EN

Tornado KM – „Envija“ MKL U13 finaliniame ketverte!

Praėjusią savaitę vienas iš svarbiausių MKL U13 čempionato rungtynių sužaidė Donato Mikulevičiaus treniruojama Tornado KM – „Envija“ ekipa. Ketvirtfinalio varžybose tornadukai du kartus įveikė Sostinės KM II – „Capital Liūtai“ ekipą ir išsikovojo kelialapį į finalinį ketvertą.

Tornado KM – „Envija“ 75:53 Sostinės KM II-"Capital Liūtai"

Pirmasis šių komandų susitikimas įvyko tornadukų namų aikštelėje gegužės 4 d. Ketvirtąją vietą po reguliaraus sezono užėmę Donato Mikulevičiaus auklėtiniai susitiko su turnyrinės lentelės kaimynais, vienu laipteliu žemiau stovinčiais Sostinės KM II – „Capital Liūtai“ krepšininkais. Reguliariajame sezone pasidaliję po vieną pergalę, visi suprato, kad laukia tikrai sunkios atkrintamosios varžybos. „Sostinės KM II – „Capital Liūtai“ buvo mums labai neparankus varžovas, - pasakojo komandos vyr. treneris – Vilniečių žaidimas labai šiurkštus. Namuose rungtynes pradėjome labai susikaustę, vaikai jautė psichologinį spaudimą dėl rungtynių svarbos. Įpusėjus pirmajam kėliniui pavyko apsiprasti ir po truputį pradėti žaisti savo žaidimą.  Nors po pirmojo kėlinio turėjome 10 taškų pranašumą, antrasis penketukas į aikštelę išbėgo taip pat susikaustęs, nemesdavo gerų metimų. Vyko tikras nervų karas ir labai nerezultatyvus žaidimas. Buvo tikrai labai sunki pradžia abiem penketams ir matėsi, ką reiškia psichologija. Po ilgosios pertraukos vaikai jau žaidė daug laisviau. Gal pats krepšinis ir nebuvo gražus akiai, tačiau buvo pergalingas, o tai svarbiausia. Komandą šiame susitikime tempė Paulius Murauskas, pelnęs 43 taškus ir atkovojęs 26 kamuolius (12 iš jų puolime). Erikas Skorobogatovas gerai stabdė varžovų lyderį. Taip pat gerai talkino Šarūnas Morkevičius, Simas Ražickas ir Erikas Anušauskas, kuris po patempimo dar nebuvo pilnai atsistatęs“.

Sostinės KM II – „Capital Liūtai“ 41:49 Tornado KM – „Envija“

Antrosios poros rungtynės tornadukų laukė vilniečių namų aikštelėje sekmadienį, gegužės 7 d. Kone visas 40 minučių žaidę taškas į tašką, po finalinės sirenos tornadukai šventė pergalę rezultatu 41:49. „Susitikimas buvo labai įtemptas, - pasakojo D. Mikulevičius. – Atrodo, turėjome nusiimti tą įtampą, bet gavosi atvirkščiai. Varžovas kabinosi iš paskutiniųjų, kovojo iki pat galo, o  mes nesusikūrėm sau parankaus žaidimo. Tik ketvirtojo kėlinio viduryje perlaužėm rungtynes savo naudai. Buvo sunku žaisti, kai taisyklių traktavimas buvo nevienodas abiem komandom – kas galima vieniems, nebuvo galima kitiems... Džiaugiuosi, kad komanda surado savyje jėgų, kovojo iki gali ir įrodė, kad gerai pasistengus galima laimėti! Šiose rungtynėse Paulius vėl pelnė 33 taškus ir atkovojo 17 kamuolių. Norėtųsi ir kitų vaikų didesnio indėlio. Atkrintamosiose varžybose labai trūko Nojaus Adomavičiaus žaidimo. Bendrai žiūrint į atkrintamųjų seriją, turėjom dvi labai geras rungtynes, kur vaikai tikrai įgavo patirties. Tokie mačai grūdina, nors tuo metu būna labai sunku. Visi atidavė viską, ką galėjo – vieni puolime, kiti pagalboje išvedant draugą, žaidimo organizavime. Svarbiausia, kad šįkart gynyba buvo pastebimai geresnė, nes žaidėjai, supratę svarbą, nebeturėjo, kur trauktis! Teko dirbti stipriai ir iki galo! Norėtųsi, kad taip būtų kiekvienose rungtynėse. Labai dėkoju tėveliams, kurie puikiai mus palaikė ir triukšmingiems Vilniaus sirgaliams kovos nepralaimėjo!“.