Savaitės pradžioje triuškinančios pergalės ir skaudūs pralaimėjimai

a balc

Nauja savaitė ir naujos kovos krepšinio aikštelėje. Per porą dienų sužaistos ketverios rungtynės, o pergalėmis džiaugėsi Šarūno Zablockio auklėtiniai: tiek Tornado KM – „Viči“, nepasigailėję Š. Marčiulionio KA II – „KG Group“ krepšininkų, tiek Tornado KM – „Sigirė“, įveikusi Šakių JKSC ekipą.

bonum banner

Antradienį, lapkričio 11 d. Donato Mikulevičiaus auklėtiniai, Tornado KM – „Bonum Signum“ išvykoje susitiko su Tauragės SM – „Nomera krepšininkais. Kaip pasakojo pats komandos treneris, rungtynes tornadukai pradėjo sunkokai: „Pradžia nebuvo lengva, bet stengėmės neleisti varžovams atsiplėšti. Kova vyko taškas į tašką. Varžovai nuo pat pirmosios minutės buvo veržlesni ir energingesni, o mes nėjome į kietesnį žaidimą, buvom pasyvūs. Aišku, buvo greitų atakų, puikių perdavimų ir, džiaugiuosi, kad momentais vaikinai tikrai gerai matė aikštelę. Deja, visas rungtynes buvo besivejančių vaidmenyje. Šįkart pritrūko lyderio, kuris „patemptų“ komandą, esant reikalui. Lemiamais momentais tikrai gerai sužaidė Arnas Malakauskas, Aurimas Plytnikas, Arnas Tilindė, po krepšiu gerai grūmėsi Enrikas Kudrevičius. Šiaip rungtynės buvo įdomios ne vien krepšinio prasme. Tikrai ne vienas „įdomus“ teisėjo sprendimas, nuo varžovų suolelio numestas buteliukas į aikštelę, kad draugas galėtų atsigerti. Tauragės krepšininkai žaidė grubų ir agresyvų krepšinį, ką toleravo teisėjai, o mes tokio pranašumo neturėjome“. Susitikimas po pratęsimo baigėsi rezultatu 73:72, aikštelės šeimininkų naudai. Tornado KM – „Bonum Signum“ gretose rezultatyviausi buvo Arnas Malakauskas (19 tšk., 3 atk.k., 2 rez.p., 14 naud.b.), Arnas Tilindė (16 tšk., 5 atk.k., 9 naud.b.) ir Aurimas Plytnikas, atlikęs dvigubą dublį (14 tšk., 10 atk.k., 2 per.k., 11 naud.b.).

Paskutinės rungtynių akimirkos video reportažą galite pažiūrėti mūsų facebook paskyroje KM Tornado

www vici_lt

Kol D. Mikulevičiaus komanda kovojo dėl pergalės Tauragėje, Šarūno Zablockio auklėtiniai, Tornado KM – „Viči“ vaikinai, negailestingai triuškino Š. Marčiulionio KA II – „KG Group“ krepšininkus Kaune. Nors ir kovojo su metais jaunesniais berniukais, treneris džiaugiasi komandos žaidimu: „Džiugu,  visų pirma dėl to, kad namų arenoje dar nepatyrėme pralaimėjimo. Stengsimės šią seriją pratęsti, kiek įmanoma ilgiau. O rungtynės pasisekė neblogai. Tikėjomės stipresnio varžovų pasipriešinimo ir atsakingai ruošėmės. Gera vaikinų nuotaika ir pasitikėjimas savo jėgomis lėmė tokį didžiulį skirtumą. Puolime žaidėme tikrai neblogai ir gražiai, gynyboje buvo nemažų minusų, tokių kaip gynyba vienas prieš vieną ar kova dėl atšokusių kamuolių, kuriuos reikia ištaisyti iki kitų rungtynių su V. Knašiaus KM“. Tornado KM – „Viči“ marčiulioniukus įveikė rezultatu 111:47. Aikštelėje rungtynių metu netrūko ne tik puikių tornadukų prasiveržimų po krepšių, idealių perdavimų, kietai blokuotų priešininkų metimų, bet ir bandymų įdėti į krepšį. Naudingiausias komandoje buvo, trigubą dublį atlikęs, komandos kapitonas Tautvydas Kupstas (17 tšk., 14 atk.k., 12 rez.p., 4 per.k., 1 bl., 37 naud.b.). Daugiausiai taškų prie pergalės pridėjo  Karolis Babušis (23 tšk., 4 rez.p., 3 per.k., 18 naud.b.) ir Benjaminas Koveras (17 tšk., 6 atk.k., 2 rez.p., 3 per.k., 23 naud.b.).

Rungtynių fotogalerija facebook paskyroje KM Tornado.

sigire png

Po triuškinančio pergalės, Š. Zablockio laukė dar vienos rungtynės su Tornado KM – „Sigirė“ ekipa prieš Šakių JKSC.  Nuaidėjus finalinei sirenai, tornadukai šventė pergalę rezultatu 66:47. „Kad iškovojom pergalę – gerai, - pasakojo treneris. Deja, esu nusivylęs pačiu žaidimu ir komandos nusiteikimu. Jei su Prienų komanda sužaidėme puikiai, tai šiandien situacija buvo visiškai atvirkščia. Iki penktadienio vaikinai turi pasidaryti išvadas, nes kitaip rungtynės su Sabonio KC II gali baigtis liūdnai“. Rezultatyviausi komandoje buvo Deividas Semėnas 14 tšk., Ervinas Černis 11 tšk., Justas Kazlauskas 10 tšk., Pijus Juozaitis 9 tšk., ir Martynas Gaučas 8 tšk.

admen banner

Andriaus Macijausko treniruojami Tornado KM – „AdMen“ berniukai, trečiadienį gavo pripažinti KA „Snaiperis“ ekipos pranašumą. "Pirmasias rungtynes su jais pralaimėjome po pratęsimo, dabar – vieno taško skirtumu ir viską lėmė detalės. Abiejuose susitikimuose su KA „Snaiperis“ komanda buvome verti pergalės, bet nelaimėjome. Belieka pažiūrėti, ką darėme blogai, kad nereiktų stengtis dėl pergalės paskutinėmis rungtynių minutėmis“, - apmaudo neslėpė komandos treneris. Rungtynės baigėsi rezultatu 59:60. Rezultatyviausi komandoje buvo Mantas Šeputis – 18 tšk., Dominykas Kunigėlis – 8 tšk., Povilas Sareikis – 7 tšk.