aštuntąją turnyrinės lentelės vietą, o artimiausios rungtynės laukia sausio 24 d. prieš penktoje vietoje esančius Kauno KM „Aisčiai“ krepšininkus.