Tornado KM ‒ „Glass Drive“ žengia į ketvirtfinalį!

Tornado KM – „Glass Drive“ 103:46 Kupiškio KKSC

Kupiškio KKSC 43:75 Tornado KM – „Glass Drive“

MKL U14 B divizione žaidžianti Tornado KM – „Glass Drive“ ekipa savaitgalį pradėjo atkrintamosiomis rungtynėmis. Varžovai iš Kupiškio nesulaukė pasigailėjimo ir jau pirmajame susitikime buvo sutriuškinti 103:46 (Rezultatyviausi žaidėjai: B. Samuilis 23 tšk., I. Tamošiūnas 17 tšk., R. Mankus 14 tšk., B.Ališauskas 10 tšk.). Antrose rungtynėse Kupiškyje intriga buvo tik pirmajame kėlinyje, po to tornadiečiai įsivažiavo ir vėl iškovojo pergalę solidžiu skirtumu 43:75 (Rezultatyviausi žaidėjai: B.Samuilis ir R. Mankus po 18 tšk., K. Dzinzinas 10 tšk.). „Pirmąsias rungtynes sužaidėm kaip tikras tornadas, antrose įsivažiavom šiek tiek vėliau. Manau vaikinai nepakankamai gerai nusiteikė antrosioms rungtynėms ir manė, kad nieko sunkaus nebus. Todėl ir buvo tokia pradžia, tikiuosi, kad tai bus pamoka,kad varžovą reikia gerbti nepaisant to kaip prieš jį sužaidei vakar“,  - kalbėjo treneris T.Kentra.

Vaikinų dabar laukia rungtynės su Plungės SRC krepšininkais, o įveikus juos – B diviziono finalinis ketvertas!

Rungtynių fotogalerija

Alytaus SRC 71:69 Tornado KM – „Envija“

Ketvirtąjį pralaimėjimą MKL šį sezoną patyrė D. Mikulevičiaus treniruojama Tornado KM – „Envija“ ekipa. Sekmadienį berniukai žaidė su Alytaus SRC ekipa ir, deja, po kovos taškas į tašką, turėjo pripažinti jų pranašumą. „Rungtynės buvo labai atkaklios, - po susitikimo pasakojo treneris D. Mikulevičius, - nei vieni, nei kiti nesugebėjo atitrūkti. Ketvirtajame kėlinyje „išmušėme“ aktyvią varžovų gynybą, matėsi jų neužtikrinti veiksmai, lyg ir buvome perlaužę rezultatą – likus 2 minutėm turėjom 6 taškų pranašumą. Deja, patys sustojome, atsitraukėme, suteikėme aikštelės šeimininkams per daug laisvės, kuria jie pasinaudojo... antras rungtynes iš eilės paskutinė ataka buvo lemiama, tik šįkart nepasisekė užpulti ir pralaimėjome. Šiose rungtynėse neblogai kovojo Simonas, bet kamuolių tvėrimas tikrai yra mūsų silpnoji vieta. Net svarbiausiu momentu, rungtynių pabaigoje, varžovai po baudos metimo atsikovojo kamuolį, pelnė 2 taškus ir išplėšė pergalę. Šiandien tikrai trūko mūsų lyderio Pauliaus, bet kiti parodė, kad gali kompensuoti atsiradusią netektį. Gerai sužaidė Šarūnas, kuris drąsiai atakavo ir jam sekėsi, Simas, kuris kovojo kaip liūtas ir reikiamu metu, surastas draugų, gaudavo kamuolį ir rezultatyviai užbaigdavo atakas, Nojus, kuris priėmė neblogų sprendimų ir ne bandė pralaužti varžovų gynybą, o žaidė komandiškai ir dalijo perdavimus laisviems draugams. Žaidimas be lyderio sutelkė komandą, bet tuo pačiu norėtųsi, kad toks pats nusiteikimas būtų ir tada, kai aikštelėje būna ir Paulius. Jei komanda nuolat papildytų vieni kitus, rezultatas visada būtų teigiamas!“