Tornado KM ‒ „Glass Drive“ treneris Tomas Kentra: yra kur tobulėti ir mes tai žinome!

Tornado KM I– „Glass Drive“ – Vilniaus KM I – „Teknos“

Trečiadienio vakarą vykusiose rungtynėse Tornado KM - „Glass drive“ namie priėmė svečius - Vilniaus KM „Teknos“ ekipą. Tornadiečiai rungtynes pradėjo spurtu 10:2, tačiau kėliniui įpusėjus vilniečiai atsitokėjo ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Bet namų šeimininkai net negalvojo apie ginklų sudėjimą ir antrą kėlinį sužaidė beveik lygiai. Po dviejų kėlinių rezultatu 35:43 pirmavo vilniečiai. Trečiąjį kėlinį vaikinai nepaleido varžovų ir net jį laimėjo 19:18. Rungtynių lūžis įvyko tik ketvirtojo kėlinio viduryje, kai varžovai įgijo 16 taškų persvarą. Po to ją tik didino, taip laimėdami rungtynes 65:92. „Žaidėme su labai pajėgiu varžovu. Norėjome duoti kovą ir manau tai pavyko padaryti, nepaisant galutinio rezultato. 3 kėlinius vyko tikrai gera kova, deja vėliau pristigo gerų sprendimų puolime, koncentracijos gynyboje, savo davė ir nuovargis. Kol vaikinai kantriai žaisdavo su kamuoliu, tol ir žaisdavom lygiai, kai skubėdavom – gaudavom taškus. Kelios klaidos, nepagauti kamuoliai, nesusikalbėjimas gynyboje šį kartą neleido išlaikyti intrigos iki pabaigos ar net pakovoti dėl pergalės. Jei būtumėm buvę kantresni ir kažkiek tikslesni puolime ,tvirtesni gynyboje gal net būtumėm pateikę ir savotišką siurprizą, kalėdinę dovanėlę visiems mus palaikantiems. Į šias rungtynes žiūrint iš pirmųjų trijų kėlinių perspektyvos, jos tikrai buvo gana geros, optimistiškai nuteikiančios ateičiai. Apibendrinant pirmą ratą norėjosi iškovoti bent porą pergalių daugiau. Po truputi apsiprantam žaisti šiame lygyje. Nors iškovojom tik tris pergales, visose kitose rungtynėse, išskyrus vienas, buvom konkurencingi, žaidėm dėl pergalės. Be jokios abejones daug kur yra tobulėti ir mes tai žinome. Žaidžiame tarp geriausių Lietuvos komandų ir tikiu, kad mes tik gerinsime žaidimą bei iškovosime daugiau pergalių bei pasieksim užsibrėžtų tikslų. Visiems vaikams, tėveliams, kolegoms ir kitiems, mus palaikantiems, tiek Tornado KM - „Glass drive“ ir Tornado KM -„Basketnews.lt“ komandų vardu, linkiu linksmų švenčių ir gerų Naujųjų Metų!“,- tTaip paskutines rungtynes pakomentavo ir pirmąją sezono dalį trumpai apibendrino, treneris Tomas Kentra.